Karantena - aktivity

najlepsie je ist do prirody, clovek sa vyvetra, precisti si hlavu mozno aj nejake hriby do prazenice najde, same pozitivne veci.

Mne by sa pacilo jazdit na konoch, len mam pocit, ze sa bud neviem odhodlat, alebo sa mi nechce ist pytat kompetentnych ludi v zrebcinoch, ci by mi to vobec umoznili. Snad aj to raz pride :slight_smile:

@linea, tak si to jednoducho skus obvolat. nikde nie je napisane, ze musis teraz behat osobe a vypytovat sa. ale kamaratka mi spominala, ze ona chodi s dcerou na kone a maju to teraz dost vybookovane v lete.

Hej, to som aj ja pocula, ze celkovo taketo aktivity je teraz tazko rezervovat.
Hold prazdniny, tak treba deti nejak zamestnat, aby nesedeli len doma.

Veru to je asi pravdepobodne, ze taketo aktivity budu vyhladavane. Dopriat detom nieco z ineho sudka ako to co robia alebo mozu robit zvycajne. Boli ste uz niekto tento rok aj splavovat nejaku rieku?

poculi ste uz o stieracej mapke Slovenska? teda su aj ine stieracie mapky, su tam aj Tatry, cely svet a pod. ale takto s detmi je stieracia mapka fajn volbou, viete si povymyslat podla toho rozne vylety, spoznavat a objavovat nove miesta, ktore na Slovensku mame :slight_smile:

Mne sa veľmi páči stolová hra aktivity, ale tá zelená verzia, nie zlatá. To sa nasmejeme riadne, keď to hráme rodinka alebo kamaráti a ešte keď je k tomu dobré jedlo, nejaké jednohubky a vínko, zábave nič nechýba.

Teraz majú neviem v ktorých potravín aj taký album, že sa nálepky zbierajú a tiež sú tam tipy na výlety. Som to kupovala asi dva týždne dozadu synovcovi, ten je z toho unesený.

a to su tipy na vylety po celom Slovensku? ci len nejake znamejsie miesta, nejake hrady, jaskyne a pod.

Upratovanie pivnice je fajn aktivita. Clovek sa na to odhodlava aj pol roka, kym tam nabehne a vsetko nepotrebne povyhadzuje. Tolko veci co sa dokaze odlozit napotom alebo ze sa to zide, no jasne nakoniec aj tak drviva vacsina skonci v odpadkoch.

sabkasabca presne ako pises - rodicia sa takto odhodlavaju vacsinou niekolko mesiacov, ale ked sa do toho pustia pivnica ostane skoro prazdna, ze by som ju ani nespoznala :slight_smile:

Uvidime ako to bude este na jesen, aby sme este aj na zimu detom nemuseli planovat aktivity.

to bude záležať na danom okrese :slight_smile: v jednom deti budú mať ako aktivitu školu a v ďalšom im budú robiť aktivity rodičia

Asi tak, este ked som zistila, ze povyhadzovali aj nejake moje veci, ktore som tam mala :slight_smile:

My sme boli v karantene len raz, no celkom mi to pomohlo. Vyupratovala som cely byt a aj veci ktore som dost dlho odkladala :slight_smile:

To tak asi viacero ludi spravi, ked ostanu v karantene, ze spravia, co sa dlho odkladalo. Nejake skrine sa vypracu, umyje sa co sa dlho neumyvalo, na co nebol cas, vytriedia sa veci :slight_smile:

No vies co nam sa ani do toho nechcelo, ked sme doma ostali :smiley:

tak to už je úplne že salám párky :slight_smile:

U nás je veru veľa toho, čo by bolo treba zase vytriediť :smiley:

my sme museli dvakrat ostat v karantene a to bolo teda nieco. dovtedy by som nepovedal, ze byt len tak doma je taka nuda.