Imunitný systém

vidis to, tak uz budes vediet. ano, byt tebou sa do nej nestaram a len ju v tom podporujem, kedze tieto tabletky su na prirodnej baze vyrobene a obsahuju len ciste mumijo. teraz momentalne ich nemam doma ale keby som ich mala, tak by som ti ich odfotila zo zadnej strany aby si veril, ze nic zle neobsahuju! ale vlastny ty si to mozes pozriet doma, kedze tvoja manzelka ich uziva! a co sa tyka uzivania, tak ich kludne moze aj dlhodobo uzivat. to vobec nebude vadit a ona sa bude aspon lepsie citit.

veď toto, že vôbec tak nepôsobíš! preto som hneď vedela, z kade vietor fúka :rofl::joy::sweat_smile: okey ty pokusný králik, tak skúšaj a potom daj vedieť ako sa cítiš a či pociťuješ nejaké zlepšenie. ok??

hej, hej dam ti vediet tak za mesiac, ked ich uz budem iste obdobie uzivat. teraz by bolo este zbytocne sa o ucinkoch bavit, kedze ich len chvilu uzivam!

pri oslabenom imunitnom systemu sa možu vyskutnut okrem chorob aj rozne ekzemy. sama s tym bojujem…

hajeka presne viem, o com hovoris. ekzemy na rukach uz mam dlho a neviem sa ich zbavit :frowning: uz som bola tolkokrat u kozneho doktora, tolko masticiek som poskusala a nic nezabralo :frowning: uz neviem, co si na tie ruky mam davat :frowning:

teraz som akurat pisal aj druhej babe s ktorou tu komunikujem, ze cez vikend som sa s mojou drahou rozpraval a vsetko mi povedala a taktiez aj ja som jej povedal, ze som tu zistoval informacie. takze uz nemame medzi sebou ziadne tajnosti a povedal som jej, ze ju budem podporovat v tychto tabletkach, kedze viem, ze su prirodne a ze su zdraviu prospesne. videl som na jej tvari, ze ostala taka kludnejsia a stastnejsia.

parada :+1::+1: toto je velmi dobra sprava! takto by to malo byt teraz uz stale, ze medzi vami by nemali byt ziadne tajnosti, tak sa o to snazte, dobre? vidis a casom mozno zacnes aj ty mumijo uzivat :slightly_smiling_face::wink:

A lieky na to asi ziadne neexistuju, co? Ale pockaj, mne sa zda, ze to spominane mumijo o ktorom sa tu bavia je aj na kozne choroby. Ci to som si s niecim inym pomylila? Pockaj, idem ti to zistit a dam ti vediet. Mozno to by ti pomohlo, ked maste ti ziadne nezaberaju.

na ekzem lieky veru nie su, iba maste, ktore nepomahaju :frowning: :frowning: to vobec neviem :frowning: pocula som, ze je to dobre iba na posilnenie imunitneho systemu. no bola by som rada, keby si mi to zistila. dakujem ti uz vopred! :slight_smile:

No Evka, zistovala som ti to. Den mi to aj trvalo lebo pokial som sa spojila s kamaratkou, ktora ich uzivala, tak to chvilku potrvalo. Ked som sa jej na tento tvoj problem pytala, tak hned mi povedala, ze ich mas zacat uzivat. Ze su ucinne aj na kozne choroby! Ona ich davala dcere, kedze mala ekzemy na rukach a pekne jej zmizli.

Ahoj, dakujem ti velmi pekne ze si sa ozval. Ale kedze som sem pisala davnejsie, tak mi tu uz baby poradili zopar dobrych tabletiek na posilnenie imunitneho systemu. Ja som sa rozhodla pre Mumijo od Evalaru a uzivala som ich. Pomohli mi :slight_smile: No ta zlava na pilulku sa mi hodi, kedze z tade som si ich objednavala :slight_smile:

Tak to ma teši :slight_smile: nech sa ti dari a nech si zdrava :wink:

Dakujem a tebe prajem to iste :slight_smile: A krasne vianoce, kedze sa nam cas uz krati :slight_smile: :wink:

mne to vobec nevadi, ze ti to trvalo den. som stastna, ze sa ti to vobec podarilo zistit! vazne su tie tabletky mumijo vhodne aj pre cloveka, ktory ma kozne choroby? to je super informacia! velmi si ma potesila. hned mam krajsi pondelok :slight_smile: ich kupim v kazdej lekarni?

Som rada, lebo som sa bala, ze to uz bude neskoro a ze budes nahnevana. Ano, ona mi tvrdila, ze je ucinny na mnoho ochoreni. Ja s nim zatial skusenosti nemam, takze z vlastnej skusenosti ti neviem povedat ale jej verim a myslim, ze by ma v takejto veci nikdy neoklamala! To som rada, ze som ti vycarila usmev na tvari. Ano, v skoro kazdej lekarni ich predavaju a aj na internete.

ano, uz sme si to slubili, ze sa o to budeme snazit a ze si budeme vsetko navzajom hovorit! mozno ano, nevylucujem to.

:+1::wink::slightly_smiling_face::hugs: to by bolo fajn, keby si ich zacal uzivat aj ty. my sme sa tiez teraz na ne dali s manzelom, lebo vsetci naokolo su chory a my si chorobu nemozme teraz dovolit, tak ich uz tyzden podctivo berieme a zatial zaberaju :slightly_smiling_face:

ked sa jedna o taketo veci, tak pre mna nie je nikdy neskoro! uz som si vygooglila lekarne, kde ich predavaju ale nakoniec som si ich objednala z pilulky, kedze to mam cez internet a pride mi to domov a nemusim nikam chodit. je to pre mna pohodlnejsie :slight_smile: ved uz ich mam aj doma :slight_smile: bola to rychlovka :slight_smile: :wink: potom po case sa ti ozvem ako sa citim, oki? zatial sa maj pekne a este raz ti za vsetko dakujem!

co mas doma? co si si objednala?:open_mouth:

tieto vyzivove doplnky som si objednala :wink::slightly_smiling_face: o nich sme sa tu bavili a chcela som ich vyskusat a tak som aj spravila. pridavam foto :wink:
IMG_20190124_120820