Horúčka

joj to ma mrzí, že sme tu nebola žiadna aby sme ti poradili keď si to takto rýchlo potrebovala ale dúfam, že to nakoniec dopadlo dobre a ta horúčka klesla :confused: aké lieky dávaš teraz malej na horúčku?

ahojte prosím vás, my už horúčkujeme tretí deň, aj ja aj môj Matiasko, už som z toho zúfalá. neviem čo nás to chytilo, boli sme samozrejme aj u doktora a povedala mi, že to je iba chrípka, máme si dávať lieky proti horúčke a ležať. som ale strašne vyplašená z toho ako dlho to trvá, na horúčku nič nezaberá a malý mi ani spať preto nechce, všetko ho chudáčika bolí. má 2 roky, čo mu môžem dať?

Co mate teraz? Sebe dufam davas iny ako jemu :open_mouth:

neviem či to je chrípka keď máte horúčky tak dlho :confused: ja byť tebou aspoň zavolám doktorke či je to stále ok a či nemáte náhodou prísť. minimálne s malým, lebo s dieťaťom horúčky robia iné veci ako dospelým človekom

jasne, ze mu davam nieco ine ako sebe, on ma svoje lieky a ja svoje no ale evidentne nam ani jednemu nepomahaju. volala som dnes doktorke tak, ze mame zajtra prist. som zvedava

už ste aj boli? čo ti povedala? dúfam, že vám už konečne dala nejaké normálne lieky. a vy máte jednu doktorku? lebo tak to znie keď to píšeš

Dobre, len som sa chcel ubezpecit, ci sme sa spravne pochopili vies ako :slight_smile: Neber to nejako zle. A ako ste teda dopadli u doktorov?

v pohode, tak radsej sa spytat no. boli sme teda u doktorky aj u mojej, aj u maleho doktorky. malemu dala teda nakoniec antibiotika, ze proste ked sa to nezlepsuje aj krv mu brala, ze mu da crp spravit a uvidime ci tam su nejake zvysene hodnoty, mam za dva dni zavolat na vysledky a mne tiez dala nejake lieky ale neviem ci to nie je iba nieco silnejsie na chripku, uvidime no. horucky uz mame iba vecer, maly teda vyssie trosku ako ja ale nejako s tym bojujeme

Ako vam dopadli tie vysledky? Tebe uz je aspon lepsie? Co tie horucky? Az to este mate tak chodte znova k doktorovi ved to nie je mozne ako dlho vas to uz drzi fakt

vysledky nic moc no, ukazalo, ze bolo treba antibiotika takze este dobre, ze som s nim znova isla. neviem preco nas vtedy len tak poslala domov este ked som jej hovorila, ze ma take horucky, strasne nervy mam. akoze uz teraz je to lepsie, uz len vecer je taka zvysena teplota ale teda neviem no, nemam pocit, ze tie lieky co mame nejako extremne pomahaju, hlavne proti horucke

asi sa to dalo aj čakať podľa toho koľko vás to drží, že to nebude len tak nejaká obyčajná chrípka alebo nachladnutie. alebo to možno aj bolo ale ono to časom môže prejsť do kadečoho :confused:

ja skusam furt mojej malej nieco ine davat, lebo este sa mi nestalo, ze by som jej dala lieky a hned by jej zabrali. Neviem ako to robia, clovek za to dava tolko penazi a nic z toho

ved toto som aj ja presne hovorila, ze co nam hned teda nedala nejake tie lieky alebo proste nerobila hned to crp, urychlene, nie musime to nechat nech to dojde az do takejto formy. hlavne, ze uz teraz sa to dava do poriadku

teraz som citala, ze ty si cakala na vysledky z crp dva dni? nam to urobia na pockanie ked sme u doktorky, na to by som sa stazovala

áno? konečne sa to polepšilo?

trosku ano, bolo to nieco tak silnejsie ale som rada, ze sme aspon v nemocnici neskoncili, toho som sa bala asi najviac. davam teraz na horucku ten brufen detsky, ten pomaha najlpsie

aspon, ze tak ale teda s tou doktorkou by som toto nenechala len tak, ved ked su taketo vazne priprady tak to treba hned vysledky a nie cakat

ja si neviem predstavit, ze by som mala tak dlho mala cakat na vysledky taketo zakladne a este ked sa o jedna o dieta. to by malo byt hned, nasa doktorka to tak tiez robi a moja obvodna tak isto, vysledky mam do pol hodiny maximalne

ani mne sa to nepacilo ale budem sa hadat s doktorkou? bola som rada, ze teda aspon nakoniec robi nejake vysetrenia ked pred tym nas tak odpalkovala. budem ju asi aj menit ale som rada, ze sme to nejako prekonali konecne

budem teraz asi frajerka ale ja by som teda hadala. ale mozno keby doslo priamo na tu situaciu tak sa na to desatkrat vykaslem, neviem no. ale tak hlavne, ze ste to nakoniec zvladli a uz je dobre teraz. si poucena do buducnosti