Liečba pijavicami

Predaj pij.lek.poradenstvo Trnavsky kraj. 0915983722

Predaj poradenstvo pij.lek.Trnavsky kraj.0915983722

Dobrý deň, chcem sa opýtať či by ste mi vedeli poradiť nejakú literatúru čo sa týka “hirudoterapie”. Liečbou pijavicami sa zaoberá moja mamina a poprosila ma aby som jej zohnala nejakú knihu, pretože žijem v Prahe. Ale stále sa mi nedarí niečo zohnať. A rada by som si dala aj poradiť, aby to bola dobrá kniha…ak máte skúsenosti. ďakujem (prosím napíšte mi na e-mail)

Citala som ze liecbu pijavicami nemozu podstupit ludia alergicky na histamin.Co je na tom pravdy?

Ja pracujem s pijavickami, najlepsia literatura aku vam mozem odporucit je ruska pozrite si na internete a objednajte si ju . Rusi su na hirudoterapiu jednicka

Na Slovensku aj v Čechách sa poriadajú kurzy hirudoterapie info na t.č. 0905 427 848

Rada bych v Karlovych Varech poskytovala lecbu pijavicemi. Prosim pomozte mi sehnat kontakt na vyskoleni a pripadne i poskytovani tech tvorecku::: Pijavicek.

Dekuji vsem.

píšeš že na prsník v žiadnom prípade, bola som u liečiteľa v Poľsku, ktorý pomôhol pani pri zápale prsníka /počas kojenia dostala zápal/ a lekári si s ňou nevedeli rady. Tento pán jej pri jedinom sedení dal na prsník pijavicu a bolo po probléme. Čo ty na to?

blizsi informace na hitudoterapia@centrum.sk

informacie a podrobnejsie vysvetlanie na hirudoterapia@centrum.sk,liecba pijavickou lekarskou je velmi uspesna a nebolestiva

Poriadame kurzy hirudoterapie na Slovensku aj v Čechách. Pre lekárov organizujeme tieto školenia so zahraničnými lektormi-lekármi.
info: 0905 427 848
www.altechniky.com

poradia a velmi dobre vysledky dosahuju na hirudoterapia@centrum.sk, v Bratislave

Dobrý deň, vedeli by ste mi poslať adresu, kde sa dajú kúpiť pijavice lekárske v Prešovskom alebo Košickom kraji a koľko asi stoja? Vopred ďakujem

Pomôžu pijavice pri zlom prekrvení končatín? Mám mravčenie a neustále studené nohy. Pôsobí táto metóda aj pre zlepšenie lymfatického systému? Ďakujem

Dobrý deň. Ak je to problém cievny a žilný, tak pijavice pomôžu, hlavne tam, kde prebiehajú zápalové procesy. Ak nemáte istotu, pred tým skúste lymfodrenáže nôh. Prajem pekný deň. Milan. www.milanpatak.eu

Milan, tu je potrebné ale vedieť, či v zápale sa nenachádza aj trombóza, ak by tam začala v takom prípade lymfodrenáž, tak by to znamenalo nebezpečenstvo.

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosť s pijavicami pri liečbe krčných mandlí. Prosím ak máte niekto takéto skúsenosti napíšte mi váš názor. Ďakujem veľmi pekne

prosím o informáciu, kde Vás môžem v Košiciach nájst, a či môžem absolvovat liečbu pij. po operácii štítnej žlazy,

mám záujem o pijavice lekárske, prosím o váš kontakt

Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať, či sa dajú zakúpiť pijavice aj v okolí Žiliny. Poprípade či sa niekto zaoberá hirudoterapiou tu v okolí žiliny, mám problém s krčovimy žila.
Ďakujem