Imunitný systém

to som rad, ze sa hned neurazas a nerobis vedu s tychto mojich zartikov :rofl::grinning::wink: ano presne tie mam na mysli, ved o tych sa tu bavis aj s ostatnymi zenami, no nie?

@iana - aj som si myslela, že sa tak rozhodneš. Na tvojom mieste by som spravila to isté :slight_smile: :wink:

vôbec mi to nevadí, práve že naopak sa na nich veľmi dobre bavím a kľudne v tom môžeš aj pokračovať :wink::blush: áno o týchto sa tu bavíme ale už tu boli spomenuté aj nejaké iné tabletky a preto som nevedela, či myslíme tie isté :slight_smile: tieto som užívala jeden mesiac.

uz radsej nebudem aby si nieco zle o nas ini ludia nemysleli :slight_smile: budem uz slusny radsej :slight_smile: :wink: ano aj ine? tie som si akosi nevsimol, asi som ich prehliadol :frowning: preco len mesiac? iba tak kratko sa mozu uzivat ci si si to zvolila ty tak??

okey :wink: :slight_smile: možno aj dobré, že si si tie ostatné nevšimol. tie najlepšie si si ale všimol a to je dobré :slight_smile: no je to iná náhoda a sranda, že práve tieto si zbadal, že? :smiley: :smiley: no mesiac preto, lebo sa tak odporúča. a druhá vec je, že už po mesiaci som sa cítila dobre a prišlo mi zbytočné dávať aj naďalej do seba nejaké lieky, ktoré som už nepotrebovala

tak prve co som zbadal, tak som sa ta na ne spytal. neviem ci to bola nahoda ale asi skor nejaky signal, ze prave tie mi pomozu. verim totiz na taketo signaly :slight_smile: aha, to potom ano, ked uz po mesiaci si sa dobre citili. zbytocne by si ich dalej uzivala. no ale co ak mi za mesiac nepomozu a budem ich potrebovat aj nadalej uzivat? ako sa to potom riesi??

o akych tabletkach je rec? :clap::clap::open_mouth::astonished:

vážne, veríš na takéto veci?? wau :astonished::astonished: to sa často u chlapov nevidí, skôr som zvyknutá, že ženy na takéto veci veria ale tak fajn :slight_smile: tak ich jednoducho budeš aj naďalej užívať, keď ti po mesiaci nezaberú. môžeš ich aj dlhšie užívať, nič sa ti nestane, toho sa báť nemusíš :wink:

dojrala bavíme sa tu o tabletkách mumijo, prečo sa pýtaš? si si to tu nevšimla?

pytam sa preto, lebo som si citala nejake veci a nevedela som sa dopatrat k nazvu tabliet a chcela som ho vediet. tieto podporuju celkovo imunitny system??

ahojte :slight_smile: moj nazor je taky, ze keby sa ludia stravovali zdravsie a pravidelne by sportovali, tak by ziadne problemy s imunitnym systemom nemali! ano, je pravda, ze kedysi som si tymto prechadzala aj ja. ale to preto, lebo som nic nerobila! chodila som iba do roboty a ked som z nej prisla, tak som si lahla a bolo. teraz zijem aktivny zivot a s imunitnym systemom nemam ziadny problem. nebyvam vobec chora a je to paradicka!

stotoznujem sa s tvojim nazorom!!! som sportovec a nikdy som nemal taketo problemy. aj svojej zene to hovorim, ze keby trochu sportovala tak by si aj imunitny system posilnila ale ona nie a radsej len pcha nonstop do seba nejake tabletky. mne sa to nepaci ale ona je hrozne tvrdohlava a neviem ju presvedcit:-/:-/

myslite si že to ma nejaku spojistost aj s ekzemami? Alebo nie?

Ako to myslis, ci to ma spojitost s ekzemami? Ako ci to pomaha liecit aj ekzemi a kozne choroby?? Ak to, tak to ti jasne mozem napisat, ze ANO. Od detstva ma trapili ekzemy, neustale som chodila ku koznemu a pomohli mi pred polrokom az tieto tabletky MUMIJO (Evalar). Predtym mi ziadne maste nezaberali a to som si ich pravidelne natierala na postihnute miesta. Konecne mam od tej pliagy pokoj!!

vies, na to kazdy musi prist sam. aj ja som mala take stavy, ze sa mi nechcelo ale ked som videla, ako ide dole moje zdravie a take stastie zo zivota, tak som si to hned premyslela a isla som sportovat :slight_smile: to je moj taky pohon vpred, ked vidim, ako sa dobre citim :slight_smile: tvoja zena vobec nesportuje? nechodi s tebou ani cez leto napriklad na bicykel?? a ake tabletky uziva??

presne preto, ju do nicoho netlacim a iba cakam, ci nezmeni svoje zmyslanie! ako nemozem povedat, ze cez leto so mnou nejde na bicykel ale ked ide, tak je to iba napriklad raz za mesiac - nejako casto to nie je. uziva ich viacej ale teraz po najnovsom som si vsimol, ze nejake mumijo do seba tlaci. vobec inak neviem, co je to za tabletky :confused::confused:

ano natasha verim na take veci a tak isto aj moja manzelka! sme obidvaja rovnaky!! super, toto som potreboval pocut a som rad, ze sa mozu aj dlhsie uzivat :slight_smile:

tak potom tomu už chápem, manželka ťa na to naviedla, že mám pravdu?:joy::joy::joy: som rada, že som ťa odpoveďou potešila. ako dlho ich plánuješ užívať? a užíva ich aj tvoja manželka či iba ty?

jasne, ze mas pravdu :joy::joy: vyzeram azda tak, ze by som na to prisiel sam a dotiahol do toho manzelku?? :joy::joy::joy: zatial ich uzivam iba ja, kedze som taky pokusny kralik a ona povedala, ze ich zacne az po mne, ked bude vidiet, ze mi pomahaju. uvidim podla pocitov ako dlho ich budem uzivat. este teraz ti to neviem povedat :slight_smile:

pokial uziva tieto tabletky, tak ich sa vobec nemusis bat a je dobre ze ich uziva! oni su len ako vyzivovy doplnok a pomahaju posilnit imunitny system!

vazne??:open_mouth::open_mouth: tak to som vobec nevedel, ze su take zdraviu prospesne tieto tabletky. takze hovoris, ze sa do nej nemam starat a ze ich moze v klude aj dlhodobo uzivat? to je vlastne co za tabletky? co obsahuju?