Kúpele na Slovensku

Nooo ja neviem, možno by som išla, skúsiť aby som mala aj vlastnú skúsenosť a chcelo by to pár dní oddychu, resp. týždňov hehe :smiley: Zhodou okolností som včera bola so známou a ona si práve žiadala, hovorila, že veľká spokojnosť s nimi a nech idem s ňou :slight_smile:

Aby si oddychlo telo aj mysel, co? :sweat_smile: Ano? Vidis, tak to by si mala aj partacku :slight_smile: A ona si cez poistovnu ziadala kupele? Ma taktiez zenské zdravotne problemy?

Haha hlavne tá myseľ :smiley: Jj mala by som s kým ísť, ona cez poisťovňu, áno ona je po operácii a zle to jej telo znášalo tak chodí.

Ahojte, ahojte :slightly_smiling_face: Dlhsiu dobu som sa vam neozyvala ale mam na to padne dovody. A viete ake? Riesila som si kupele :slight_smile: Ano, hned ako ste mi tu napisali, ze by mi pomohli tak som zbehla za zenskym a on mi hned papier vypisal, kedze vie, ze k nemu chodim ako na hodiny klaviru s mykozou a inymi zen. problemami. Nasledne som to zaniesla na poistovnu a cakala som. No a vcera mi prislo vyrozumenie, ze mi procedury uhradia a ja si len ubytko a stravu. Tak neskutocne sa z toho tesim, ze som vam to sem musela prist povedat :slight_smile: :slight_smile: A pojdem do Luciek, tam ze taketo problemy liecia :wink: Doktor mi ich navrhoval a mne to bolo jedno kam, len aby mi tam pomohli. Tak drzte palce, aby aj pomohli a bolo mi uz konecne lepsie.

Len to mas co robit, aby si si to stihla vybavit, kedze ona ich uz vybavene ma. Ci ona si ich este len vybavuje? Teraz som sa trochu stratila :see_no_evil: Inak tam vela ludi chodi, co su po operacii. No super je, ze jej to pomaha - to je najdolezitejsie!

Ona práve vybavuje, takže ešte by som stihla, ale som stále taká 50 na 50.

Ahojky, keď sa nevieš rozhodnúť, tak vieš čo by som ti poradila? Skús si to vybaviť a keď ti kúpele schvália tak pôjdeš a keď nie, tak nepôjdeš. Uvidíš, že oni za teba rozhodnú :smiley:

To máš pravdu tak ja si požiadam. Ste ma normálne prehovorili a aj ty odporúčaš nejaké?

Ak aj ja môžem odporučiť ja som bola dva roky po sebe v kúpeloch a bolo to skvelé a veľmi mi kúpele pomohli.

Tak prehovárať som ťa nechcela, len som ti napísala, ako to sprav, aby za teba niekto úplne cudzí rozhodol :joy: Je to najjednoduchší spôsob. A ešte vôbec uvidíš, či ti ich doktor bude chcieť odporúčiť. Vieš čo, ja som bola len raz v živote v kúpeloch a to v Lúčkach a celkom sa mi páčilo. No nejaký odborník nie som. Neviem porovnať, aké sú iné ale tu bolo fajn. Dobre sa o mňa starali :relaxed:

Jaaaaj, tak v tom pripade ano. Vies, toto je uz len na tebe ako sa rozhodnes. Ale podla mna to za pokus stoji!

Ahoj Helenka, a v ktorych kupeloch si bola ak smiem vediet? Ja nastastie zdravotne problemy nemam ale moja sestra ano a kazdy rok chodim s nou ako doprovod, aby tam nebola sama. Ako si aj ty napisala, tak je to skvele! Clovek si tam vyborne oddychne, ked sa o neho tak staraju. Za dva tyzdne ideme znovu a ja sa uz neviem dockat :slight_smile: Ty si kedy bola? Ktore dva roky po sebe? Uz davnejsie, ci teraz niekedy?

Ahoj, ja som bola v Nimnici. Bola som 2018 a 2017. Teraz mám ísť v septembri a tiež sa už neviem dočkať, ja chodím sama mám tam už parťáčky, vy chodíte kam?

tam liečia aj ženské problémy? :astonished::hushed: o tom som vôbec nevedela, keďže ja so sestrou chodíme do Lúčiek. my totižto obidve máme zdravotné problémy. ja gynekologické a ona má osteoporózu :confused:

Áno tam sa liečia tiež, no vidíš ja som v Lúčkach ešte nebola, ale chodí tam jedna rodinná známa, veľmi si chváli a už ma nahovára, že o rok s ňou do Lúčiek, len neviem lebo Nimnicu poznám a mám tam aj parťáčky.

Ludia a kam chodite? Ja som bola dva x vzdy inde a chcela by som skusit nieco ine, vidim ze tu odporucate kupele v luckach, stranky maju pekne, ale ked ponukaju tolko toho netrpi tym kvalita?

Ja som bola v Luckach len raz, ale dala som si ziadost aj tento rok tak cakam. Verim, ze mi schvalia, bolo mi tam velmi dobre.

myslim si, ze pre niekoho kto nechce len lieky a injekcie a to iste dookola je to dobra varianta oddychu, clovek vypne, nasaje novu energiu a je to fajn na tri tyzdne sa clapkat vo vode

hm, no dobré vedieť, som zase o niečo múdrejšia :slightly_smiling_face: veď uvidíš, čo bude ešte budúci rok. možno ti poisťovňa žiadne neschváli a nepôjdeš do žiadnych. či ty si to financuješ sama? lebo nám procedúry prepláca poisťovňa a ubytovanie a stravu si samé platíme. vychádza to vcelku dosť ale keď vidíme ako nám to pomáha, tak radšej peniaze investujeme tam ako na nejakú dovolenku pri mori.

Sandy a ake mas zdravotne problemy, ze ti v pohode schvalili kupele? A bola si v skupine A alebo B?