Ľudoví liečitelia

(jitka hlavacova) #627

Mili pane o tom sexualnim obtezovani bych si to sakramensky rozmyslela a vubec se divim ze vy mate odvahu neco takeho napsat jakvim i druhe zeny jste neslusne obtezoval a stale to delate tak važte slova ktery pišete nemuselo by se vam to libit, , pane eparivet aby bylo jasno na znasilneni nikdo neni zvedavi

(Ena ) #628

Strašné od muža ktorý jazdí po celom Československu ako liečiteľ a necháva sa znásilňovať ako liečiteľ dobre mu musia zaplatiť a ktorý má na českej seznamce plno profilov a miest bydliska a pritom ešte aj fotografiu, že ? Už nie jedna, ale viacej žien tam v debate napísalo a na teba upozorňovalo ! Raz padne kosa na kameň. Nie si taký krásavec aby sa ženy o teba pobili !

(Jitka) #629

A heledme se ani to dlouho netrvalo že a odezva je tady jak vidim čte se to a vi se okom se piše ze p. lečiteli z bardejova nebo z presova, ,

(Ena ) #630

Neviem na koho myslíte pani Jitka, lebo tento pán je Slovák ( ano údajne s Prešova aj z Bardejova ) ale bysliska má rôzne aj v Českej republike, proste podvodník a vraj liečiteľ čo jazdí len za pacientkami, mužov nenavštevuje ! Tak sa to tam písalo v debate a ženy na neho upozorňovali.

(Linda ) #631

Dobry den este raz Vas prosim o informacie ohladom liecitela pana Jana Skodacka ktory byval pod hlavnou stanicou na ulici palarikova. Potrebujem iba jeho dakujem za kazdu cennu informaciu k jeho dopatraniu velmi vela to pre mna znamena ak by ste tie informacie mali mozte ma kontaktovat aj na tc 0910312529 vopred Vsetkym dakujem za kazdu informaciu

(Linda ) #632

Dobry den pani olga date mi prosim kontakt na Vas?

(andrea) #633

Nechajte som mail, alebo napíšte na moju mail adresu

(maria) #634

Dobry den, citala som Vase prispevky o depresii. Kamarat ma s tym problemy dlhodobe, uz sme vyskusali roznych psychiatrov a psychologov, ale jeho problem je hlbsi. Je to mlady chlapec a potrebuje pomoc vacsiu, aby mohol zacat konecne normalny zivot. Poprosim Vas o kontakt a odporucenie, ak nejake mate. Vopred dakujem.

(Marian) #635

Ahoj. Poslali by ste mi kontakt na toho liecitela? Moja dcera ma velke problemy so stitnou zlazou. Liecba nezabera. Dakujem Marian

(Miroslav ) #636

Dobry dne
Prosim može mi napisať na email czstarozitn@gmail.com
ako s ťym alkoholikom?
Dakujem

(Aneta) #637

Ako môžete takto klamať ľudí, je to obyčajný klamár, ktorý sa hrá na liečiteľa a vypýta si takú sumu, že sa Vám zakrúti hlava, mám s ním osobnú skúsenosť, pricestoval až domov za mnou a tváril sa, že chce pomôcť, no v skutočnosti ma obral o veľké peniaze, ide z neho strach, dajte si na neho pozor!

(Joja) #638

Velmi by som poprosila kontakt na pána Slanskeho z PO. a tak isto sa chcem spýtať či Vám pomohol. ozvite sa jozefa002@azet.sk

(Viera) #639

Doporučujem kontakovať mail magnumkompozitum @ gmail. com
Liečiteľ použiva len prírodné prostriedky. Pri objednani dopredu nemusite čakať.

(marian) #640

Dobry den ja by a som potreboval pomoc liecitela najlepsie vychod dakujem

(vika) #641

Ahojte. Vedel by mi niekto poradiť dobrého liečitela z okolia Trenčína s ktorým máte dobré skúsenosti. Mám viaceré zdravotné problémy. Dakujem za radu.

(Anna) #642

Dobry den poznate niekto liecitela Moska z Presova? Naviete ci ma syna? Bola som tam z manzelom pri panovy Moskovi a kazal nam prist o 3 mesiace na kontrolu ked sme tam prisli bol tam taky mladsi pan a tvrdil ze je jeho syn tak nam zasa spravil ocistu ale od tej doby je medzi nami este vsetko horsie ako bolo predtim nechcem ho z nicoho obvinovat len by som chcela vediet ci niekto pozna toho syna a ci uz bol pri nemu. Dakujem

(Vladimír Jurišta) #643

Dobrý deň,
prosím napíšte kto diagnostikoval popísané zvačšenie uzlin. Popis sa mi nezdá pravdepodobný. Napíšte presne diagnózu.

Liečba na diaľku v takomto prípade nie je vhodná.
Preventívne však uživajte zemiakovú š5avu, len z dobrých zemiakov, nepoškodených. Trieť na sklenej či umelohmotnej nádobke, šťavu hneď vypiť. Najskor menšie dávky, sledovať odpoveď organizmu, V mnohých prípadoch pomáha.
Za druhé zožente si destilovanú potravinarsku vodu / konzultujte kvalitu / túto použivajte na pitie a na prípravu potravy-polievky a pod.

Takto destilovaná voda dokladne čistí telové vedenia, kapilary, cievy, čreva…
Konzumujte horčík z vlastoručne prípravených obilných klíčkov. K tomu je ale potrebný vápnik a vítamín B2 a B6, inak sa horčík neaktivuje.

Vyššie uvedené ovšem konzultujte s vašim lekárom.

etikoterapeut Vladimír Jurišta Čadca

(Maťko) #644

Dobrý večer,
poprosil by som kontakt na toho pána z RS, ak by ste bola taká láskavá. Vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok večera.

(Veronika) #645

Poprosím kontakt na p. Slanského a aj adresu, dakujem

(Veronika) #646

Poprosím kontakt na p. Slanského na Veronika.Vercimakova@centrum.sk