Ľudoví liečitelia

Dobry podvecer chcela by som sa Vas opytat ci mi neviete prosim poskytnut informacie o mojom byvalom liecitelovi Jánovi Škodáčkovi nakolko ho nevyhnutne potrebujem neviem sa k nemu dopatrat aj ked malo informacii mam vopred dakujem velmi pekne dakujem za kazdu cennu informaciu

Odporucam vam ludoveho liecitela petra z bardejova. lieci cez chronicke po onkologicke, chodia k nemu zo vsadial. ma dar od boha. lieci aj krcnu chrbticu a ine… aj on ide ku chorym onkologicky pokial je pre neho narocna cesta. je to naozaj neuveritelny clovek s dobrym srdcom. kontakt na neho, 0949232371, a meil, liecitel67@gmail eu

Odporucam vam ludoveho liecitela petra z bardejova, ktory lieci vsetko, od chronickych po onkologickych… pomaha tam kde uz lekari nedavaju nadej. chodia za nim zo vsadial. madar od boha neuveritelnu moc v rukach. je to velmi dobri liecitel. mame s nim skusenosti. peniaze nezoberie, je vinimocni clovek tu je kontakt 0949232371, a meil liecitel67@gmail.eu, aj my mu dakujeme rod. balogova

Je mi velmi luto vasho syna, odporucam vam velmi dobreho liecitela petra z bardejova ma velku zazracnu moc v rukach ma dar od boha lieci aj psychicke choroby, aj chronicke az po onkologicke cukrovka a ine neviliecitelne choroby. nasa rodina ma s nim skusenosti. treba sa objednat. skuste mu zavolat je to neuveritelny clovek. nezoberie peniaze cislo na neho 0949232371, a este, liecitel67@gmail.eu

Skuste ludoveho liecitela petra z bardejova ma zazracnu moc vrukach ma dar od boha, lieci vsetko od chronickich po onkologickich, chrbticu, cukrovku… aj psychicke problemy. odporucam vam ho. je neuveritelny clovek s dobrym srdcom peniaze nezoberie. , t. c. 0949232371, meil, liecitel67@gmaileu

Ano pana liecitela z bardejova, ktoreho ti odporucamje to velmi dobry liecitel, tam kde uz lekari nemozu pomoct, tak on pomaha. mame s nim skusenosti. lieci rukami ma v nich velku moc, boziu moc, vyliecil uz vela ludi, chodia k nemu zo vsadial, on sam chodi za onkologicky chorymi az domov a uzdravuje ich. peniaze nezoberie, ale treba sa objednat. cislo na neho-0949232371, vyskusajte neolutujete, liecitel67@gmail.eu,

Dobry, den. Kdiz mate peoblemy co se tika nemoci, a tez prekleti, a porobeny vaseho domu. A gdiz vam negdo skodi, ve vasim vstahu, rodine. Tak vam muzem odporucet vynikajuceho pana lecitela petra z bardejova. Ludoveho lecitela ktery ma skusenosti, s tym a hlavne ma nadprirozenu, silu primo z nebe. Pomuze kazdemu. Mne taky pomaha na dalku, a ma to ucinky. Jeho, e, mail je. Lecitel67@gmail.com. A kontakt, tel, 00421949232371. Dekuji.

Uz, nemusite hledat lecitelov, a kartazky, ne kazdy dostane dar primo z nebe, od pana jezisa krista. Ale takovych je strasne malo. Muzem vam odporucet, velmi vynikajuceho ludoveho lecitela, ktery leci veskere, nemoce, a tez odraba lidem, a domy gde bydli, skratka vsechno kolem nich. Stahuje, spatnu energiu, a cernu, magiu. Je, to opravdu moc dobrej, lecitel. Dneska ma kazdej, druhej clovek te problemi, nemoc, nestesi, problem ve finaci, a take problemy ve stahu, partnerstvy. A, vsechno, je to spatne, kolem nas, a jmenuje se to, cerna magie. A proto vam odporucam, cloveka, ktery vam muze pomoci. Jmenuje, se ludovy, lecitel, z bardejova. Muzete, se na neho kontaktovat, na e, mail.-lecitel67@gmail.com. A, take na jeho, telefony cislo. 00421949232371. Ja, ziju, v cechach, a take mi, pomaha, na dalku, a ma, to ucinky, opravdu vynikajuce. Dekuji, vam ze vam muzem pomoc, a odporucet, pana, lecitela, petra, z bardejova.

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o krásny neopakovatelný zážitok s osobou velmi príjemnou úprimnou velmi mi pomohla po psychickej stránke dokáže liečiť diagnostikovať proste nechcem robiť reklamu ale pokladám to za povinnosť a ludkovia ak máte naozaj hoc aké zdravotné ťažkosti ste vyčerpaný z každodenného zhonu pani Jarka vám určite pomôže 0918775706 som velmi rada že je niekto komu sa dá dôverovať už som sa totiž viac krát nechala nachytať a oklamať šarlatánmi napríklad pan Bukovský a spol hrôza.

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o krásny neopakovatelný zážitok s osobou velmi príjemnou úprimnou velmi mi pomohla po psychickej stránke dokáže liečiť diagnostikovať proste nechcem robiť reklamu ale pokladám to za povinnosť a ludkovia ak máte naozaj hoc aké zdravotné ťažkosti ste vyčerpaný z každodenného zhonu pani Jarka vám určite pomôže 0918775706 som velmi rada že je niekto komu sa dá dôverovať už som sa totiž viac krát nechala nachytať a oklamať šarlatánmi napríklad pan Bukovský a spol hrôza.

Dobry den, tiez som mala problemy s chrbticou, ale dostal ma z toho pan liecitel z bardejova peter, je to uzasny clovek dokaze vyliecit od chronickych po onkologicke, krcnu chrbticu, cukrovku… oblicky kamene zavolajte mu neolutujete, dam vam cislo na neho, 0949232371 alebo mail.liecitel67@gmail.com viera

Dobry den. tiez som sa ocitla v najtazsej situacii mojho zivota v minulom roku a tiez mi bolo na zblaznenie. mozete mi zavolat pokial chcete by som vam poradila moje c. 0949875252 alebo zavolajte panovi liecitelovi z bardejova petrovi je naozaj vyborny liecitel mnohym pomohol. na neho kontakt, 0949232371

Dobry den. odporucam vam liecitela petra z bardejova aj mne pomohol. za co mu dakujem. tu je cislo na neho… 0949232371

Kde nevedia pomoct lekari pomoze pan liecitel peter z bardejova je naozaj vyborny zavolajte mu vyliecil uz mnohich vratane onkologickich pacientov tu je cislo jeho0949232371

Odporucame vam velmi dobreho liecitela z bardejova neberie peniaze len sa treba objednat na cisle0949232371

Poradim vam skveleho liecitela z bardejova petra nepyta peniaze, skuste mu zavolat cislo na neho, 0949232371

Mozem vam poradit vyborneho liecitela a tiez cloveka s velkym srdcom, ktory lieci vseliake ochorenia od chronickych po onkologicke cukrovku a ine kde uz lekari si nevedia rady pomoze on. je naozaj vyborny urcite by vam pomohol. skuste mu zavolat na cislo… 0949232371

Rada by som odporučila ľudového liečiteľa pána Petra, všetkým ktorí potrebujú pomoc v oblasti zdravia. Dodáva energiu, pričom zdravotný stav liečeného sa naozaj zlepšuje. Som si istá, že má veľký dar z hora, je ochotný, a navyše za svoju pomoc nič nežiada. Mám s ním skúsenosť, pomáha môjmu blížnemu svojou energiou. Osobne mu veľmi ďakujem. V prípade záujmu uvádzam kontakt na pána liečiteľa Petra z BJ-liecitel67@gmail.com.Aja

Dobry den. Prosim Vas, nemate nahodou kontakt na p. Kralinsku? dakujem pekne

Dobry den. Chcela by som reagovat na toho Pana Petra z Bardejova. Odo mna si cez telefon vypytal za 30-40 minutove sedenie u mna doma. Tak preco tu zavadzate ze nechce ziadne peniaze? A vyhradne lieci na vasej adrese. Takze chcela by som vediet co je na tom pravdy.