Ktoré detské príkrmy sú najlepšie?

to je celkom rozumne :slight_smile: takto som nad tym nepremyslala, ze vlastne “domace” ani nemusi byt v podstate take domace ako by sme si predstavovali ked ovocie musime tiez kupovat. tak my sice zahradku mame ale ziadne ovocie si zatial nepestujeme :confused: mame zasadenu malu jablonku ale to este potrva par rokov kym zacne rodit

joj tak to fakt ešte hodnú chvíľu potrvá kým budete môcť zbierať jabĺčka. ale aspoň vieš, že budete mať takú možnosť, koľko mamičiek môže o tom iba snívať :slight_smile: a osobne si myslím, že pokiaľ sú proste tie príkrmy kvalitné nemáš sa čoho báť :slight_smile:

Máš v tom pravdu, že tak isto ako ty budeš už teraz rešpektovať ju by mala rešpektovať aj ona teba :slight_smile: Len zase ona keď je presvedčená o svojej pravde tak niekedy nevysvetlíš vieš. Ona tiež má pravdu, že deti by nemali stále len sladké proste ale pokiaľ to tebe nevadí. Proste sa s ňou porozprávaj o tom a hotovo

ja tomu rozumiem, ved ja tiez nedavam svojmu dietatu v jednom kuse cukor, neber to tak. len som proste kupila nieco co ho obsahuje, ani nie nejake zavratne mnozstvo len trosku na osladenie a hned bol ohen na streche :roll_eyes:

ved toto, to je fakt este len taky malinky stromcek, este musi dost narast a tiez pochybujem, ze bude tieto prve roky rodit a tiez na zaciatku to budu len take nepodarky ako sa hovori :smiley: no co mi ine zostava ako teda kupovat. lebo chcela by som proste take lepsie. som pocula, ze ked sa kupuje v lekarni alebo drogerii je najlepsie, ze tam su tie vyzivy kvalitnejsie

To je téme čo sa môže rozoberať aj do nekonečna, hlavne na tých mamičkovských forách. Tam má každá žena svoju pravdu a nedohádaš sa. Vidíš, že kamoške na tom záleží, či už to tak bolo odvždy alebo s tým začala až teraz, to je jedno. Proste to rešpektuj a hotovo. Najbližšie keď tam pôjdeš na návštevu tak kúp napríklad tie bio taštičky ovko, tie sú úplne bez pridaného cukru. Ona bude v kľude a už sa o tom nemusíte vôbec baviť. Nenechajte si pokaziť kamarátstvo a aj tým deťom len kvôli takejto banalite :slight_smile:

to ja poznam velmi dobre neboj sa, uz radsej iba citam namiesto toho aby som aj pisala, lebo na tom nemam nervy. viem, ze kazda proste ma svoju pravdu o tom co je pre jej dieta najlepsie ale keby sa aspon nekafrali do toho ako vychovavaju svoje deti ine mamicky. ale to sa zase len zbytocne rozculuje, mne to moze byt v podstate fakt jedno. kupim teda hentie bio co si pisala najblizsie a hotovo. nech ma dusu na mieste

prvé roky isto nie, to budú len také maličké jabĺčka to máš pravdu ale raz to príde, uvidíš :slight_smile: to neviem či je úplne pravda :smiley: teda možno, že áno ale keď si pozrieš tak v drogériach a v obchodoch majú prakticky to isté. síce kupujem v drogérii teraz momentálne ale to len preto, že tam majú lepší výber tých ovko výživ ako u nás v obchode :slight_smile: cenovo sú tam rovnako, samozrejme pokiaľ nemajú jedny alebo druhý nejako akciu ale väčšinou ich mávajú aj naraz

tak to chodi no, je to dan za to ked chce mat clovek doma pestovane :smiley: ale ja sa na to fakt tesim ked uz budu aj ostatne stromy dost velke, aj hrusku mame teraz najnovsie a niekdy v buducnosti by som chcela aby sme mali aj nejake kriky ako ribezle, cernice a tak :slight_smile: hej to mas asi pravdu len niektore co maju v obchode nemaju vobec napriklad v drogerii kde chodim preto sa pytam :slight_smile: som myslela, ze tie nekvalitnejsie tam proste nemaju. tieto som videla u nas v tete napriklad. oni maju dost velky vyber co som pozerala

Jasné, to nemá zmysel sa s nimi hádať o tom :smiley: Aj tak sú proste presvedčené o svojej pravde. Uvidíš aká bude teraz šťastná keď jej prinesieš tieto, nebude žiadny cirkus a keď sa vyhnete aj tejto téme tak žiadna strata kamarátky sa konať nebude :smiley:

nepovedala by som, že je to daň ale skôr, že je to pre trpezlivých ľudí :slight_smile: a takých čo k tomu aj majú trochu vzťah :slight_smile: a neviem či to je teda zrovna tým, že sú kvalitné alebo nekvalitné ale veď je to jedno. hej no oni toho majú dosť takže môžeš vyberať

boli sme tam uz aj vcera vlastne, tak som doniesla hentie co si mi pisala a nepovedala ani pol slova :smiley: :smiley: len pokykvala hlavou, ze dobre to moze a potom som zmenila temu a zacali sme bavit o inych veciach :smiley: :smiley: som rada, ze to uz nemusim riesit

hej aj to je dolezite aby k tomu mali vztah, lebo potom ked to cloveka nebavi tak to nie je ono :slight_smile: potom ani ta radost z vypestovaneho vobec nie je taka velka :slight_smile: a ty ktore od nich kupujes?

Vidíš, hovorila som ti to :slight_smile: Ono je to jednoduché. Tvojmu dieťaťu to neublíži a ona bude šťastná, že si možno dala na jej rady, čo už mu dávaš doma to ju zaujímať nemusí :slight_smile: Odporúčam sa potom takýmto témam aj v budúcnosti vyhýbať :slight_smile:

vieš ja kupujem asi všetky čo majú :smiley: kupujem aj tie bio čo sú ale kupujem aj tie normálne ale samozrejme bez cukru, tie najčastejšie vlastne :slight_smile: a už príchute to musíš ty prísť na čo vám bude chutiť :slight_smile:

baby mozete mi poradit dobre prikrmy ale aby mali aj v pohode cenu? lebo teraz uz ako nemam zo zahradky cerstve ovocie tak zacinam na zimu zase kupovat ale nechcem aby sme kvoli tomu skrachovali kedze mame doma maleho papkaca :smiley: :smiley:

@pozlata mozes byt este rada, ze mate doma papkaca :smiley: my sme napriklad mali hrozny problem, ze sme malo papali ked som zacala s prikrmami, teraz si musim zaklopat, ze uz je to nastastie ako tak v pohode ale tiez niekedy musim nasilu krmit lebo samozrejme, ze dolezitejsia hra ako nejake jedenie :smiley: kolko ti tak spapa naraz?

ved hej, som pozerala, ze napriklad maju aj nejake kombinacie s tekvicou teraz, to vhodne uz pre take mensie dieta alebo nieco jednoduchsie stravitelne mam najprv kupovat?

ved ja akoze aj som rada, to som nemyslela ako staznost ale proste skor tak na vykreslenie toho preco potrebujem tie vyzivy v normalnej cene lebo je schopny zjest aj jeden a pol, niekedy aj dve na posedenie vies :smiley:

áno to som aj ja videla, tuším máme aj jednu takú doma ale máme takú zásobu teraz, že sme sa k nej ešte neprepracovali tak neviem zatiaľ ani ako chutí ale doteraz mi chutili všetky od nich a aj drobcovi tak sa nebojím :smiley: máš to tam napísané pri každej, že od akého veku je vhodná :slight_smile: myslím, že táto je normálne od pol roka