Ľudoví liečitelia

Dobry den Monika. Prepacte ale nedokazem odsledovat kazdy prispevok a ani sem nechodim pravidelne. Uz som vam kontakt poslala ale ak by mal niekto zaujem napiste mi priamo na Email elenka@mailbox.hu. Tam sa sem tam pozriem co je nove.

V nasej dedinke na zahori je liecitel. pan rozne choroby diagnostikuje. ma skolenie -kurzy mudr jonaš mozete sa objednat. najdete ho v kupeloch smrdaky kazdy tyzden chodi tam pomahat pri liečbe hostom kupelnikom.

Prosím Vás odporučíte mi dobrého liečiteľa na vyliečenie alkoholika

Dobrý deň, prosím Vás neviete mi niekto poradiť nejakého dobrého ľudového liečiteľa. Mame sa urobila vo vonkajšom kútiku oka tuková cysta a stále jej rastie, lekári jej to nechcú operovať, tak by sme ešte chceli skúsiť nejakého liečiteľa. Ak by náhodou niekto z Vás vedel o liečiteľovi, ktorý sa zaoberá aj liečbou takéhoto ochorenia, napíšte mi prosím Vás na neho kontakt na mailovú adresu. Ďakujem

Ahoj Rasto, i ked Tvoj mailik je starsieho data, ak sa Ti este nepodarilo vyliecit chrbticu, snad by som Ti mohla pomoct… Robim to na dialku, za pomoci liecivej Energie, zadarmo.
Je len potrebne, aby som dostala Tvoju fotografiu a telefonicky kontakt, zavolala by som Ti, lebo momentalne zijem v CH a hovor by Ta vysiel draho…
moja E-Mail. adresa je : QPSPT@gmx.ch
S pozdravom Olga

Zdravím, poslala by si meila na toho liečiteľa z Rimavskej Soboty? Dakujem

Na vyliečenie je potrebné vyhľadať vhodného psychoterapeuta, ktorý más s týmto skúsenosti. Držím palce. Mám skúsenosti-mali sme v rodine a dnes už dlhší čas abstinuje.

Mne pomohol velmi jeden pan info na monika.kvassayova@gmail.com

Ako ste to dokázali

Môžete mi poradiť

Nechajte mi Vašu mailovú adresu.

Dávam adresu
evaika.v@centrum.sk
ďakujem

Dobry večer, možem Vam pomost napište mi na email juro.valencik@gmail.com S pozdravom Juraj.

Dobry den mohli by ste nam poslat tel. kontakt na pana Pavkova. Dakujeme.Kralovič

Dobry den pani Lydia, mohla by som poprosit o kontakt na pani Zanu? Dakujem.

Dobry den, mozem poprosit o kontakt na toho pana od Senca co lieci chrbticu? Dakujem.

Pani sisa mozem poprosit o kontakt na pani liecitelku ? Dakujem.

Prosila by som Vas o adresu.

Dobrý večer, chcem sa Vás opýtať, ako postupujete v liečbe depresie, pomohli lieky Vašej mame alebo absolvuje liečbu u klinických psychológov ? Máme ten istý problém a nevieme ako ďalej. Máte nejaký kontakt na liečiteľov ? Ak áno, ďakujem za každé povzbudivé slovo a radu.

Dobrý deň,
potrebujem súrne nejakého liečiteľa alebo psychoterapeuta, ktorý by vyliečil môjho priateľa z alkoholizmu… ďakujem