Ľudoví liečitelia

Tuto bandu doktorov nemam rad mam aj tc zhruba nedet clapec tomas kucera uz chlap stara cukraren naproti okr sala ved obiednavka na tc a 2 kolarovo pod benz benzinkov zena viac madarsky maria tothova lepsie obiednat a obiednavka viacej pritomnostov pomenej prirodne pani i po fotke na dialku prispevok len dobrovolne podla uvazenia odpisujem z ok. br tu na ser. uz nebudem dovi

Pre vsetkych, ktory hladate pomoc v chorobe, alebo mate ine problemy, hladate liecitelov prosim pozrite si webovu stranku. www.braco.me
Najblizsie stretnutie s Bracom je 01. 11. 2015 Wieden
dalsie 12. 12. 2015

Chcela by som sa s Vami podeliť o vlastnú skúsenosť. Dlhé roky som trpela depresiou a v žiadnom zdravotnom zariadení mi nevedeli pomôcť. Nakoniec som pri sledovaní televízie M... v relácii reflex natrafila na Liečiteľa Józeka. Následne som ho vyskúšala a spravila som veľmi dobre. Jeho liečba a dar sú skutočným vykúpením. Okrem tela, ducha dokáže ukázať aj cestu na zložitých križovatkách života. Na vlastné oči som videla ako pomohol ľuďom s rakovinou, depresiou, mozgovou príhodou a bolestiach pohybového aparátu. Na základe výsledkov sme sa rozhodli vytvoriť mu stránku aby pomohol aj ostatným, ktorý o to stoja... http://lieciteljozek.webnode.s....

S pozdravom Ľubica

Dobry den hledam lecitelku Irmu Pusnikovou, kdysi pochazela z Košic prosim pomozte.

pozdravujem, ja mam velmi dobre susenosti s pani katkou z Po - pomohla dostat sa z depresii a zdravotnych tazkosti, nielen mne ale aj mojej rodine. za mna odporucam :-) ak by mal niekto zaujem kontakt na nu je 0904226383 a sidli na sabinovskej ulici.

hladam pre manzelku liecitela , ma problem s tahanim oči , nespavost a malo je , viete mi niekto poradit ?

Chcel by som sa touto cestou podakovat za cas a uspesnu liecbu od liecite Jozeka z Polska s ktorym som sa stretol v BA. Viem, ze okrem mna pomohol ludom s rakovinou, depresiami, mozgovymi prihodami a infarktom. Naozaj velmi pekne dakujem. Vyhodil som za dobu co som hladal naozajstneho liecitela kopu penazi a viac menej isli von oknom. Toto bolo skoro zadarmo a kedze uz nemusim brat lieky mam to hned naspat na doplatkoch v lekarni. Este raz dakujem. http://lieciteljozek.webnode.s...

Dobrý den som mladý 21 r liečiteľ .. Pomaham ludom uz 5 rok uspesne

Dobrý dem som mladý liečiteľ . Rad pomozem

Zdravím .. Rad pomozem

Dobry den, ak mate pochybnosti a potrebu pomoct svojmu telu a dusi napiste mi. Nemam rad ked ma oslovuju ako liecitel avsak pomaham. Pracujem s energiami a silou zivotnej energie, chcem pomahat a nepytam za to peniaze, zdravie sa nekupuje. Dokazem vam napravit mysel, zlepsit zdravotny stav a utlmit bolesti fyzickeho tela. Na dialku to dokazem tiez avsak len po dohode, mam kancelariu v Kosiciach. viac info mailom cafedelmar111@gmail.com

Ja mam dobre skusenosti s gloriou-jarkou pridam aj kontakt keby ste mali zaujem 0902853549

Dobrý den,neviete nejakeho dobreho liecitela z Košíc?Mojej tete piska v hlave a lekari to nevedia vyliečiť,ďakujem

Dobrý deň, prosím vás, o pomoc, hľadám v KE a blízkom okolí, niekoho kto očisťuje-odrába, a lieči samozrejme. Je to dosť vážne. Vopred ďakujem, len seriózne. email:janka.19@zoznam.sk

neviem či je to jeho syn, to nevie nik, ale poznám ho.......No jedno viem iste, že sa hrá na
liečiteľa, aby si dobre zarobil na dôvere a naivite dôverčivých ľudí. A určite sa mu aj darí, lebo nevie čo s peniazmi......

Dobrý den, prosím, pošlite mi kontakt na tohto pána liečitela, mam problem s očami. dakujem fogyzuby@azet.sk

Chcela by som upozornit na jednu dobru liecitelku z BA ktora ma liecila na dialku lebo som nemala moznost prist za nou. Pomohla mi pri bolestiach ktore sa uz nedali vydrzat . Jej meno je gloria Jarka a vdacim jej za vela . Ak by ste ju aj vy chceli vyskusat pridam aj kontakt lebo viem ako tazko sa hlada dobri liecitel 0902 853 549.

1 Like

Neviem či práve takýto liečitelia ti pomôžu!

Zdravim Matus mozte mi napisat ako liecite a ci liecite aj na dialku?

Na dialku liecit nedokaze nikto ale akoze pokus mal dobry :smiley: Nechapem takychto ludi ze preco vobec otravuju ved nikto nedokaze zdiagnostikovat nejaku vaznejsiu chorobu cez telefon. boze :slight_smile: