Horúčka

To je super, ze uz od troch mesiacov. A do kolkych rokov presne este prosim ta?

nie je to napisane na krabicke? a inak teraz uz najdes na internete pribalovy letacik skoro ku kazdemu lieku

Fu vies co tusim do 12 sa uzivat potom :slight_smile:

Prosím vás to sa dá kúpiť ten sirup bez receptu?

treba sa spýtať v lekárni ak potrebuješ ale tieto sirupy pre detičky väčšinou bývajú bez receptu :slight_smile: a keby náhodou nie tak ona ti poradí nejakú alternatívu ale myslím, že nebudeš mať problém vôbec

viete mi poradit co davate detom ked im idu zuby a nemaju teplotu ale su nervozne a ubolene ?

ahoj, vies co ja som skusala vsetko mozne z lekarne pri prerezavani zubov, no nic nepomahalo, museli sme to len pretrpiet :confused:

ja si pamatam ze moja mama natierala bratovi dasna klincekmi, ze mu to umrtvilo. teraz mavaju v lekarni gely na dasna a ze vraj pomahaju

nam zase mamka ked sme boli maly prikladala kysle uhorky a tie stahovali horucku. je to viac menej len taky babsky recept ale zaberalo to :slight_smile:

geliky som skusala no to pomohlo naozaj len na chvilu :frowning: tie klinceky mozno skusim ale uhorky by asi nezjedol a na to je este maly, bojim sa ze by sa vyhadzal. Cez den sa to este da vydrzat ze je nervny, horsie je to v noci. Nespime ani jeden doma, tak krici, neviem ci od unavy alebo od bolesti a ja uz zacnem plakat s nim :frowning: Nespala som uz 3dni po sebe :confused:

no pokial sa dietatko takto velmi trapi tak by som volila uz lieky proti bolesti, musite sa vyspat to je zaklad dna.Ked bude spat v noci kludne budes vyspata aj ty a budes mat energiu sa o neho starat. :frowning: