Horúčka

fakt? som myselal, ze takymto malinky sa len cipky alebo proste nieco co sa nemusi davat na lyzicku? myslis, ze mií to v pohode spapa? lebo vies to je malinke babatko, neviem si predstavit ako jej to mam dat. ci jej to mam nejako do mlieka primiesat alebo co?

to je na ňom práve dobré, že tam máš taký aplikátor, to je normálne ako taká striekačka a tým malinkým detičkám to podávaš práve tým, z toho si to normálne len vycuckajú :slight_smile: je to úplne bez problémov nemusíš sa báť, na toto mysleli

a ten je akoze na co vsetko dobry este?

jaaaj to som nevedela :slight_smile: dobre super dakujem :slight_smile: pojdem ho v pondelok kupit, dufam, ze zaberie tak dobre ako pises

@milastankovie nie je za čo :slight_smile:
@anet46 akože na čo? no veď takto pri horúčke, keď je dieťa choré, tak celkovo pri chorobách, pri zápaloch ale aj pri bolesti, napríklad tých zúbkov alebo proste iných vecí čo ťa môžu takto bežne bolieť, aj keď napríklad do uška nafúka a tak :slight_smile:

aha, takze taka klasika. a kolkokrat za den ho mozem dat?

to bude podla mna ako ked mas normalne lieky na horucku, takze mozno kazdych nejakych 6 hodin? ja ti to pozriem ked pridem ak chces, ak to potrebujes nejako strasne surne vediet :slight_smile:

tak strasne zase nie ale nie to tam niekde na tom letaciku napisane?

samozrejme, že to tam je :slight_smile: mám ti to nájsť a odfotiť? a ty si si ho ešte nekúpila?

este nie, zatial nebol dovod na to aby som ho kupovala. no ak by si mohla tak by som bola rada keby si mi to nasla presne, popripade mi to odfotila. ja si to samozrejme potom pozriem ale teraz ho nemam este

som teraz u nasich este ale ak chces tak ti to mozem uz aj ja odfotit ked pridem domov :slight_smile: ved ale neviem inak naco to teraz potrebujes ked to este ani nemas, ked ho budes mat tak si to tam precitas aj sama

lebo tom som chcela vediet proste. potrebujem vediet, ci ho mozem dat aj viackrat za den ak su velke horucky, lebo ak nie tak mi je aj zbytocne ho kupovat vies ako

tak sme ti povedali, že zaberá, teda ja :slight_smile: akože si nemyslím, že keby to nefungovalo tak ti to predsa nepíšem

ok ved som ho uz kupila, som nastudovala to ako sa ma dava t a vyzera to teda, ze sa moze dat pri horucke alebo bolesti aj viackrat za den takze pohoda

Nam teraz idu zubky a mame hrozne horucky a bolesti :frowning: Poradte nieco, aspon aby mala mohla v noci spinkat, cez den ju viem nejako zabavit aby na to nemyslela stale ale v noci je to strasne, len sa s nou prechadzam na rukach, som nevyspata aj ja aj ona a stale je to horsie

teraz nedávaš ešte nič? :open_mouth: :open_mouth:

Samozrejme, ze davam, co si myslis ze by som nechala vlastne dieta tak trpiet v horuckach? Davam teraz cipky ale tie pomahaju fakt len velmi na kratucko :confused:

ked idu zubky tak je dobre nakupit aj tie hryzatka co idu do mraznicky to velmi pomaha, aspon na tu bolest cez den a potom v noci treba davat isto lieky

Aj to mame, mame aj take do mraznicky, aj len take do mraznicky, potom mame take umele, co sa tam davaju, ze nie su len s vodou vnutri. S tym sa vie cez den pekne zabavit aj to pomaha ale tie horucky sa tazko zrazaju a tiez to nepomaha od bolesti tak ako by som chcela

podla mojej skusenosti su najlepsie prave tie s vodou, co sa daju normalne zamrazit. tie umele do chladnicky sa u nas moc neujali :slight_smile: