Ľudoví liečitelia

Mili pane o tom sexualnim obtezovani bych si to sakramensky rozmyslela a vubec se divim ze vy mate odvahu neco takeho napsat jakvim i druhe zeny jste neslusne obtezoval a stale to delate tak važte slova ktery pišete nemuselo by se vam to libit, , pane eparivet aby bylo jasno na znasilneni nikdo neni zvedavi

Strašné od muža ktorý jazdí po celom Československu ako liečiteľ a necháva sa znásilňovať ako liečiteľ dobre mu musia zaplatiť a ktorý má na českej seznamce plno profilov a miest bydliska a pritom ešte aj fotografiu, že ? Už nie jedna, ale viacej žien tam v debate napísalo a na teba upozorňovalo ! Raz padne kosa na kameň. Nie si taký krásavec aby sa ženy o teba pobili !

A heledme se ani to dlouho netrvalo že a odezva je tady jak vidim čte se to a vi se okom se piše ze p. lečiteli z bardejova nebo z presova, ,

Neviem na koho myslíte pani Jitka, lebo tento pán je Slovák ( ano údajne s Prešova aj z Bardejova ) ale bysliska má rôzne aj v Českej republike, proste podvodník a vraj liečiteľ čo jazdí len za pacientkami, mužov nenavštevuje ! Tak sa to tam písalo v debate a ženy na neho upozorňovali.

Dobry den este raz Vas prosim o informacie ohladom liecitela pana Jana Skodacka ktory byval pod hlavnou stanicou na ulici palarikova. Potrebujem iba jeho dakujem za kazdu cennu informaciu k jeho dopatraniu velmi vela to pre mna znamena ak by ste tie informacie mali mozte ma kontaktovat aj na tc 0910312529 vopred Vsetkym dakujem za kazdu informaciu

Dobry den pani olga date mi prosim kontakt na Vas?

Nechajte som mail, alebo napíšte na moju mail adresu

Dobry den, citala som Vase prispevky o depresii. Kamarat ma s tym problemy dlhodobe, uz sme vyskusali roznych psychiatrov a psychologov, ale jeho problem je hlbsi. Je to mlady chlapec a potrebuje pomoc vacsiu, aby mohol zacat konecne normalny zivot. Poprosim Vas o kontakt a odporucenie, ak nejake mate. Vopred dakujem.

Ahoj. Poslali by ste mi kontakt na toho liecitela? Moja dcera ma velke problemy so stitnou zlazou. Liecba nezabera. Dakujem Marian

Dobry dne
Prosim može mi napisať na email czstarozitn@gmail.com
ako s ťym alkoholikom?
Dakujem

Ako môžete takto klamať ľudí, je to obyčajný klamár, ktorý sa hrá na liečiteľa a vypýta si takú sumu, že sa Vám zakrúti hlava, mám s ním osobnú skúsenosť, pricestoval až domov za mnou a tváril sa, že chce pomôcť, no v skutočnosti ma obral o veľké peniaze, ide z neho strach, dajte si na neho pozor!

Velmi by som poprosila kontakt na pána Slanskeho z PO. a tak isto sa chcem spýtať či Vám pomohol. ozvite sa jozefa002@azet.sk

Doporučujem kontakovať mail magnumkompozitum @ gmail. com
Liečiteľ použiva len prírodné prostriedky. Pri objednani dopredu nemusite čakať.

Dobry den ja by a som potreboval pomoc liecitela najlepsie vychod dakujem

Ahojte. Vedel by mi niekto poradiť dobrého liečitela z okolia Trenčína s ktorým máte dobré skúsenosti. Mám viaceré zdravotné problémy. Dakujem za radu.

Dobry den poznate niekto liecitela Moska z Presova? Naviete ci ma syna? Bola som tam z manzelom pri panovy Moskovi a kazal nam prist o 3 mesiace na kontrolu ked sme tam prisli bol tam taky mladsi pan a tvrdil ze je jeho syn tak nam zasa spravil ocistu ale od tej doby je medzi nami este vsetko horsie ako bolo predtim nechcem ho z nicoho obvinovat len by som chcela vediet ci niekto pozna toho syna a ci uz bol pri nemu. Dakujem

Dobrý deň,
prosím napíšte kto diagnostikoval popísané zvačšenie uzlin. Popis sa mi nezdá pravdepodobný. Napíšte presne diagnózu.

Liečba na diaľku v takomto prípade nie je vhodná.
Preventívne však uživajte zemiakovú š5avu, len z dobrých zemiakov, nepoškodených. Trieť na sklenej či umelohmotnej nádobke, šťavu hneď vypiť. Najskor menšie dávky, sledovať odpoveď organizmu, V mnohých prípadoch pomáha.
Za druhé zožente si destilovanú potravinarsku vodu / konzultujte kvalitu / túto použivajte na pitie a na prípravu potravy-polievky a pod.

Takto destilovaná voda dokladne čistí telové vedenia, kapilary, cievy, čreva…
Konzumujte horčík z vlastoručne prípravených obilných klíčkov. K tomu je ale potrebný vápnik a vítamín B2 a B6, inak sa horčík neaktivuje.

Vyššie uvedené ovšem konzultujte s vašim lekárom.


etikoterapeut Vladimír Jurišta Čadca

Dobrý večer,
poprosil by som kontakt na toho pána z RS, ak by ste bola taká láskavá. Vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok večera.

Poprosím kontakt na p. Slanského a aj adresu, dakujem

Poprosím kontakt na p. Slanského na Veronika.Vercimakova@centrum.sk