Ľudoví liečitelia

Dobry chcel by som aby som vladzal mam chorobu scleroza multiplex

Ahojte, je poznam pani Agatku, bol som aj ja sam chory a pomohla. Ale stratil som telefonne cislo na objednavku a neviem sa dopatrat toho cisla. Zijem teraz v Cechach a nemam len tak cestu okolo si pozriet telef. cislo. Ak ho niekto ma pomozte prosim.

Pekný deň, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o radu. Moja mamina má už dlhšiu dobu zdravotné problémy s chrbticou (teda neviem presne, či je to chrbtica). Skoro každý deň máva akokeby záchvaty. Lapá po dychu a ma neskutočné bolesti na ľavej strane chrbta, nižšie pod lopatkou. (zrejme niekde pri obličke? ) Ten “záchvat” jej trošku povolí, keď sa napije vody alebo nejakej tekutiny. Trvá to nejak 5 minút. Dokonca mala minule aj viackrát za sebou. Bola už aj na MRI. Okrem nejakých posunutí platničiek a stavcov proste nič vážne. Bola aj na vyšetrení žalúdka, myslím že to má názov gastrofibroskopia, tam zistili helikobaktera a nasadili jej ATB. Potom jej nejaká odborníčka povedala, že ma nejaké problémy s hrtanovou príchlopkou. Ja už neviem, absolútne nič nezaberá. Lekári vôbec nevedia čo. Len si ju stále posúvajú. Prosím Vás o radu. Mamina má 42 rokov. Veľmi pekne ďakujem za všetky rady.

Zuzanka, moj pripad bol podobny, pomohol mi zazvor za lyz. nastruhany, zovret do pol. L vody, nevarit dlho a st. z pol citr. Pila som kazdy vecer a aj za lyz. oreg. olej k tomu betaglukan. Nevedela som ci ta bolest je od slez. alebo oblic. Na pohotovosti mi to opichali. mesokainom. nepomohol a lieky som nechcela brat, kedze sa presne nevedelo z coho ta bolest je.

Veľmi pekne ďakujem za radu. Určite vyskúšame. Prajem veeeľa zdravia :wink:

Môj 2 a pol ročný vnuk ešte nerozpráva, máva záchvaty agresivity, veľa plače a kričí, má kožný exzém, málo spáva, aj v noci sa budí. Detská lekárka dcéru poslala na ušné vyšetrenie, že vraj nepočuje. Ale alergologička napísala do karty, že je AUTISTA. Ja by som sa tiež priklonila k jej názoru. PROSÍM, vie niekto poradiť, či sa to dá liečiť a kde a ako ho vôbec zdiagnistikovať, lebo lekári dcéru s ním posielajú od jedného k druhému a nič konkrétne nepovedia. Viete o nejakom liečiteľovi, čo sa venuje aj takýmto deťom? Ďakujem.

Je to na zamyslenie. Počula som na TV 8, jeden liečiteľ povedal, že deťom s atopickym ekzemom chyba v traviacej sustave fosfor. homeopat. B3, 6, Zn, Sel.

Mne v oblasti alternativnej mediciny velmi pomohla p. Monika Křekova :slight_smile:

Moj brat mal tento problem. Kupil si dormeo matrac a uzival homeopaticke lieky, na uvolnenie. Teraz, uz asi 3 roky je v pohode. Mal to z chrbtice.

Dobrý deň, pani Oľga, neviem, kde sa dá váš vnúčik diagnostikovať, ale veľmi rada by som Vás upozornila na túto knihu: Syndróm trávenia a psychológie, Natasha Campbell-McBride. Autorka je lekárkou, atestácia z neurológie a z oblasti ľudskej výživy - a sama matkou dieťaťa s diagnózou poruchy učenia. Vedie kliniku, kde lieči deti aj dospelých s diagnózami autizmus - dyspraxia - dyslexia - depresia - schizofrénia - ADHD - migréna - autoimunitné ochorenia (aj ekzémy) … pomocou vhodnej diéty a výživových doplnkov, hlavne probiotík. Obraz toho, o čo ide, si môžete urobiť aj tak, že si dáte do google vyhľadávača jej meno, prípadne výraz GAPS (GAPS diéta), nájdete toho dosť. Ja sama aj so svojou rodinou vrelo odporúčam. Hoci v našej rodine máme túto diétu čiastočne upravenú a prispôsobenú našim možnostiam, veľmi nám pomohla zorientovať sa v probléme a našťastie, máme už aj prvé výsledky. Samozrejme, je to o práci navyše, pretože všetko jedlo si potrebujeme pripraviť doma, ale konečne sme aj pochopili, aký je obrovský rozdiel medzi “stravovaním”, kedy zjete všetko, čo sa dá a často bez ladu a skladu, a “výživou”, ktorá vás zároveň aj lieči. A to doslova na vlastnej koži - zlepšením jej kvality (okrem iného).

Ďakujem Vám, pani Eva, za reakciu na moju otázku. Hneď idem knihu zháňať. Urobím (spolu s dcérou / všetko preto, aby sa zdravie nášho vnúčika zlepšilo. Verím, že strava má na človeka vplyv. Dnes je v potravinách mnoho “chémie”. éčiek ap. Ďakujem Vám ešte raz.

Zdravím, poprosím viac info o p. Grigoriovi a podmienkach návštevy… ďakujem Eva

Veľmi dobra liecitelka je Jarka z BA. Funguje pod umeleckým menom gloria. Vidi energeticky stav tela cakier, chodia jej aj obrazce, a ludom vie velmi dobre poradit. Klientovi sa venuje tolko co on sam potrebuje, aj dve tri hodiny. Taxu ma fixnu nezaratava si navyse ani minutu ako to robia niektori liecitelia, Ja som ich vyskusala vela, ale len ona sa mi osvedcila vyliecila mi aj zapal vajecnika, dala ma psychicky dokopy. Ked som bola chora tak tak mi na dialku posielala energiu a choroba mi rychlejsie presla. Som rada ze ju poznam lebo na liecitelov vestcov som dala neskutocne mnozstvo penazi a nepomohli mi nic. Cenu ma rozumnu, na to za sa cloveku venuje aj dve hodiny. Jej email je gloria.jarka@gmail.com. Najlepsie je ze ak nechate na seba kontakt tak ona sama sa s vami spoji, porozprava poprípade Vás objedná. K jej kontaktu som sa dostala na jednom fore a fakt dakujem cloveku ktory mi ju poradil.

Mne veľmi pomohol pán Janko z Trnovca nad Váhom.

Dobrý deň! Mohli by ste mi bližšie napísať, v čom a ako Vám pomohol? Ďakujem.

Dobrý deň!
Mohli by ste mi povedať, koľkokrát ste museli k nemu?
Bola by som Vám vďačná, keby ste sa mi ozvali na mailovú adresu: meggi111@centrum.sk.
Ďakujem vopred.
Maja

Dobrý den, vie mi niekto poradiť liečiteľa, ktorý mi dokáže o rozpustenie cýst, ďakujem

Dobrý deň prajem, ja môžem odporúčať pána Mgr. Vladimíra Bálinta. Mala som dlhoročné problémy, s ktorými si nevedeli dať “lekári” (v úvodzovkách preto, lebo podľa pomenovania by mali liečiť a ja osobne nepoznám nikoho, koho liečili či vyliečili) rady a nijako mi nepomohli. Pán Bálint sa zaoberá psychickými príčinami chorôb a následne odporúča postup, ako ich odstrániť. Tu je kontakt na neho: 0911 03 03 07. Veľa zdravia všetkým!

Zijem v Budapesti uz l0 rokov, pracujem u Kovács Magyar Andrása. V jeho súkromnom centre sme jeho metódou vyliecili velmi vela chorych ludí, ktorym sa nedalo pomoct lekárskym sposobom. Ja sa liecim
z poruchy pigmentácie / vitiligo. Som sa vyliecila zo zápalu criev, z poruchy chrbtice, moja rodina tiez z viacerych chorob. Zavolaj a moje cislo tel +36 30 515 6278, rada Ti pomozem. Marta Kopcsányiová

Metóda Kovács Magyar Andrása “Mátrixdrops protokol” -om sa vela ludí vyliecilo z dusevnych prícin císt, nakoniec aj fizicky, ktoré boli v tele na roznych miestach. Zavolajte, dáme terín na stretnutie s Vami v Budapesti na tejto klinike. Osetrime, urobíte niektoré zmeny v zivote. Mátrixdrops kvapky informáciami / rezonáciami / na vode Vás vyberú z krútnavy dusevnych prícin. Tesíme sa na stretnutie s Vami. Marta
a zmeny urobia