Ľudoví liečitelia

Poznám ho osobne… neplatí dane… a je to tak… len sa chváli dookola… nedá s ním komunikovat. bud hovorí pár viet dookola, ako na svojich nahrávkach, akoby bol v televízii (? ) , bud chváli alebo kricí… stále dookola, a NEPOCÚVA, nedá s ním absoulútne komunikovat! podla mna má nejakú psychickú poruchu…

Zdravím vás, viete mi nejako poradiť - pomôcť? mám presne tieto problémy, autoimunita, celiakia, alergie na potraviny, aj lymfom sa mi už objavil som toho dosť neštastná a neviem ako si pomôcť, tieto ochorenia sú dosť náročné. dakujem za nejakú radu prípadne kontakt.

Zdravím viete mi napísať ako sa kontakr na toho liečitela v košiciach? dakujem

Ak máte záujem o poradu prosím napíšem kontakt

Pani bylinkárka z TT už nerobí pol roka

Dobrý večer, pomôžte mi prosím… Potrebujem súrne číslo na liečiteľa najlepšie z Košíc, alebo z Prešova. Moja psychika už nie je taká ako bola pred niekoľkými rokmi. Prežila som dosť nepríjemné chvíle, na ktoré by som najradšej zabudla. Mávam výkyvy nálady-to by bol ten lepší prípad… ale pred 2 rokmi sa mi stalo niečo čo som si nevedela vysvetliť - ako by som bola niekým zlým posadnutá-nevedela som normálne myslieť, mala som výpadky.

Mám veľmi dobre skúsenosti s rozpúšťaním cýst.
Ozvite sa na 0903352385

Ahojte, veľmi ma trápia problemy mojej dcery… ma všetky dys-ky… ťažke poruchy učenia… je v 8-om ročníku ZŠ. Celé roky bojujeme… je to ťažky boj. Tak strašne by som chcela s tým pohnuť, pomôcť… len už neviem ako… viete mi niekto poradiť? ďakujem… za každu maličkosť…

Dobry den, mozem sa opytat odkial pochadza pan liecitel Mgr. Vladimir Bálint? a tiez ci Vam jeho postupy liecenia pomohli k uzdraveniu? Dakujem pekne

Prajem pekný deň. U Popluhára som bol už 4x. To čakanie jet am naozaj nenormálne. Naposledy sme čakali 10 hodín, ale liečebný efek t absolutne žiadny. Neviem či pokračovať, lebo nevidím v jeho schopnostiach žiadny pokrok v uzdravení, alebo aspoň zlepšení môjho zdravotného stavu. Akurát musím veriť aký je úžasný a má geniálne schopnosti

Zdravím, túto pani môžem len odporúčať

Dobrý deň! Ak hľadáte liečiteľa tak Vám odporučujem pána Kovácsa z okresu VK. Je to spoľahlivý a milý muž ktorý pomohol mne aj mojej rodine a vlastne ešte stále nám pomáha dodnes. Chodia ku nemu ľudia s rôznymi problémami či už zdravotnými alebo problémy s duchmi, súkromnými či duševnými problémami alebo za účelom poradenstva. Jeho klientmi sú ľudia z celého Slovenska ale aj zo zahraničia ako z Rakúska, Maďarska, Anglicka… ak niekto má záujem viem dohodnúť stretnutie nakoľko nerád sa multimedializuje a ponúka neznámym ľudom svoje číslo.

Ja by som odporučila pána Kovácsa. On je síce z okresu VK ale zaručujem, že sa oplatí cestovať kvôli nemu. Alebo je tu druhá možnosť, že ak klient zabezpečí dané množstvo ľudí ( aby sa im to oplatilo ohľadom benzínu) tak veľmi radi prídu aj ku Vám domov. Je to človek veľmi milý a sympatický, mne a mojej rodine veľmi veľa pomohol a keď chodia ku nemu ľudia aj zo zahraničia takže myslím si že z BA to je predsa bližšie.

Moj18rocnysyn-ma-psychycke-problemy-schizofrenia. mohol-by-mu-niekto-pomocť. , , , , , , ,

Som slečna Rachear z USA a všetky vďačnosť moje srdce ďakujem Dr. Thomas, ktorý zachránil svoju rodinu riadkov s konopným olejom a Delta9, ktorý predal za nami.
Dr. Thomas, že ste najlepší, ako v liečbe, môj manžel je zdravý, a teraz začala pracovať, a on je šťastný a silný.
Môj manžel je veľmi milujúci ma teraz všetko na svojom konopného oleja.

Dr Thomas Boh ťa nikdy opustiť, to bude prvý a najlepší v tom, čo robíte. Ďakujeme, že ste mi zachránil rodinu, ktorá mala rakovinu beh prostredníctvom našich žilách, sme teraz zdravá a veľmi šťastný. Ďakujem much. Thank vám Dr Thomas.
Ste zázrak a Boh poslal ľudí. Ďakujem Ďakujem.

Prosím, kontaktujte Dr Thomas na liečbu všetkých druhov rakoviny a chorôb> thomasmedicalservice@hotmail.com

Som slečna Rachear z USA a všetky vďačnosť moje srdce ďakujem Dr. Thomas, ktorý zachránil svoju rodinu riadkov s konopným olejom a Delta9, ktorý predal za nami.
Dr. Thomas, že ste najlepší, ako v liečbe, môj manžel je zdravý, a teraz začala pracovať, a on je šťastný a silný.
Môj manžel je veľmi milujúci ma teraz všetko na svojom konopného oleja.

Dr Thomas Boh ťa nikdy opustiť, to bude prvý a najlepší v tom, čo robíte. Ďakujeme, že ste mi zachránil rodinu, ktorá mala rakovinu beh prostredníctvom našich žilách, sme teraz zdravá a veľmi šťastný. Ďakujem much. Thank vám Dr Thomas.
Ste zázrak a Boh poslal ľudí. Ďakujem Ďakujem.

Prosím, kontaktujte Dr Thomas na liečbu všetkých druhov rakoviny a chorôb> thomasmedicalservice@hotmail.com

Jano, toto je moja rec, ludia jedia hlava nehlava a potom sa cuduju, kupuju lacne plastove vyrobky a pod. VYZIVA ludkovia a treba viest k tomu aj deti. Odporucam knizku “Navarme si zdravie” od mamiciek chorych deticiek.

Dobrý deň. Má niekto osobnú skúsenosť s liečiteľom pánom M. Hudecom z Banskej Bystrice? Pomohol vám? Prosím o váš názor. Ďakujem, Jano

Najlepsi je pan Peter z Bardejova, je uzasny, ani lekari nechapu, ako je mozne to, co dokaze on urobit so svojima rukami. Obrate sa na neho, lieci aj velmi tazko chorych, aj onkologickych, aj takych, ktorych uz vyzdravel, dokaze neuveritelne veci, jeto pan Liecitel! Tel. Kontakt:0949232371

Môžu to byť parazity