Karantena - aktivity

A co ste robili? Kolko filmov ste stihli pozriet? :slight_smile:

na to sú dobré také tie filmové maratóny :slight_smile: presne

to tipujem skorej na seriály. uvidíme, kto bude mať pravdu :smiley:

No to by som aj ja povedala. U nás to tak bolo, že sme dokázali pozrieť sériu za deň, keď sme sa do toho dali. Lebo však nebolo moc vecí na výber, čo robiť.

sme aktivna rodina, takže aj počas karanteny sme vela športovali a jazdili po okoli na novych bicykloch (deti maju nove woom bicykle)

fiha, to su ake? :slight_smile: skor by som povedala ze wau, ci? :slight_smile:

Pocas karanteny? Nechcela si napisat, ze pocas opatreni? Lebo ked mas byt v karantene, to by si asi nemala moc behat povonku.

Tiez si myslim, lebo to clovek by mal byt len doma, aj ked casto sa v karantene ocitnu aj ludia, co nie su pozitivni.

To bolo asi tak myslene, ze ked bolo vsetko zavrete tak sportovali :slight_smile:

Janina223 to ano, ked su tie testy take “spolahlive” niet sa co cudovat.

Lenže s tým mi nič neurobíme a lepšie nejaké testy ako žiadne…

To ste tu ďaleko zabehli od aktivít počas karantény k testovaniu. Ale tak je to jedna z aktivít vlastne :smiley:

No asi tak, ja som si to odkráčal pešky takže to aktivita bola:-)

akurát čítam, že riadna inšpirácia, sa ísť dať testovať :slight_smile:

No dobre, tak dajte teda typ, kde sa da ist testovat :smiley: Co uz.

Ked mozu byt tipy na vylety a knihy a kadeco, tak aj testovacie miesta :smiley:

haha, to uz je ake komicke, ale tak na odlahcenie celej tejto situacie pohode :slight_smile: este keby bola otazka, ze vase najoblubenejsie testovacie miesto alebo mesto :slight_smile:

najlepsia odpoved by bola ze ziadne, aby sme sa vratili do normalneho fungovania :slight_smile:

mozeme snivat, par dni dozadu som citala, ze toto vsetko smeruje k nejakej velke zmene. ze sme to uz ako ludstvo potrebovali a ze sa postupne zacneme vracat k takemu zivotu ako viedli kedysi nase prababicky a pradedkovia. ako neviem co je na tom pravdy, mozno len to, ze si budeme viac vazit svojich blizkych a zdravie :slight_smile:

no ak by to mala byť pozitívna zmena, tak sem s ňou :slight_smile: