Horúčka

chvalabohu teda, henten je dobrý, ešteže si dala ten. ten aj rýchlo zabral nie? ja ho tiež doma mám, už dlhšie ho používam osvedčil sa mi asi najviac zo všetkých sirupov čo sa predávajú v lekárni

uz budem vediet, ze sa to da aj v ten den vybavit ale tak no nakoniec aspon, ze tie vysledky boli a teda sme vedeli, ze treba antibiotika. neskor ale aspon nie neskoro. hej viem, to mi kamoska poradila este ked som porodila, ze ked budem potrebovat tak isto mam po hentom sirupe siahnut

tak a mne sa páči, že ho nemusím proste dávať do chladničky, že kým naň slnko nepleští, vydrží vlastne až do záruky

presne nemusim ho vyhadzovat po mesiaci po dvoch aj ked ho otvorim

tak to som rada, ze ste takto dopadli a uz je to okay. je dobre ked mas takto osvedcene co mas dat ked sa nieco taketo stane. a od kolkych rokoch alebo mesiacov sa moze ten sirup davat?

mne sa uz strasne velakrat stalo, ze som nevedela drobcovi zrazit horucky tak sme museli utekat na pohotovost. je to strasne neprijemne, proste taky pocit bezmocnosti som este nezazila ako v takej chvili

to je práve na nej také nebezpečné, že proste môže stúpnuť z ničoho nič v priebehu pár minúť vieš, takže keď je dieťa choré tak treba teplotu aspoň dotykom kontrolovať každú chvíľku a keď sa ti niečo nezdá tak hneď merať a dávať lieky ak je zvýšená

verim, ze to bolo hrozne neprijemne, ja si tiez kolkokrat prajem aby sme si to mohli vymenit, nech som ja chora ale nejde to no

pravda ale mne sa to aj podari zachytit len proste dam aj lieky na horucku a kym zaberu tak horucka zase stupne a je to proste zacarovany kruh. neviem ci to len my mame taky problem s tym alebo je to normalne

a čo dávaš na horúčku?

mam take cipky akoze, to my este strasne davno moja mama poradila tak som tie nakupila, ze tie mne vzdy ako decku zabrali ale ja s nimi bohvieaku skusenost nemam :confused:

aha, no tak to nedávaj teda keď to nezaberá nie? zbytočne to budeš dávať keď vidíš, že to nezaberá, skús zase niečo iné možno

tak mne kamoska tiez raz spominala, ze dava cipky a jednak je tazke ich zavies a jednak, ze proste dlho trva kym zaberu

uz som nad tym velakra premyslala, ze sa vykaslem na ne ale ja s nicim inym skusenosti nemam tak ani neviem za co to mam vymenit :confused: nechcem zase spravit z mojho dietata testovacieho kralika a skusat neviem kolko co zaberie a co nie

nie pokusneho kralika ale proste treba na to prist. teraz ho zase zbytocne trapis niecim com mu ani nepomaha. to je podla teba v poriadku?

no nie je to lepsie ale ja ani neviem kde zacat. mam skusit nejaky sirup? alebo nejake ine cipky? co je pre deti vhodnejsie? hlavne pre taketo mensie, bude mi vobec chciet nejaky sirup zjest?

viete mi prosim poradit co mozem dat pol rocnemu babatku na horucku?

no baby ja zvyknem dávať ten brufen sirup čo som ho tu už spomínala. ten zaberie rýchlo a je určený pre takéto menšie detičky takže aj chuťovo je tomu prispôsobený aby ho detičky v pohode zjedli a nerobili problémy :slight_smile:

a moze ho aj 6 mesacne babatko uz?

samozrejme :slight_smile: tento sirup môžeš dávať bábätku už od troch mesiacov. dávkovanie máš potom na krabičke hneď napísané :slight_smile: