Kde na interupciu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa dá interupcia vykonať aj v žilinskom kraji ak áno, tak kde? A koľko to cca. stojí?

Ahoj, najprv musis za svojim gynekologom, da ti ziadost, ktora stoji cca 25 eur, porobis si predoperacne vysetrenia a z vysledkami sa objednas v nemocnici v ZA, stoji to cca. 250 eur dokopy. Neprajem to nikomu, radsej si to dieta nehaj, je to dar.

Stoji cca. 250 eur.

Som za všetko, čo si napísala Inga, keď to baba potrebuje tak nech držia soplu. Dík za postup a za príspevok. Prajem zo srdca veľa šťastia, úspechov a radosti z každého dňa.

A nechceli by ste nechat dieta adpotovat? Mal by som zaujem.

Jozef, lenze takto adopcia nefunguje na objednavku, su poradovniky a rozhoduju institucie amaju stanovene kriteria

Ahoj ja som bola prave 30.9.2010 na interupci na Strencianskej ulici. Mediacentrum HSC Stoji to 350 eur ale + tvoja zenska ti musi vypisat ziadsot o interupci a to stoji 35. eur, takze do kopy ta to vyde 385, euro. Ale mozem ti povedat, ze Mediacenter fsc je skvela! Su tam super doktori aj sestricky, ktori - e sa o teba dobre postaraju a ta operacna sala nieje vobec taka hrozna, ako su v inych nemocniciach.

Sandra, kde to Mediacentrum presne je a ako sa tam objednava?

A este jedna otazka Sandra, tiez to vsetko prebhiehalo tak, ze si poobede sla domov?

Mirka pozri si na internete stranku cbr europe a tam uvidis ako to vsetko prebieha, maju tam podrobny postup.

Ahoj, presne viem o čom hovoríš. Môj príbeh je presne rovnaký, tiež som už raz bola na interupcii v 16, teraz mám ročnú dcérku, znova som tehotná a viem, že dve deti by som určite nezvládla. Strašne sa bojím ako to všetko dopadne, som úplne zúfala, v koncoch.

No keby sme sa dohodli, mozeme sa starat o dieta uz od narodenia a som si isty, ze adopciu vybavim.

Ahojte. Prosim neviete mi poradit, kde mozem ist na interupciu v Bratislave a kolko to presne stoji? Dakujem.

Ahoj, prosim ta nemozes mi poradit, kde v Bratislave robia interuciu. Mam uz syna no nemozem si dovolit mat druhe dieta. Som z malym sama. Dakujem, Veronika.

Ahoj, skus ist este na http://www.iscare.sk Tam to stoji 332 plus ziadost od lekara.

Počula som, že interupcia po 40-tke ja zdarma, je to pravda?

Zdravim ta, tak aj mna to caka zajtra, mam velke obavy, sice sa aj tesim uz nech to je za mnou, pretoze tie pocity co clovek ma na vracanie den co den, nevie normalne existovat, citi stale plno v bruchu, pojeda takmer vsetko co vidi, je fakt na zaplakanie. Nic ma netesi momentalne, len to, nech uz je to za mnou, teda uz su bolesti tak silne, ze uz mi je uplne jedno, co sa so mnou deje.

Ahoj, Ingrid bola si ty alebo niekto z tvojho okolia na interrupcii v Mediklinik Levice? Chystám sa tam, ale nenašla som žiadne referencie na nich. Díky

Zdravím Vás, ja mám 21 rokov a musím sa priznať, že som tiež rozmýšlala nad interupciou. Viem, aké to je, byť v ťažšej situácii a potom zistiť, že som tehotná. Vzhľadom na tú moju situáciu sa stalo, že som sa dostala do ťažších stresov a prišla som o dieťa spontánne. Neviem, či sa mám tešiť alebo plakať. Každopádne táto skutočnosť sa odrazila aj na mojich prácach, keďže študujem umenie. A touto cestou Vás prosím - ak sa medzi Vami nachádza dievča, najlepšie okolo 20 rokov, môže byť aj menej aj viac, ktoré si prešlo interupciou, prosím, ozvi sa mi. Potrebujem sa iba porozprávať. Moje práce nie sú moralizujúce, je to každého osobná vec ako sa k tomu stavia. Sú dosť osobné a ja by som to chcela teraz poňať trochu objektívnejšie. Prosím, ozvite sa mi čo najskôr. Ďakujem.

Dnes som sa dozvedela že som tehotná, urobila som si tehotenský test, kedže ma už niekoľko dní boleli prsia. Mám 18 rokov a život pred sebou. Bola som nezodpovedná, že sa toto stalo, ale život ide ďalej. Na potrat som mala negatívny názor, no dnes som o všetkom veľa premýšlala a ja tomu dieťaťu nemám čo ponúknuť a nemôžem chcieť od rodičov aby sa mi o neho starali. Som rozhodnutá že pôjdem na interupciu aj keď sa dosť bojím… lenže iného východiska niet. Mám zmiešané pocity, či ten malý človiečik už vníma alebo nie, či ho to nebude náhodou bolieť, ale som si istá že mi to odpustí, lebo sama si ešte pripadám dieťaťom a nebola by som asi ešte vhodnou mamou… Dúfam že to vydržím a nezutekám keď bude mať k tomu prísť. S frajerom som pol roka a našťastie stojí pri mňe, nech sa rozhodnem ako koľvek.