Horúčka

Však? Aj ja to mam na ňom rada lebo proste super chuti, keby aj lieky pre dospelých boli také dobré :smiley: Ja keď si spomeniem na také kvapky čo mi dávala mama keď ma bolel žalúdok tak ma doteraz striasa aké boli hnusné horké

Baby co teraz kupit na horucku ked pomaly vsetky lieky su vypredane? Nam idu zuby a som zufala, nechapem tych nezodpovednych ludi vazne. Vykupia vsetko, oni toho maju doma tolko, ze to neminu a na zvysok ludi sa vobec nedostane

Vieš čo ja som kupovala veď teraz nedávno ten detský brufen sirup a mali ho normálne. Ten máš normálne pre detičky na horúčku, je od troch mesiacov takže sa nemusíš báť :slight_smile: Ja to inak tiež nechápem prečo to musia tak vykupovať ale asi sa niektorí potom cítia asi bezpečnejšie keď majú doma toľko liekov aj keď ich reálne nemôžu minúť potom

Fakt? Ja sa skuspim spytat lebo vsade je to vraj vypredane taketo lieky

Uz nie a skuste aj nejake internetove lekarne, hlavne tie velke tie uz maju vacsinou doplnene aj zasoby takychto liekov :slight_smile:

Koľko prosím stoji ten sirup?

Okolo 6 eur, poda toho kde ho kupujes ale ked je v akcii tak ho kupis aj do 5 eur :slight_smile: Podla mna velmi dobra cena ked si to porovnas s inymi sirupmi

To je super, ja čo som minule kupovala nejaký sirup detský tak stál niečo cez 10 eur, skoro ma porazilo, mi príde, že každý rok to robia drahšie fakt

Baby kolko cakate kym sirup alebo cipok zaberie? Teda kym zacne horucka klesat? Davate napriklad aj nejake k obklady este k tomu?

Co ja viem, za nejaku pol hodku vzdy zacne ucinkovat a zacne horucka pomalicky klesat. Potom meriam zhruba kazdych 15 minut aby som videla ci este klesa alebo zostala uz stat, pripadne ci nezacne zase stupat :slight_smile:

Tak kym davam dalsiu davku cakam minimalne tu dobu ako napisane na letaku k liekom, nikdy nedavam skor. Ak horucka nezacne nejako klesat tak skor potom pridam obklady a podobne. Vies lebo to fakt nie je sranda predavkovanie takymito liekmi, navyse este pri detoch

Dakujem za odpovede :slight_smile: A ake davate detickam lieky proti horucke? Mate dobre skusenosti napriklad s nejakymi cipkami?

Ja cipky nedavam vobec, nechcem tym dieta trapit a uz teraz je dost liekov, ktore zaberaju na silne horucky

to este vobec teraz predaju normalne cipky? a co inak davas na horucku?

Asi predavaju normalne, ved aj v nemocnici to zvyknu detom davat ale ja to proste nedavam. Uz aj sirupy su rozne co vedia pomoct

aha to som vobec netusila. ja som si myslela, ze sa to uz ani nevyuziva. ved je to take neprijemne aj ked chapem, ze sa to asi potom dostane rychlejsie do systemu ako ked to dieta zje normalne. a aky sirup momentalne pouzivas proti horucke?

ja napríklad kupujem malému brufen sirupček lebo ten mu chutí, je dobrý pomarančový takže nemá problém mi ho spapať. Keď bol ešte úplne maličký tak som mu ho dávala cez tú striekačku čo je v balení ale teraz ho už spapá normálne z lyžičky :slight_smile:

Kolko stoji prosim ta? A od kolkych rokov sa moze brat?

aj ja ho davam. normalne ho mozes davat uz od troch mesiacov, preto tam je prave aj ta striekacka aby to bolo jednoduchsie, to si babatko normalne pomalicky vycucne ked to tlacis ako z flasky, takze je mu to prirodzene. a stoji podla toho kde ho kupujes nejakyh 6 - 8 eur

inak este som ti zabudla povedat ze niekedy ho maju v akcii a vtedy ho vies napriklad na internete kupit z nejakej lekarne aj za 4 eura :slight_smile: