Krcove zily

Chcela by som sa spýtať. Som po operácii kŕčových žíl a mám po tej spinálnej anestéze dosť silné bolesti hlavy. Má s tým niekto skúsenosti, prípadne za aký čas tie bolesti prestanú. Ďakujem.

Milá pani Elenka, po uplynutí času ste naďalej spokojná so zákrokom v Bojniciach? Lebo čítam rôzne - aj negatívne názory, ale to môže byť individuálne a zrejme závisí aj od lekára. Ja mám tiež problémy a chcem sa prihlásiť na zákrok. Aký je postup? Môžete mi napísať na koho sa obrátiť? Je zákrok spojený aj s pobytom v nemocnici? Vopred Vám srdečne ďakujem za informácie a pozdravujem z Nitry -Gabi-

Dobry den, dnes ma akurat prepustili z nemocnice, mala som krcovu zilu na lavom predkoleni v zadu a mam to silno obviazane, no zatial ma to len svrbi a to je asi dobre, bolesti nemam, iba ked sa velmi zatazim na tu nohu, o tyzden idem na kontrolu, mala som spinalnu anestezu, a zatial vsetko o.k.

Milá Dáška, môžem vediet, ako ste dopadla? Je už síce istý čas od operácie, ale chcela by som poznať Váš názor na operáciu. Ďakujem.

Ahojte vsetci, ktori sa bojite operacie varixov. Ja som 2. den po laserovej operacii v Ziline a mozem Vam to odporucit, je tam skvely kolektiv spravnych ludi a bolest sa da vydrzat. Niekoho to ani neboli, ale ja som ich mala velmi zanedbane, az lekar sa pohorsoval, takze nejake stipanie som citila. Teraz mam na jednom bode take necitlive miesto a to jedine ma znepokojuje, ci je to normalne, mam tam pocit, ako ked Vam u zubara znecitlivia zub pred trhanim. Mal tiez niekto takyto stav? Dakujem

Pani Milka, pisete o operacii laserom krcovych zil. Prosila by som Vas o zverejneni ceny co to stalo. Vopred Vam dakujem s pozdravom Marta.

Dobrý deň, našla som Váš príspevok a chcela by som Vás poprosiť o kontakt na ambulanciu, kde Vám robili zákrok. Ja sa tiež chystám dať si odstrániť varixy a Žilina by mi vyhovovala, nakoľko to nie nie až tak ďaleko. Robili Vám to laserom? Ďakujem

Má pacient po operácii krčových žíl nárok na predpísanie sťahovacej pančuchy. Mne to lekár odmietol

Všetci čo máte kŕčové žili, zožeňte si pijavice a tie vám ich vyliečia.

Ahoj… prosim ta, poslala by si mi kontakt na tu polikliniku, co sa tyka krcovych zil… je to sukromna poliklinika? dakujem:)

Prosím Vás, pošlite mi nejaký kontakt do Žilinskej nemocnice, na koho sa mám obrátiť? Veľmi pekne ďakujem. Riecka

Dobrý deň, prosím o kontakt na ambulanciu, kde Vám robili zákrok. Ja sa tiež chystám dať si odstrániť varixy. O Žiline som už počula, preto by som potrebovala vedieť u koho sa objednať. Prosím o kontakt.

Ja som používala pijavice lekárske skoro 3 roky a výsledok nulový

Používala som pijeavice skoro 3 roky a výsledok žiadny, ako je to možné

Zdravim vsetkych, ktori sa pripravuju na laserovu operaciu krcovych zil! Ja som ju absolvovala v Ziline a som velmi spokojna, ze som sa na to odhodlala. Kolektiv lekarov a sestriciek je prijemny, takze clovek sa tam citi dobre. Nohu mam pomaly doliecenu a vyzera super, najlepsie je, ze ma vobec nebolela ani po operacii a ani pocas liecenia. Takze nebat sa a treba ist do toho… Drzim palce!

Ja som bola tiež na laserovej operácií krčových žíl. Som 6 dní po operácií a mám stále opuchnutý a modrý členok. a niekoľko modrín po celej nohe. Znepokojuje má ten opuchnutý členok. Neviem, či to tak má byť a môže mať takýto priebeh operácia.
Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň, Dadka čítala som forum a chcela by som sa Vás opýtať, že či Vám prešla tá necitlivosť, lebo ja som po operácii už skoro 2 mesiace a necítim si lýtko, presne ako vy opisujete, pocit ako u zubára po znecitlivení zuba, Prešlo Vám to?

Ahoj Adka citala som tvoj prispevok a tiez chcem ist na operaciu vedela by si mi dat kontak tam do Ziliny ?
Dakujem velmi pekne

Zdravim chcem sa spitat, bol som operovany na krcove zily a neviem ci mam tu pancuchu nosit aj vecer alebo pred spanim si ju mam dat dole prosim poradte?

Zdravim chcem sa spitat, bol som operovany na krcove zily a neviem ci mam tu pancuchu nosit aj vecer alebo pred spanim si ju mam dat dole prosim poradte?