Ľudoví liečitelia

PREčO zavádzate ľudí, že neberie peniaze, keď on si všetko pekne zráta do posledného centa. Za benzín, za služby a. t. ď. a keď má cestu jedným smerom, tak to má preplatené viackrát. Vie on čo robí a pekne to má prerátané. Nikdo nechce nič zadarmo, ale nepíšte hlúposti.

Dobry den, vedel by mi niekto odporucit liecitela z Presova, dakujem :slight_smile:

Aku mate vlastne skusenost s tym liecitelom? Skutocne pomaha a neberie peniaze?

Dobry den,
Linda, zistili ste nieco o panovi Skodackovi? Li pod hlavnou bratislavskou stanicou, no teraz sa tiez po nom neviem dopatrat. Uz ste o nom nieco zistili? dakujem.

Mne odpísal a západného sa slovensko 150 euro tak ma svoj cennik. to bi nevadilo ak by bol výsledok Dobrý len ako to zistiť.

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či by ste mi mohli poslať mail na Vás, rada by som Vám napísala a popýtala sa nejaké veci. Veľmi pekne Vám vopred ďakujem za ochotu.

Dobrý den
moja dcéra tanečnica má problém s platničkou - hernia disku - slabost nohy, pomože jej pán doktor z Budapesti. prosím o informácie. dakujem, ALena - naliehavo
0907305090
brezinova.alena@gmail.com

Pani fedorova, bola by som vám nesmierne vdačná keby ste mi napísali na moj mail anicka147@gmail.com dakujem

Milá pani Eva,
Plne súhlasím s Vami. Pri poslednej návšteve, 14 hodinová čakaciia doba, na dvore bola vysušená myš, mimochodom je tam celú zimu, v miestnosti kde pracuje vydýchaný vzduch, nesmú sa otvoriť dvere a vyvetrať, kvôli klimatizácii, ktorá vôbec nebola zapatá. No a ľudí, ktorí majú prehľad nemá vôbec rád. To, že berie svojich známych bokom je samozrejmosťou. A najlepšie je tvrdenie, príčina nádchy- vysoká hladina adrenalínu… To už je veľa

Dobry den Ani, ja mam vyskusany jeden perfekrny produkt. Kedze ste pisala, ze psychika robi u vas svoje, tak asi ste na tom tak ako ja. Stresujuca praca atd. Jedna sa o produkt s aloe vera, ziadna chemia. Clovek je pokojnejsi, aj so spankom nie je probkem. Ak by ste mala zaujem, aby som tu nerobil reklamu, o blizsie info napiste mi na dusan.olejnik@gmail.com

Dobry den Ani, ja mam vyskusany jeden perfekrny produkt. Kedze ste pisala, ze psychika robi u vas svoje, tak asi ste na tom tak ako ja. Stresujuca praca atd. Jedna sa o produkt s aloe vera, ziadna chemia. Clovek je pokojnejsi, aj so spankom nie je probkem. Ak by ste mala zaujem, aby som tu nerobil reklamu, o blizsie info napiste mi na dusan.olejnik@gmail.com

Dozýrievanie mozgu v detskom veku je dobre podporit uzivanim Lecithinu, stravy bohatej na prirodnej stravy, caje, bylinky a pohyb a samozrejme logopedia, citatelsky klub, trening a dril.

Ahojte, chcela by som vedieť či neviete niketo adresu na liečiteľa z PREŠOVA priezvisko má Slanský, veľmi by ste mi pomohli ďakujem :slight_smile:

Dobry den, nasla som si vas prispevok? chcem sa spytat alebo vas poziadat o radu, pretoze mam 16 rocnu dceru s rovnakym problemom. prosim odpiste mi. gabriela

Vazena pani Erika, neda mi nezareagovat na Vas prispevok, aj na toho liecitela, ktoreho som pocula na tv JOJ rozpravat o tom ako z nevyliecenych chripok mozete dostat cukrovku. Tak za 1- je to diabetes nie cukrovka, 2- vacsiu hlupost som nepocula, mam skusenost s diabetom typu 1, vnuk ma 4 rociky a pred rokom mu diagnostikovali tuto poruchu. Takze Vam o nej mozem napisat vela verte mi. Typ 2 je z spatneho stravovania, mozete pri type 2 spravnou zivotospravou urobit vela, ale diabetes sa vyliecit neda… prosim piste iba o tom o com mate sajn a nie co povie ten Vas zazracny liecitel, vie o tej poruche asi tolko kolko Vy, bez urzky…

Diabetes mellitus (cukrovka)

Diabetes mellitus alebo cukrovka je závažné endokrinologické ochorenie, ktoré spôsobuje poruchu látkovej výmeny. Je to nevyliečiteľné ochorenie, ale vhodnou životosprávou a medikamentáciou možno dlhodobo tlmiť jeho prejavy a následky. Je charakteristické dlhodobým zvýšením glykémie, teda hladiny cukru v krvi. Príčinou cukrovky je porucha vylučovania inzulínu, jeho nedostatočný účinok alebo kombinácia obidvoch faktorov.

Ja nemozem reagovat na Pana Petra pozitivne, ja len to dobre. Ja som tiež jeho pacientka a možem povedat ano to už je LIEČITEL. Liečim sa uz 6rokov a bojujem s tažkou anemiou a skrity zapal v tele. Lekari to nevedeli zistit tak som sa chytila priležitosti a možem povedat že už som s toho skoro. Citim sa ovela lepšie. Len tolko som chcela napisat Peter vie liecit ludi!

Dobry den, nasa skusenost s p. Pravdom je zial negativna. Dcerke zistili z krvnych testov celiakiu. Lekari nam odporucali gastrofibroskopiu v celkovej anesteze, coho sme sa bali, tak sme hladali ine riesenia v podobe prir. liecitelov. Absolvovali sme prve sedenie, po ktorom nam p. Pravda povedal, ze este jedno sedenie a dcerka bude zdrava. Za kazde sedenie sme zaplatili u pana Pravdu 50€. Gastroenterologicke vysetrenie nam v ziadnom pripade neodporucal. Pre istotu sme absolvovali este dalsie dve sedenia. Dcerke sa mily pan doktor velmi pacil a rada k nemu chodievala. Kedze nejavila ziadne priznaky celiakie a hovorila, ze ju brusko nebolieva mala som z pana Pravdu velmi dobry pocit. Ziadne priznaky celiakie nemala ani predtym, len jej vysli pozitivne krvne testy.
Kedze som chcela mat potvrdenie aj od lekarov, ze je vyliecena nakoniec sme gastrofibroskopicke vysetrenie absolvovali. Na nase prekvapenie dcerke zistili dost silnu celiakiu stupen 3B. Je mi luto, ze nam nepomohol, mozno niekomu ano… Je to len nasa skusenost.

Ak maš psychicke problemi liečiteľ ti moc nepomôže, treba mať hlavne oporu rodine, priateľoch, super doktorku, ktorá ťa pozná roky nie, že ti niekto poradi drahe doplnky a nič z toho, dobry psycholog urobi viac ako nejaky šarlatan

Zuzanka, mám priateľku, ktorá mala podobný problém ako Vaša mamička, a pomohol jej jeden úžasný človek, ktorý si nerobí reklamu, lebo to nepotrebuje a vie o ňom málo ľudí, ak mi napíšete kontakt, ozvem sa.