Horúčka

(acidumka) #61

Hocijaky detsky :slight_smile: Vacsinou byvaju vsetky nejako ochutene, neviem co to teda ty mas za sirup detsky ked je horky. Take sa snad vyrabali len ked sme my boli esta mali :smiley:

(darkadraha) #62

to mi je jasne, ze detsky ale tak chcela som aby ste mi poradili nejaky, ktory chuti napriklad vasim detom, ze nemaju problem s tym ho spapat vies :slight_smile:

(melli598) #63

Vieš čo mne tu baby poradili brufen, ten sa v pohode dáva lebo je tam tá lyžica taká kde si to natiahneš a ten je aj chuťovo dobrý :slight_smile: Som akurát pozerala aj v letáku, že dokedy ho musíme minúť aby sa nepokazil a prišla som na to, že aj keď je už otvorený tak má záruku až do toho dátumu čo je na krabičke. Pred tým čo sme mali tak sa musel minúť tak do 3 mesiacov od otvorenia

(acidumka) #64

No ten vyskusaj, ten sa mega lahko dava :slight_smile: Aj ti nic nevytecie lebo to pichnes do tej flasticky, je to tam na to urobene presne a iba natiahnes kolko potrebujes .:slight_smile:

(darkadraha) #65

hej? s tym to ide lepsie? tak ja to vyskusam dakujem za rady baby :slight_smile: pojdem ho hned aj kupit