Indonal

Pocas uzivania indonalu, sa mi upravila plet, viac som na sebe nespozorovala, no planujem ho znovu uzivat.

Dobry!
Chcela by som sa spytat aku cystu mala vasa dcera, resp.cim bola naplnena?
Ja mam cystu za maternicou naplnenu krvou.

Suhlasím!

Ahojte. Bola som na preventívke, a diagnostikovali mi stredne ťažkú displáziu krčka maternice. Našli mi aj HPV. Teraz mám brať indonal 3 mesiace. Potom musím na kontrolu. Čo bude ďalej? Má niekto skúsenosti? Budem môcť ešte niekedy brať HAK? :frowning:

Indonal je dobrý produkt. Je to pomoc ženám, ktoré idú od gynekológa skleské a boja sa toho, čo ich môže čakať. Indonal funguje tak, že jeho molekuly dokážu vniknúť do nádorových molekúl, lebo tieto majú oslabené a poškodené steny. Zdravé tkanivo obchádzajú. Čo robia následne je to, že blokujú stravu týmto nádovorým bunkám, ktoré sa extrémne rýchlo množia a preto brzdí rast myómov, cýst a genitálnych bradavíc. V nádorových bunkách je často HPV vírus, ktorý vlastne bunky “zblbol” a preto sa hovorí, že pôsobí proti HPV: Nádorové bunky obsadené HPV Indonal vyhladuje a tieto prirodzene zanikajú. Ako potrava nádorovým bunkám slúžia využité opotrebované estrogény (napr. 16 hydroxyestrón). Indonal sa dokáže napojiť aj na tento typ estrogénu a vyplavuje ho z tela. Dobrý estrogén 2 hydroxyestrón obchádza. Tým sa vlastne vyrovnávajú zdravé hormonálne hladiny. Indonal je aj silný antioxidant a telo detoxifikuje od volných radikálov. Nefunguje ak niekto užíva lieky proti kyseline žalúdka. Nie je vhodný len pre tých, čo majú problémy so štítnou žlazou, pretože títo ludia obyčajne berú hormonálne lieky a dochádza k stretu roznych látok. Tehotné zas majú prirodzené hormonálne zmeny do ktorých netreba zasahovať. Určite doporučujem jesť hlavne surovú zeleninu, ale niekedy najmä v zime a na jar je organizmus oslabený a vtedy 1 tobolka denne len pomôže. Ženy hlavne ocenia pomoc Indonalu pri mesačných cykloch kedy majú bolestivé prsia a maternicu, alebo cítia silné tlaky, ktoré Indonal zmierňuje velmi rýchlo. Je to výživový doplnok a nie je registrovaný ako liek, lebo je z prírodnej farmaceuticky nezmenenej molekuly. Jeho molekula sa nedá patentovať. Príroda nám sama dáva zázraky. Indonal je len koncentrovaná forma účinnej prírodnej látky. Tiež do Indonal Partneru je pridaný Resveratrol, čo je látka z červeného hrozna - je to silný antioxidant na zvýšenie imunity. Červené hrozno sa ním bráni proti pliesniam a v ludskom organizme má aj antimykotický účinok - proti pliesniam a hubám v tele. Prajem všetkým ženám veľa zdravia a krásnej ženskosti, ktorú tvoria najmä prsia a “ženské orgány” :slight_smile:

Bola som na gyn. prehladke a lekárka mi povedala, že mám myóm, mala som nepravidelnú menštruáciu a silnejšiu ako som mávala a trvala aj dlhšie. Myom mal 1,2 cm. Doporučila mi kúru s Indonalom. Hneď od lekárky som si ho išla kúpiť. Užívala som ho 3 mesiace a potom o 3 mesiace opäť ďalšiu kúru 3. mesačnú. Keď som išla opäť na prehliadku, myóm sa mi zmenšil na 7 mm, aj menštruácia sa upravila. Nemala som z neho žiadne vedľajšie účinky. Takže z mojej skúsenosti môžem každej žene doporučiť. Aj teraz ho beriem pravidelne každý rok 3. mesačnú kúru.

Ak mozem k tomu suchu a bolestiam hlavy, Indonal posobi vlastne aj detoxikacne, treba vela pit, ako pri kazdých prirodných produktoch so zameranim na ocistu. Uzivam ho kazde dva mesiace, potom pauza, je uzasne ako po 20 rokoch konecne necitim tu hroznu bolest na prsiach.

Indonal je to iste co indol3c?

Ano, to iste a lacnejsie. Indonal je reklamny nazov. Ucinna latka je Indol3C.

Súhlasím v plnej miere, na každú chorobu existuje v prírode liek, keď môžeme chemické preparáty obísť je to výhoda. Vďaka Bohu za brokolicu a kapustu. :slight_smile: A aj ľuďom, ktorý z nej pripravili Indonal.

Mily Zasvateny, cloveku ako si ty sa velmi jednoducho smeje, keby sa choroba tykala teba, alebo niekoho z tvojich blizkych, smiech by ta presiel, len tolko! A skutocne velmi silno pochybujem, ze niekto ako si ty pracuje na takej pracovnej pozicii, pevne verim, ze sa ti tvoj nemiestny sarkazmus jedneho krasneho dna vrati a som mimoriadne zvedava, ci budes mat taku chut vtipkovat ako prave teraz.

Má niekto skúsenosť s Indonalom, keď má zníženú funkciu štítnej žľazy a beriem Eutirox?

Je to tak, plne s Tebou suhlasím.

Tak chcem sa opytať, ako Vam to dopadlo… zničili ste ten HPV?

Tiež som pila čaj z alchemilky na myom, myslím že on Ti pomohol viac ako Indonal, pretože to je veľmi dobrý čaj na ženské problémy, mali by ho piť i tie ženy, ktoré nemôžu otehotnieť, zosilní sa im maternica.

Suhlasim beriem INDOL3C je to ten isty produkt ako INDONAL a musim potvrdit že je učinnym liekom na ženske problemy s mykozov, zapalmi atd. ten zasveteny nevie očom piše je smiešny so svojimi nepodloženymi tvrdeniami…

Ahojte uz 2 roky mam na prsniku cystu a na maternici myomi, dneska mi o tomto lieku povedala lekarnicka urcite ho vyskusam, a kde kupujete tie caje ako alchemik a lapacho?

Ahoj, Indonal ti neublíži ani nepomôže. Je to len výživový doplnok - predávaný v lekárni za nehoráznu sumu. Pestrá strava s dostatkom čerstvého ovocia a zeleniny je vhodnejším riešením.

Berim to mesiac a mam zhorsenu kvalitu vlasov.

Ako krásne ste to napísali! Dnes som bola na sono a nemám dobré výsledky. Dnes som ho začala užívať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: