Karantena - aktivity

len to stačí že ofúkne a vybavené :confused:

Ale tak pri týchto teplotách ako dnes panikáriť dozaista netreba :slight_smile:

//to nie ale zajtra uz dazd tak uz zase zmena ktora moze cloveka s oslabenou imunitou potrapit//

minule som bola na kolobežke a zmokla som :frowning: nebolo to prijemne :frowning:

Pevne verim, ze uz take tvrde opatrenia nebudu, lebo mna by uz doma dva tyzdne asi zabili. To bolo to najhorsie co mohlo byt ale teraz si aspon vazim, ze mozem behat uz zase kade tade bez obmedzeni.

lenze tie opatrenia boli tvrde z nejakeho dovodu, nebolo to len tak :slight_smile:

takto dozadu, ked sa na to pozrem, tak sito tie opatrenia daco spravili, ak by sme ich nemali, tak neviem, ci by sme teraz boli na tom tak ako sme

Chvalabohu u nas doma nebola za ten cas nikdy vyslovene karantena, ze by sme nevytialhli ani paty z domu. Snazili sme sa chodit aspon kus do prirody. Odviezli sme sa autom niekam prec, ak sa to dalo :smiley: A doma klasika. Telka, filmy, serialy, knihy. Zachranovala ma komunikacia so znamymi aspon cez net.

tak my sa doma bavime roznym sposobom, najcastejsie chodievame do prirody na prechadzky kde je najmenej ludi, aby sme chranili inych a aj seba. Po veceroch sedavame na terase a bud hrame nejake spolocneske hry alebo len tak relaxujeme a citame si knihy :slight_smile:

Kiezby to takto mali aj ini, mna rozculuje, ked niekto je lahostajni voci inym ludom

Co ti poviem, to musime zacat kazdy od seba, jedine to je cesta

My skôr teraz relaxujeme, keďže na niečo je tá karanténa aj dobrá, že konečne máme viac oddychu a môžeme sa venovať veciam na ktoré predtým nebol čas. Snažíme sa samozrejme tráviť čas aj v prírode, aby sme načerpali vitamín slnko a boli na čerstvom vzduchu. Samozrejme keď mám teraz viacej času tak sa snažím porobiť aj okolo domu a po večeroch relax pri knihe :slight_smile:

Nas karantena vela naucila a hlavne to, ze treba si vediet uzit aj cas s rodinkou. Takze u nas doma to vyzera tak, ze chodime na prechadzky, hravame nejake spolocenske hry (karty, pexeso, clovece) a po veceroch sa spolu rozpravame pri pohari caju :slight_smile:

pekné skúsenosti máte ženy, poznám aj veľa opačných prípadov, kde karanténa spôsobila aj veľa problémov, lebo sa doma nevedeli po čase jednoducho vystáť, ponorka.

To je fakt, aj take veci sa deju.

tiez poznam taky pripad, kde to skoncilo dokonca rozvodom. odrazu travili spolu vela casu osamote a vyhrotilo to az takto.

ono casom sa menia priority a celkovo clovek sa formuje takze je to mozne ze aj aketo veci sa deju

veru deju, ale ja hovorim, ze vsetko zle je na nieco dobre. ked sa to neukaze hned, tak casom ano.

Ja by som zvažovala aj kúpu psíka, ale neviem či by mi to prešlo doma. Takže počas karantény som prevažne čítala knihy, cvičila, dokonca som si kúpila knihy v angličtine a trochu sa zdokonaľovala. Asi treba robiť z každého niečo, aby nám nepreplo.

my sme sa chodili bicylovat a kolobežkovat každy den tak ako do karanteny