Horúčka

Hocijaky detsky :slight_smile: Vacsinou byvaju vsetky nejako ochutene, neviem co to teda ty mas za sirup detsky ked je horky. Take sa snad vyrabali len ked sme my boli esta mali :smiley:

to mi je jasne, ze detsky ale tak chcela som aby ste mi poradili nejaky, ktory chuti napriklad vasim detom, ze nemaju problem s tym ho spapat vies :slight_smile:

Vieš čo mne tu baby poradili brufen, ten sa v pohode dáva lebo je tam tá lyžica taká kde si to natiahneš a ten je aj chuťovo dobrý :slight_smile: Som akurát pozerala aj v letáku, že dokedy ho musíme minúť aby sa nepokazil a prišla som na to, že aj keď je už otvorený tak má záruku až do toho dátumu čo je na krabičke. Pred tým čo sme mali tak sa musel minúť tak do 3 mesiacov od otvorenia

No ten vyskusaj, ten sa mega lahko dava :slight_smile: Aj ti nic nevytecie lebo to pichnes do tej flasticky, je to tam na to urobene presne a iba natiahnes kolko potrebujes .:slight_smile:

hej? s tym to ide lepsie? tak ja to vyskusam dakujem za rady baby :slight_smile: pojdem ho hned aj kupit

Áno, o dosť :slight_smile: Mne sa pred tým stávalo, že mi drobec aj vyrazil lyžičiku z ruky, škoda sirupu proste. Z toho sa mi nič nevyleje a viem aj presnejšie odhadnúť to množstvo koľko mám nabrať lebo to máš označené :slight_smile:

inak a má aj dobrú cenu oproti ostatným takýmto sirupom keď si to porovnáš :slight_smile:

dakujem baby super to je, konecne to ide o vela jednoduchsie ako pred tym, nic sa mi nevylialo konecne :smiley:

Tak vidíš som rada :slight_smile: A účinok? Už je všetko v poriadku?

ozaj ešte mi napadlo, že aby si si dobre pozrela aj to dávkovanie a že keď ho neminieš tak to potom môžeš využiť napríklad aj keď zúbky rastú a tak :slight_smile: tam to máš všetko napísané, že na čo sa dáva využiť

jasne, ze som si to pozrela ved nebudem davat lieky dietatu len tak od oka ako si ja myslim, ze by to malo byt. s tou lyzickou sa to aj dobre kontroluje, ze to ide uplne presne nabrat

Neviem či sa môžem pridať do diskusie ale potrebujem sa niečo spýtať ohľadom horúčky pri dieťati. Keď je vysoká horúčka čo neklesá tak sa dáva obklad alebo teda nejaká studená sprcha. Čo je ale podľa vás lepšie? Trápiť dieťa v tej sprche? Ja si to pamätám ako decko, že to bolo pre mňa strašné, bála som sa čo sa deje, bolo to studené, bola mi zima ale zase tie zábaly to trvá oveľa dlhšie ako tá samotná sprcha

Ak mám povedať pravdu tak mne ako trápenie príde jedno aj druhé. Hlavne teda ak je to menšie dieťa, ktoré ešte ani poriadne nevie čo sa deje a nevidí v tom zmysel. Je mu zima a preňho je logické, že sa ho rodičia snažia udržať v teple a nie naopak. Takže radšej sa spoľahnúť na lieky

tiez by som bola skor za tie lieky. hlavne pri mensich detoch, ved si vezmi, ze ty si to pamatas doteraz ako ti to bolo neprijemne a tak isto si to bude pamatat aj tvoje dieta. chces to? asi nie :slight_smile:

Je mi to jasné, že sa to treba snažiť držať pod kontrolou liekmi ale keď sa to proste vymkne, že fakt ta horúčka stále neklesá alebo nebodaj ešte stúpa tak treba zakročiť. To mi dáte za pravdu nie?

vieš čo toto by sa nemalo stať, samozrejme výnimočne keď rýchlo stúpne horúčka a podobne alebo v noci, že sa stane, že nekontroluješ každú pol hodinku :slight_smile: ale treba si to potom na dieťati odsledovať, čo zaberá naň lepšie. ja osobne som to ešte nikdy nemusel použiť lebo mi doktorka poradila hneď ešte keď sme boli maličký dobrý sirup, brufen detský a ten nám zabral zakaždým :slight_smile: keď dodržiavaš toto dávkovanie tak horúčka klesne zakaždým :slight_smile: IMG_20190311_142942

to asi ano ale treba sa fakt snazit aby sa to nestalo. tak ked viem, ze dieta je chore a ma horucky tak k nemu vstanem aj v noci a zmeriam mu teplotu nie? ja to tak normalne robim a aj moja mama to tak robila. ked som mala kiahne, mala som hrozne vysoke horucky vtedy a mama pri mne spala cely tyzden, kazdu chvilu mala budik, vstavala a merala aku mam teplotu, ked tak mi dala lieky, kontrola ci pijem a tak. ozaj vidis to je tiez dolezite a ma to vplyv na horucku aby dieta dostatocne pilo

Nevravím, že ja k dieťaťu nevstávam keď je choré alebo čo ale zase na druhej strane, to je fakt také, že aj keby som k nemu vstávala každú pol hodinu tak mu môže za tú dobu vyletieť aj od dva stupne tá horúčka. Henten sirup prosím ťa čo stojí?

tento stojí iba okolo 5 eur, keď si to porovnáš s ostatnými sirupmi takýmito pre detičky tak o dosť lepšia cena a pritom ako dobre zaberá, je tam úplne iná látka ako v tých ostatných liekoch

ano, mas pravdu, niekedy to vyleti strasne rychlo ale proste treba davat na to pozor, ked uz vies, ze sa objavila nejaka horucka, aj ked len nizsia tak hned treba dat napriklad tento sirupcek a hned to stahovat aby nebola moznost, ze vystupi nejako nebezpecne vysoko :slight_smile: