Imunitný systém

ejvinta jasne,tak to budem aj riesit keby nieco. ked sme si tak obidve klopli,tak snad to aj pomoze a nenalepi sa na nas! :smiley:

zdenika ďakujem, že si ma podržala a že máš taký istý názor ako aj ja. dúfala som, že sa ešte niekto ozve. sme aspoň dve a snáď tomu ľudia aj uveria a zoberú si nejaký príklad z nás.

nie je zaco. vies, ked mam aj zle aj dobre skusenosti, vzdy sa s nimi podelim, aby aj ostatny vedeli a preto som tak spravila aj teraz. mne sa uz viac krat stalo, ze niekto si chcel nieco kupit a povedala som mu svoj nazor a potom mi dakovali. sme ludia a musime si pomahat!!!

zdenika máš super postoj a bodaj by bolo aj viacej takých ľudí, ako si ty! prajem ti veľa zdravia - lebo to je najdôležitejšie! a všetko dobré k nášmu sviatku MDŽ (skoro som aj zabudla ti popriať k nemu :smiley: )

@iana - tak to je potom fajn. Nepovedala by som, že si tam rýchlo zvykneš na ich chuť. Ale je to len dobré :slight_smile: :slight_smile: A čo inak nové? Som tu dlhší čas nebola, lebo som toho mala strašne veľa :frowning: Už nejaké zmeny badáš?

dakujem ti, si zlata. no tiez si to prajem ale takych ludi nie je az tak vela. no nastastie ja mam velmi dobrych ludi okolo seba, ktori mi vzdy ochotne poradia a pomozu! jeeej dakujem, si zlata a tak trochu oneskorene prajem aj ja tebe vsetko dobre;-):wink:

zdenika to si veru môžeš povedať, že máš šťastie. lebo fakt takých ľudí nie je veľa! ďakujem aj ja :slight_smile:

katika64 tak ja som skor taky typ cloveka, co mi moc taketo veci nerobia problem. na vsetko si dost rychlo zvyknem. a zase na druhej strane, jedla som uz aj horsie tabletky, ktore chutili uplne hrozne. tieto su uplne v pohode :slight_smile: hej citim, je mi celkovo lepsie. mam lepsiu naladu, ked vstanem, citim sa tak oddychnuto. fakt je to o dost lepsie od kedy ich uzivam.

@iana - áno? A aké napríklad? Ktoré sú podľa teba také zlé? Jéééj, tak to som rada, že sa už cítiš lepšie :slight_smile: :slight_smile:

katika64 neviem, ci to sem mozem napisat, kedze ide o tabletky, ktore s imunitnym systemom nemaju nic spolocne. ci mozem? co myslis? radsej ti to sukromne napisem, oki? ja som este radsej za to!!!

@iana - jáááj, tak potom to sem radšej nepíš, aby to nepoplietlo ľudí, ktorí sem prídu a budú si čítať túto diskusiu. Radšej tu spomínajme iba tie, ktoré sú spojené s imunitným systémom. Kľudne mi to môžeš len súkromne napísať :wink:

vsimam, ze tu same zeny diskutuju a tak sa rad pripojim trochu aj ja a potesim vas mojou pritomnostou (teda snad potesim) :smiley: :smiley: poslednu dobu porozujem, ze coraz viacej ludi ma problem s imunitnym systemom ale ani sa niet co cudovat, kedze ludia nonstop len pracuju, malo spia, zle sa stravuju. je jasne, ze ten organizmus si s tym nevie az tak poradit. preto odporucam upravit spobom zivota a potom uvidite, ze aj imunitny system budete mat v poriadku! precital som si, ze tu spominate aj tabletky mumijo /Evalar/ - na tie nadavat nemozem, kedze som ich sam uzival. su podla mna dobre a ked niekto porebuje tabletkami posilnit imunitu, tak jednoznacne odporucam tieto. zlozenie je ciste a nemusite sa bat, ze su tam nejake chemikalie!

mňa si potešil a to myslím úprimne :wink: aspoň jeden chlap sa tu nájde. myslela som si, že len ženy čítajú a zapájajú sa do takýchto tém ale je super, že aj ty si napísal svoj názor. a musím priznať, že sa mi veľmi páči, čo si napísal! je to čistá pravda! všetko si to dokonale vystihol! :wink: :slight_smile:

som rad natasha, ze som ta potesil :wink: :slight_smile: ved vacsinou to je aj tak, lebo zeny na taketo veci maju viacej casu ako my. oni sa vacsinou nudia a hlavne tie, ktore su na materskej :smiley: :smiley: dakujem za pochvalu, si mila :wink:

katika64 dobre, takto to bude o vela lepsie, ked ich tu nespomeniem. a ako ti to mam sukromne napisat, ked tu sa nedaju pisat sukromne spravy? ci daju??

@iana - tu sa to nedá? Myslela som si, že sa to dá. Ach tak sorry, fakt som to nevedela. Tak sa potom na to kašli, lebo svoj e-mail ti tu nechcem písať, keďže to je verejné a mohol by si ho aj niekto neznámi opísať a otravovať ma. Radšej teda nechcem vedieť ten názov! Ale ďakujem za ochotu!

katika64 aj ja som si to myslela ale ako som pozerala a hladala, tak som tu nic take nenasla a z toho som vydedukovala, ze tu sa sukromne spravy pisat nedaju :frowning: oki teda a nie je zaco :wink:

noo zase nie všetky ženy majú na to čas tráviť dlhé hodiny za pc. ja tiež chodím len málo a to väčšinou v robote lebo keď prídem domov, tak len upratujem, varím a podobne. nehádž všetky teraz do jedného vreca, jasné? :smiley: :joy::joy:

nie, to som zase nechcel natasha. to by som si ani nikdy nedovolil hadzat vsetky zeny do jedneho vreca. lebo vy ste kazda ina a hlavne roznoroda :joy::grinning: klud hlavne, dobre? :smiley: a ozik ty si tie tabletky aj uzivala? na to som sa ta uplne zabudol spytat!

veď preto :joy::stuck_out_tongue_winking_eye::joy: ja som veľmi kľudný človek, takže v pohodičke. do mňa môžeš koľkoc chceš rýpať, nerobím si z toho nič :slight_smile: máš na mysli mumijo? alebo nejaké iné tabletky?