Krčná chrbtica

Pokial neodstranite vnutornu pricinu tak samotna masaz nepomoze, ja som tiez chodila na masaze a nepomohlo…

Ahoj. Ja mám stále velké bolesti v križovo bedrovej oblasti ako by sa mi dalo pomoct. Dakujem.

Dobry den zavolajte mi tel. 0949118940 pomožem Vam

Dobry den pomohol mi pan od Nitry naprava platničky a robi masaže telefon na toho pana 0904064269

Dychanie do brucha, chvilu zadrz dych a potom vydych. Skus to najprv poleziacky, ked sa ti krizova oblast dotkne zeme. Potom normalne zhyby v stojmo. Hlavne sa prechadzaj a dychaj kde je klud. Bicykluj a obcas aj plavaj.

Musim vas upozornit, ze byciklovanie je dost velka hlupost pre trpiacich na chrbticu… treba okrem masazi hodne plavat, ale nie stale len "prsia"ale rozne sposoby, ktore nenamahaju krcnu chrbticu… ak niekto vie plavat “prsia” s tym, ze ma striedavo ponorenu tvar pri vydychu vo vode a nadychu hore, tak to doporucujem… a dalej, vsetci ktori maju problemy s chrbticou, dbajte na to aby ste drzali a starali sa o to ako my maseri hovorime “suche teplo”… to znamena ze voda nie je suche teplo, ale mokre, ktore neprospieva chrbtici, nikdy sa v bazene dlho nemacajte, plavajte s prestavkami a hned vyliezt z vody… doporucujem maximalne byt vo vode 45 -50minu… pod suchym teplom rozumieme parafinove zabaly, v domacich podmienkach nahriat fenom makkucky uterak a prilozit si ho na bolave miesto a obalit sa fajnovou dekou… tot vsjo...maserpalo@gmail.com

Dobry den… mam ties problem s krcnou chrbticou… a mam ist na operaciu ale neviem sa rozhodnut ci ist alebo nie… chcem sa spytat lde vas operovaly, a ak je to mozne kto vas operoval… Dakujem… pekny den prajem

Detto ja apsolvoval som množst. liečby a nič, protruzia, discopatia c2 / 3 c6 / 7, ráno hroz. pocit v čelovej oblsti pokial si nedám lieky, nič nepomáha, jaj len to že mi prestali trpnuť ruky a prsty na rukách, čakám na NCH-Ružomberok, algeziolog. amb pomohla, príde večer a musí niečo do seba buchnuť-tbl. som byvl. zdrav. brat40 rok. takže pokial to ide tak si pomáham ale kolegyne na MR mi hovorili že aj po operácii maju ludia problúm tak aj ako zdrav. mám obavu či a ako bude potom, aby to nebolo málo tak mi nedávno zistili celiakiu. p. Jana bola ste na ALGEZIOLOG. AMB? lebo v prípade problémov zo žaludkom od liekov majú šumivé preparáty su ovela lahšie na tráveni

P. Imro kde vás operovali? Dik.

Skúste zavolať na tel. 0949 15 16 17 tam Vám určite pomôžu ako pomohli nielen mne, ale aj mnohým ďalším chudákom, ktorí mali veľké problémy s krčnou chrbticou.

Dobry den, manzelka caka na operaciu a ma velke bolesti lieky proti bolesti nezaberaju vysunuta platnicka medzi 5 a 6 stavcom. Ako nam viete pomoct?

Dakujem Lubo

Jana, mam presne ten problem čo ty. Mne pomahaju trakcie, každy deň po hodinke.

Málokto pozná liečivé účinky medi. Meď lieči, je proti bolesti, uvoľňuje kŕče svalov okolo stavcov a je to tepelná terápia. Používajte pri problémoch s krčnou chrbticou medenú šatku. Viac info na e-maily.

Ja som sa podrobila trojurovňovej operacii krčnej chrbtice 19. 3. 2014. Operpvali ma vo fakultnej nemocnici na Tr, SNP v Košiciach, konkretne Dr. Andraš, teraz som už štvrtý mesiac po, nemám bolesti, ale stale nerovnovaha a neviem do schodov, tera som začala brať vobenzym a zda sa mi že sa to zlepšuje, je to ťažké ale nemala som na výber, ak to bude tak, že sa mi sila vráti, tak je to dobre. Teraz veľa cvičim, bicyklujem, no uvidím. Ale vraj to trva aj rok, musím mať trpezlivosť, snažím sa zo všetkych síl. Čo sa týka operacii, netreba sa béť, čakala som horsie

Dobry den, prasknuta platnicka, slabost

Prasknuta platnicka slabost

Veľmi podobný problém zvažovala som operáciu našťastie som ju neabsolvovala. Priateľ dostal od kolegu v práci tel. číslo na fyzioterapeuta ten ma zbavil problému s krčnou chrbticou, ktorý som mala cca 3 roky. Tel. na pána fyzioterapeuta je 0949 15 16 17. Gaba

Ahojte precital som si vas prispevok a chcel by som vas opytat ci ste uz vyliecena a ake procedury a liecebne metody ste absolvovaly. Ja mam tie iste priznaky dlhsiu dobu a nie sa ich zbavit tiez chodim po doktoroch liecia lieca a vzdy to pomoze len docasu a vzdy sa vracaju vkratsich intervaloch a obcas ajsilnejsej intezite, uz sa pridavaju aj dalsie. Dik za odpoved.

Ahoj Gabina, prosim ta kde sa ten fyzioterapeut nachadza? Prosim napis na mail: majka2304@centrum.sk
Vopred dakujem

Dobry den…
Prosim mate kontakt na toho pana zo Secoviec co vie napravat stavce?
Potohla by mi aj adresa. Dakujem