Ľudoví liečitelia

Prosím ťa, kde nájdem toho pána Szaba?Dá sa to ľahko nájsť? Lebo neviem ani kde sú Levice, a či sa tam dohovorím po slovensky.Ako ďaleko je to od autob. stanice, lebo by som cestovala busom.ďakujem

liecitel je jedna z moznosti,kde ocakavate, ze vam niekto pomoze a zmeni, pri liecitelovi nechavate svoju zodpovednost na neho.Niekedy liecitel pomoze a niekedy je potrebna aj vasa aktivita a chut menit veci.Je tu aj dalsia moznost, ze uverite , ze si postupne sama budete moct zlepsit stav za spoluprace so psychologom,psychoterapeutom.Verite, ze by ste mohli skusat aj sama nieco menit a zlepsovat a aj takymto sposobom si postupne zvysovat sebavedomie a redukovat rozne obavy a strachy a socialnu fobiu?

Zelam vam odvahu skusit robit zmeny.

Rita Švihranova -psychologicka.zzz.sk

odpovedala som 21.10 na prispevok dady alebo Jany k socialnej fobii, ak mate zaujem precitajte si to.

spozdravom Rita svihranova,psychologicka
zzz.sk

Nemam ziadne namietky voci spolahlivym a dobrym ludovym liecitelom.
Problemy ludi fyzicke alebo psychicke vsak vnimam aj z inych suvislosti.
Niektore sa tykaju fyzickych stavov, symptomov,niektore su kombinovane s psychickymi problemami.Ku kazdemu z tychto problemov sa da zaujat rozne stanovisko:
Navsteva lekara a medicinskych vysetreni, navsteva liecitela, navsteva psychologa, a pod…Podstatny rozdiel je v tom, ci ocakavate, ze zmenu vasho zdravotneho stavu vyriesi len niekto za Vas,lieky, lekar, liecitel, psycholog… alebo sa aj Aktivne zapajate a rozmyslate, co by ste mohli vo svojom zivote ,pre seba sameho-samu spravit, zmenit aj Vy…Je rozdiel ,ci celu zodpovednost za svoj stav prenechavam na inych, alebo vnimam v tom, aký sa mam aj svoj diel, svoju zodpovednost za to,co sa so mnou deje, za to ako sa citim , ako sa o seba staram, ako sa mam rad, a pod…Aky mam vztah k svojmu telu, svojej dusi, ako rozmyslam, ako prezivam, ake mam vztahy v rodine, v praci, s partnermi ,priatelmi a pod.To vsetko vplyva na zdravotny a dusevny stav.
jednou z ciest je aj hladat svoje vlastne zdroje, svoju energiu, svoje moznosti na zmenu, vyvoj,odtsranenie problemov.Niektore problemy su tzv psychosomaticke- teda prepojene problemy tela a duse.
je to dalsia moznost uvazovania okrem lecitelov,lekarov.Moznosti je vela a od kazdeho zavisi, ktorou cestou sa vyberie.
Rita Švihranova,psychologicka, zzz.sk

Prosím ťa , čo mám rozumieť pod slovom “naturálie”?

No ja som skúsila jednu liečiteľku v Košiciach, ale vyšlo ma to hrozne draho. Rozhodla som sa tento problém riešiť so psychologičkou, ktorá nakoniec zistila, že nemám sociálnu fóbiu, ale agorafóbiu - strach z otvorených priestranstiev. Bola som zatiaľ u nej trikrát. Mám však pocit, že sa u mňa striedajú obdobia, kedy to pociťujem viac a kedy menej. No uvidíme, musím s tým bojovať, ale hrozne to ovplyvňuje môj život.

Aliassen, čo mám rozumieť pod pojmom naturálie?

Musi to byt pan Ondrej?

Pomohol by mi tento liečiteľ alebo aj iný s mojimi problémami ako sú akné a silná krátkozrakosť? Máte niekto skúsenosti? Lebo som už naozaj zúfalá.

Je to PRAVDA, Aby získavali autoritu, dôveru ľudi a tým aj peniaze,steny si obvešaju svätými obrazmy. Su medzi nimi aj dobrý napr.Pater Pio atd, ale takýto neberu peniaze ich cnosťou je láska, je ich výnimočne málo

Miriam, rada by som si pozrela tan raflex , nepamätáš si kedy to bolo? Aspoň v ktorom mesiaci. Ďakujem

Čo máte všetci s tým panom Ondrejom?Naviem kdo píše tie pochvalné články.Mne to pripadá ako výhodné podnikanie,skryté za predajom starého nábytku.Zaujímavé,že pred pár rokmi nemal ani šajnu o nejakom liečení a jeho sestra o veštení,ktorá má minutovú taxu za veštenie a cálujete aj za preparáty.Takže nie liečenie zadarmo.Levičania vedia o čom píšem.Pozrite si film “Jak básnikum chutná život”.To bola určite inšpirácia pre bývaleho šoféra v nemocnici ,Pána Ondreja.

Prosím Vás, poznáte niekto liečiteľku pani Agatku Sedliačkovú z Cígla? Počula som o nej že je veľmi dobrá.

Pripájam sa k negatívnym postrehom u p.Ondreja a jeho sestry. Zafajčená predajňa so starým nábytkom. Aj keď pôsobia milo, sú až priveľmi priami v zistení diagnóz chorého a predpovede do budúcna. Mali by byť taktnejší. A za stanovenie diagnózy si zapýtajú až dosť eur. Keď niekomu pomôžu, tak to je len dobre. Mňa nepresvedčili.

prosim vas,chodte do vojenskej nemocnice v Kosiciach za primarom Hustakom na krcne oddelenie.Je to najschopnejsi primar na svete.urcite vam urci spravnu diagnozu aj liecebny postup.Liecte sa u odbornika,hlavu mate iba jednu!!!

Chodte za primarom krcneho oddelenia v Kosiciach mudr,Hustakom.To je odbornik,ktory vam urci spravnu diagnozu aj liecebny postup.HLAVU MATE LEN JEDNU!tak sa ratujte,vela zdravia

viem liek na psoriazu.keby vasa koza bola ako koza krokodyla,viem,ako sa jej zbavite.za 4 dni.

Synovi /23/ zistili nádor na mozgu /príznaky nemá, iba mu padá jedno viečko/. Nádor je na mozgovom kmeni, kde sú dôležité centrá, tlačí na 4. komoru. Nedá sa operovať. Aj odobratie vzorky /biopsia/ je nebezpečná. Lekári odporučili počkať 1/2 roka, zopakovať magnetickú rezonanciu ako to rastie,potom rozhodnú čo s tým. Vie nám niekto poradiť ?

skúste pozrieť stranku www.liecbabylinkami.euweb.cz, sú tam rôzne rady

Chcem sa verejne poďakovať pani Zane z Levíc za veštenie, ktoré mi poskytla, všetko sa mi splnilo, čo predpovedala. Chcem sa jej poďakovať aj za upozornenia, ktoré mi poskytla, vyhla som sa mnohým zlým veciam.
Verejne sa chcem poďakovať aj jej bratovi p. Ondrejovi, ktorý ma liečil na silný zápal hrubého čreva, pred Vianocami som bola na kontrole a všetko je v absolútnom poriadku. Cítim sa výborne a od nového semestra sa vraciam na výšku, ktorú som pre chorobu musela prerušiť. Čítala som tu, ako bola nejaká žena nespokojná s jeho diagnostikovaním a priamosťou, ale verte, ak ste chorý a hrozí vám niečo zlé, niet nad PRAVDU, ktorá je povedaná otvorene. Ja sama viem, čo hovorím, lebo lekári mi dva mesiace nepovedali presne, čo mi je, pripadá mi to spätne, že vyčkávali. Ja veľmi pekne ďakujem pani Zane aj pánovi Ondrejovi za otvorenosť, priamosť a pravdu a hlavne im ďakujem za pomoc, ktorú mi poskytli. Ešte raz - VEĽKÁ VĎAKA ZA VŠETKO!!!
P.S. Napíšem to na všetky fóra, na ktoré natrafím, a všetkým tým, ktorí si tu kompenzujú svoje komplexy odkazujem - zrovnajte si hlavy a duše a prajem vám, kiež by ste nikdy nepotrebovali pomoc ľudového liečiteľa!!!