Ľudoví liečitelia

Zuzanka, reagujem ešte raz sem pod tento príspevok. Mám priateľku, čo mala podobný problém ako Vaša mamička, a pomohol jej jeden výnimočný človek, ktorý si nerobí reklamu, ak by ste mali záujem, tak vám napíšem kontakt.

Dobrý den, snazim sa ho vypatrat aj na vlastne prostriedky nemam sa coho chytit ale potrebujem len jeho date mi prosim Vas mail ?

Dobrý den, snazim sa ho vypatrat aj na vlastne prostriedky nemam sa coho chytit ale potrebujem len jeho date mi prosim Vas mail ?

Ahojte Andrea tak mi zaslite kontakt na pana liecitela vdaka pekny dnik

P. Erika, pozdravujem, škoda že ste ešte nehľadali ďalej, niekoho iného. Poznám pána, ktorý lieči detičky zdarma, ale tam treba vždy pohovor s rodičom aspoň jedným. Želám veľa zdravia. Andrea

Dobry den este raz Vas vsetkych prosim ktory mate niake informacie ohladom liecitela menom Ján Škodáček bytom Palriková Bratislava budem Vam velmi vdacna za aku kolvek informaciu. Vopred Dakujem. Prosim neberte to v zlom ja potrebujem len jeho

Dobry poslete kontakt na toho liecitela dik.

Pozdravujem Mimka som bardejovcanka a este som nepocula o takom liecitelovy kolko si vyziadal a na akom principe lieci a pomohol vam… dakujem a este na akej adrese ho najdem pekny vecer

Dobry den Vierka poprosim adresu je potebny osobny kontakt alebo aky je postup… dik

Zdravim Jarka na akej adrese ho najdem som tiez z Bj

Moja manželka má také iste problémy, môžte my poslať kontakt, natiahol liečiteľa? Dakujem

Ahoj Andrejka prosím ta možeš mi poslat adresu dakujem

Dobrý deň,
môj syn je diabetik, na inzulíne! vedel by pán liečiteľ pomôcť aj synovi? Ďakujem

Ahoj Mária. Ja som takisto dostala kontakt na pána Slanskeho z PO ešte len vcera. Chcem sa preto spýtať či ste sa už stretli a ci Ti pomohol. Dakujem

Ahoj, mozes prosim poslat aj mne nanho kontakt?. dakujem

Prosím Vás nerozumiem presne tomu postupu mohli by ste ho ešte raz napísať lebo mám problém a neviem ako ho vyriešiť ak by bolo možne aj súkromnejšie by sme si mohli mailom alebo tel. číslom Ďakujem

Prosím pošlite kontakt na toho liečiteľa ak je z BA. Syn má tik v oku, navštívila by som ho.

Andrejka, prosím Vás o adresu toho Liečiteľa, mám strašné problémy s chrbticou. Ďakujem za ochotu.

Andrejka, prosím Vás o adresu toho Liečiteľa, mám strašné problémy s chrbticou. Ďakujem za ochotu.

Dobry den, chcem vas poprosit o kontakt na nejaku, nejakeho dobreho bylinkara, ktory sa naozaj vyzna… dcera ma problem so stitnou zlazou… pomaly jej pracuje, velmi pribera aj ked velmi malo je a ma este ine vazne problemy s tym spojene, uz som zufala. Nemam zaujem o sarlatanov a liecitelov energiou apodobne. Dakujem