Horúčka

To je super, ze uz od troch mesiacov. A do kolkych rokov presne este prosim ta?

nie je to napisane na krabicke? a inak teraz uz najdes na internete pribalovy letacik skoro ku kazdemu lieku

Fu vies co tusim do 12 sa uzivat potom :slight_smile:

Prosím vás to sa dá kúpiť ten sirup bez receptu?

treba sa spýtať v lekárni ak potrebuješ ale tieto sirupy pre detičky väčšinou bývajú bez receptu :slight_smile: a keby náhodou nie tak ona ti poradí nejakú alternatívu ale myslím, že nebudeš mať problém vôbec

viete mi poradit co davate detom ked im idu zuby a nemaju teplotu ale su nervozne a ubolene ?

ahoj, vies co ja som skusala vsetko mozne z lekarne pri prerezavani zubov, no nic nepomahalo, museli sme to len pretrpiet :confused:

ja si pamatam ze moja mama natierala bratovi dasna klincekmi, ze mu to umrtvilo. teraz mavaju v lekarni gely na dasna a ze vraj pomahaju

nam zase mamka ked sme boli maly prikladala kysle uhorky a tie stahovali horucku. je to viac menej len taky babsky recept ale zaberalo to :slight_smile:

geliky som skusala no to pomohlo naozaj len na chvilu :frowning: tie klinceky mozno skusim ale uhorky by asi nezjedol a na to je este maly, bojim sa ze by sa vyhadzal. Cez den sa to este da vydrzat ze je nervny, horsie je to v noci. Nespime ani jeden doma, tak krici, neviem ci od unavy alebo od bolesti a ja uz zacnem plakat s nim :frowning: Nespala som uz 3dni po sebe :confused:

no pokial sa dietatko takto velmi trapi tak by som volila uz lieky proti bolesti, musite sa vyspat to je zaklad dna.Ked bude spat v noci kludne budes vyspata aj ty a budes mat energiu sa o neho starat. :frowning:

no zubok sa uz prerezal, no ide dalsi a zase sme v noci nespali, len som ho nosila v nosici. ty myslis ze mu mam dat nejake lieky od bolesti? mozem to dat vobec takemu malemu dietatu ?

Ano daj mu brufen pre deti, bolest dieta vycerpava a ked mu das brufen tak sa mu ulavi.Aj ty si davas lieky proti bolesti, ked ta boli hlava nie?

V takýchto prípadoch je najlepšie asi vyhľadať nejku odbornú pomoc u lekára :confused:

odbornu pomoc pri prerezavani zobic u dietata ? to nemyslis vazne :laughing: kazde dieta to vnima inak, u niektorych ani rodicia nevedia, ze idu dietatu zuby, ini si to vytrpia nespanim, horuckami atd

Nám gély tiež nepomáhali asi skôr nejaké sirupy na bolesť.

volala som s pediatrickou a ta mi povedala nech mu kupim sirup brufen pre deti, ze je to lepsia volba ako ho nechat trapit bolestou :frowning: tak vyskusam , dalsiu noc preplakal :worried: uz som z toho hotova, len dufam ze mu to pomoze

no ved aj ty si das nieco od bolesti ked ta boli hlava alebo zuby nie? to davkovanie je pre deti urcene tak, aby im pomohlo a neublizilo, nemusis sa toho bat. dufam, ze mu to pomohlo :slight_smile: spanok je rovnako dolezity pre neho a aj pre teba samozrejme :slight_smile:

ano to iste mi povedala aj ona, je mi luto , ze som ho nechala tk dlho trapit :frowning: mala som mu dat brufen hned ako zacal plakat od bolesti :frowning: dnes spal ovela pokojnejsie ako inokedy, myslim , ze aj susedia sa konecne vyspali nie len my :slight_smile:

Stavaju sa aj horise veci :slight_smile: hlavne , ze mu je uz lepsie :slight_smile: Zubky su hroza, vacsinou chlapci to horise prezivaju, co sa tak pytam mamiciek :slight_smile: