Ľudoví liečitelia

Môžu to by ť parazity, ale lekári ich nenájdu
navštívte biorezonanciu Diakom

Ahoj,
mozemi Ti poradit jedneho skveleho Liecitela Petra, nemusis chodit za nim ani stat v rade, pan Peter pride za Tebou, je lepsi ako Popluhar. Liecil moju mamku aj otca. Velmi boli spokojne, pan Peter lieci prevazne v zahranici v Hospicoch ale aj na Slovensku. Staci ked sa objednas a dohodnes si termin. Kontakt na Liecitela Petra:0949232371 E-mail:liecitel67@gmail.com

Pani Anna,
obrate sa pana Petra z Bardejova, je uzasny a ma skutocne vysledky. 0949232371, drzim palce, Oliver

Klobuk dole pred panom Petrom z Bardejova, ktory lieci rukami. Moj nazor je ze jeto najlepsi clovek akeho som kedy stretol. Kontakt na Petra, 0949232371

Skus jedneho skveleho liecitela s Bardejova, vsetci si ho chvala, aj mojho kamosa liecil. Prisiel osobne za nim do Pezinka, jeto vynimocny clovek a ma nadprirozene schopnosti, je to fakt pan liecitel, klobuk dolu. Kontakt na liecitela Petra:0949232371

Ahoj Alia,
obrat sa na jedneho skveleho liecitela z Bardejova, je to vynikajuci liecitel, ktory ma velky dar od boha, po dohode pride za Tebou, Mojho bratranca vyliecil z rakoviny dvanastornika. Je to neuveritelny clovek. Lieci pre vazne v zahranici-Svajcarsko v hospicoch. Kontakt na liecitela Petra:0949232371

Ja by som odporucila pana Petra, on je sice z Bardejova, ale zarucujem, ze sa oplati cestovat kvoli nemu. Alebo je tu druha moznost ze on pride za Vami na Vasu adresu. Je to clovek velmi mily a sympaticky, mne aj mojej rodine velmi pomohol. Vyhladavaju ho prevazne ludia aj zo zahranicia, takze myslim si ze je to jeden z mala ludi z takyma to schopnostami a darom od boha na Slovensku, klobuk dole, je to pan Liecitel. Kontakt na liecitela Petra:0949232371

Dobrý deň. Máte na mysli pána Andrasa Kovacsa Budapešti? Ak áno mala by som zaujem o kontakt s ním dakujem a prajem pekny deň.

Pozdnáte niekto liečiteľa Juraja Schmidu?

Dobrý deň Viktória,
vie pán Kovács pomôcť aj pri liečbe onkologických pacientov? Ak áno, rada by som Vás poprosila o kontakt na neho. Ďakujem

Mate skusenost s vyliecenim polycistickych vajecnikov pomocou liecitela? Vedeli by ste mi nejakeho, velmi dobreho poradit? Velka vdaka za vsetky rady

Hučanie je najpravdepodobnejšie z liekov. . skús ich vysadiť.

Dobrý deň, všetkým prajem :slight_smile:
je to presne tak ako píše pani Ivana, so všetkým úplne súhlasím. Tiež ďakujem tomu dobrému človeku, ktorý dal na internet jej kontakt a aj dobré referencie. Pani Jarka sa naozaj venuje človeku toľko koľko potrebuje. Prišla som za ňou v stave kedy som si už sama nevedela pomôcť ani po pol roku liečenia bylinkami,… a prišla som v hodine dvanástej doslova. Pani Jarka posiela aj energiu na diaľku a potom ste pod jej ochrannými krídlami, ale samozrejme treba pokračovať aj v tom, čo vám odporučí ako rady. Neviem čo by som viac mohla napísať asi už len veľké ĎAKUJEM PANI JARKA :slight_smile:

čítala som viac príspevkov=chvály na pána Petra, všetky sú podobného znenia, akoby ich pod rôznymi menami písal jeden človek… Tak veriť tomu, či nie?

Bola som u nho dvakrat. Som mlada zena, komplexny problem, najma psychika nie v rovnovahe. Vravel, ze vidi auru a na zaklade toho lieci. Povedal mi nejake veci, ale nebolo to jasne, ze co mam robit. Hovoril aj dost teorie, zaujimave veci. Okrem pripravkov teda, co mi dal. Jeden doplnok vyzivy mi odstranil alergiu na pel, alebo aspon v tu jar som prestala mat alergiu, a dalsie roky len miernejsie. Povedal, ze treba chodit pravidelne, bud k nemu alebo k niekomu na rozhovor, alebo ako to on nazval, asi inak. Ze kazdy musi mat niekoho, s kym sa ma porozpravat a nemoze to byt rodina, tak nejak som to pochopila. Ze aj on niekoho ma. On mi moc nevyhovoval na to, aby som sa mu zdoverovala, ale bol OK, a verila som, ze nieco dokaze. Pikoska: ked som u nho bola, akurat mu niekto kratko volal, aby mu oznamil, ze niekto umrel. A on na to povedal: presne, ako som predpokladal. Znelo to vierohodne.
A pomohol mi s radou na pripravok na stitnu zlazu. Odporucil rozne pripravky, nie lacne, nie vsetky som kupila…

S tou stitnou zlazou to dopadlo tak, ze sa mi upravili hormony do normy, aj bez umelych hormonov.

Áno pýta veľa peňazí a mne nepomohol

Ahoj Viktoria. Chcel by som ta poprosit kontakt na pana Kovacsa… Bud taká dobra: Ďakujem velmi pekne

Obrate sa na Uznavaneho liecitela Petra z Bardejova. Lieci onkologicke problemy ale aj krcnu chrbticu. Klobuk dole, je to pan liecitel. Jeho web srranka. www.ludovyliecitel.eu

Dobry podvecer chcela by som sa Vas opytat ci mi neviete prosim poskytnut informacie o mojom byvalom liecitelovi Jánovi Škodáčkovi nakolko ho nevyhnutne potrebujem neviem sa k nemu dopatrat aj ked malo informacii mam vopred dakujem velmi pekne dakujem za kazdu cennu informaciu