Koloidné striebro

Ahoj miki, a kolko stoji u teba 3 dl 40pmm roztok? dakujem.

Nária, zistil som, že ak je organizmus zanesený a potrebuje detoxikovať, odhlieniť, telo sa nedá oklamať ani koloidným striebrom, nezaberá. Urob si citrónovú kúru alebo ryžovú kúru alebo sa stravuj dlhšiu dobu makrobioticky.

Ahoj, v com spociva citronova alebo ryzova kura?

Minimálne 36 dní sa konzumuje naturálna ryža. Pozri do vyhľadavača, je to veľmi zaujímavé.

Mne sa konečne podarilo nájsť v Trenčíne Biopotraviny - U malého princa, kde som si kúpila koloidné striebro skutočne vysokej kvality. Bolo by fajn ak by bolo na Slovensku aj viac takýchto obchodíkov, nech sa môžu k takýmto produktom dostať aj ľudia, ktorí sa na nákup cez on-line neodvážia.

Ako si vyrobiť doma koloidné striebro? Prosím poraďte mi postup, rád by som sa to naučil, nemám problém zostrojiť si nejakú jednoduchú formu laboratória, očakávam, že to bude niečo jednoduché ako napr. elektrolýza.

Okrem koloidneho, by to striebro malo mat urcitu velkost, presnejsie mali by to byt nano-castice.

Podstastna velkost castic striebra, aby vobec nieco robilo v tele, cize: nano-castice.

Ppm = Parts per Milion = pocet castic na milion castic latky, ktora castice obsahuje.

Môže sa používať KS počas dojčenia?

Užívam ho viac ako týždeň, pozitíva zatiaľ nepociťujem, treba vraj dlhšie čakať, veď uvidím, ale mám odvtedy dosť silnú “žáhu”. O takejto reakcii som sa nikde nedočítal. Teraz neviem, či prerušiť užívanie alebo brať lieky na potlačenie “žáhy”. Má niekto podobné skúsenosti?

Pekný deň, ja by som sa chcela spýtať, či nemá niekto skúsenosti s koloidným striebrom na používanie keloidných jaziev. Ďakujem.

Kolidne striebro ma antibakterialne ucinky ako antibiotika, takze pochopitelne na keloidy nema ziadny vplyv. - tie vyriesi jedine plasticky chirurg.

Bohužiaľ plastický chirurg nie.

Žáha je reakciou HP, takže doporučujem zmenu v spôsobe užívania - koloidné striebro / zlato treba nechať dlhšiu chvíľu v ústach, prevaľovať jazykom, tak aby sa ho čo najviac vstrebalo cez povrch ústnej dutiny a sliznice priamo do krvného obehu. Na HP je najlepší postup takýto: prehltnúť jeden malý hlt koloidu a o 5-10 sekúnd ďalšie aspoň 2-3 hlty. Tým sa spláchne HCl z povrchu žalúdka a následne sa naň nanesie koloid, ktorý si s HP vie poradiť.

Pred tyzdnom som si zakupila KS a chcem sa spytat, ako je to s uzivanim a pobytom na slnku, aku dlhu dobu po pouziti by som sa mala chranit pred slnkom? Treba sa chranit aj pri vnutornom aj pri vonkajsom pouziti? Alebo len pri vonkajsom?

Má niekto skúsenosti s použitím koloidného striebra pri bolestiach zubov, ale ide skôr o opuch, či treba urobiť výplachy alebo obklady, prosím o radu za ktorú ďakujem.

Má niekto skúsenosti s koloidným striebrom a zápalom močových ciest, prípadne aj vaginálnou mykózou?

Uzivanie Koloidu AG nijakym sposobom neobmedzuje pohyb na slnku - v pripade, ze ho uzivas len preventivne. Ak s tym riesis nejaku chorobu - je potrebne si dat do vztahu pohyb na slnku a vplyv na chorobu. Pekny den.

Pre vsetkych, ktory maju zbytky zdraveho rozumu odporucam precitat si o tomto “zazraku” z doveryhodnych zdrojov. Napr wikipedia:
http://en.wikipedia.org/wiki/Medical_uses_of_silver

Pre tych, ktori nevedia po anglicky: CS ma minimalne antisepticke ucinky (a uz sa nepouziva v medicine vobec). Pri vnutornom pouzivani sa nepreukazali ziadne pozitivne ucinky, avsak toxicita striebra sposobuje napr chorobu “Argyria”. Okrem ineho, striebro nevie organizmus vylucit, takze sa vo vas bude pekne hromadit. Cize, ak uz tuzite po striebre vo vasom tele, staci si dat jednu davku, a s tym mnozstvom si vystacite az do truhly. Ospravedlnujem sa za mierne ironicky podton, ale inak mi nedalo.