Krčná chrbtica

Pri problemoch s krčnou chrbticou, chrbticou a krížami pomáhajú medené produkty. Sú to medená šatka, ktorá je univerzálna, vždy sa obviaže boľavé miesto, tričko s medeným pásom, keď je problém s celou chrbticou a medený pás na kríže.
Meď lieči, je proti bolesti, uvoľňuje kŕče svalov okolo stavcov a je to tepelná terápia. Viac info na e-maily.

Dobrý den,
ja mám caste problemy s krcnou chrbticou a krížami, pomohol by mi medený pás… ? Dostať ho kupit bezne v lekárni? Ked ma bolí krcna chrbtica, bolí ma potom celá hlava az očí… Je to neznesitelna bolest. Dakujem.

Medená šatka pomáha pri problémoch s krčnou chrbticou. Tým, že je dosť veľká môže sa používať aj pri problémoch s krížami. Medené produkty nedostať v lekárni. Viac info na e-maily.

Ahoj mam pocit ze lekari este nikomu z vas nepomohli pretoze ani nevedia ako co sa tyka chrbtice nevedia pomoct bude lepsie ked pochopite aka je realita slovenskeho zdravotnictva

Preco nechcete uverejnit moj clanok

Ahoj lekari nevedia liecit chrbticu

Ahoj oni to nevedia liecit vsetkym sa bolesti po case vracaju vbudapesti zije liecitel napravac chrbtic net je plny zufalych ludi ktorym doktori nevedia pomoct

UVOLŇUJEM BLOKOVANÉ NERVY.

Ozvite sa mi, co Vas trapi…

Ozvite sa mi mailom…

Dobry den prosim Vas velmi by ma zaujimalo ako ste dopadli na MR krcnej chrbtice ja mam presne tie iste priznaky co vy. Som po operacii krizovej chrbtice a dva tyzdne po operacii sa mi zacali tieto priznaky. V january som dobrala injekcie Movalis tiez mi bolo kustik lepsie no vcera som bola na neurologii a uz ma obj. na MR. Dakujem za skoru odpoved skore uzdravenie.

Dobry den. Pani Daniela tento problem mam uz 2 roky a neviem sam co mam robyt. Nikto mi nevie poradit a do prace ma nikto nechce zamestnat, ma aj cukrovku neviem si rady lekar mi povie ze musim stim zit. Dakujem

Ja by som odporucila pana Petra, on je sice z Bardejova, ale zarucujem, ze sa oplati cestovat kvoli nemu. Alebo je tu druha moznost ze on pride za Vami priamo k Vam domov. Je to clovek velmi mily a sympaticky, mne a mojej rodinevelmi vela pomohol prave z bolesti hrudnej a krcnej chrbtice. Vyhladavaju ho prevazne ludia zo zahranicia, takze myslim ze je to jeden z mala ludi na Slovensku z takym to darom a schopnostami, Klobuk dole, je to pan Liecitel. Kontakt na liecitela Petra:0949232371

Ahoj aja mam problemi s krcnov chrbticov, mam silne bolesti ramien, klbov, nemozem ani stat ked si lahnem stale len pri pomoci druhich sa postavim silne bolesti kosti to sa ani neda opisat, asi rok tak prezivam neviem ako dalej stim zit neda sa fungovat poriadne prosim vas poradte co dalej ako sa stoho dostat aby aspon bolesti trochu ustupili.

Dobrý večer Ingrid, vedeli by sme si popísať na emaily alebo fb? Ja mám podobné problémy ako vy. Ďakujem

Sylvia, keď máte problém s krčnou chrbticou a trpíte bolesťami, napíšte mi na e-mail

To: “ingrid”… “sylvia”… Zdravim Vas, ozvite sa mi prosim, ak chcete byt v poriadku…

Mam prolem skrcnou chrticouje tam protruzia platniciek c5 / 6a6 / 7su vysunute do duralneho vaku a zuzuju spinalny kanal robi mi to velke problemy chcela by som vediet ci sa da s tym nieco roit uzivam vela liekov

Ahoj aj ja som mal take problemi uz som po operaci vimenilimi platnicky je ovela lepsie

Ahoj. Ja som mala velke bolesti v krizovo bedrovej oblasti aj seknute som to mala, ak chces vedet co mi pomohlo, napis mi do mailu