Ľudoví liečitelia

Liečeniu cez mobil môžu veriť iba zúfalí ľudia, ktorých zneužívajú takzvaný liečitelia. Ak nechcete mať prievan v peňaženke, liečte sa sami. Ja som sa vyliečil sám, neviem iba opraviť zub. kaz, zlomeninu a neviem nič o pôrode, som chlap.

Liečiť sa sám, to zaváňa buď nejakou psychickou poruchou alebo životom mimo reality :smiley: ale nevadí, psychika je síce dôležitá ale zlomeninu asi nevylieči :slight_smile:

dobry. vie niekto poradit dobru ludoveho liecitela. vcera v praci mi seklo v krizoch. potreboval bz som to napravit …ledva chodit sedim a vstavam uz 2 den. poznal som kedysi jednu babku ktora mi vedela pomoct. no neviem sa snou skontaktovat mala skoro 80 r. a neveim ci este vobec zije. NItra a okolie. dakujem

Väčšinou to je len o tej psychike, keď si povieme že ľudoví liečitelia nám pomáhajú tak to máme v hlave a je to tak. Aj toto je typický placebo efekt, podľa mňa zbytočné vyhodené peniaze za takýchto liečiteľov

Som practicioner Naturalnej mediciny a skuseny Liecitel , posobim v Toronte. Prichadzam na slovensko, v druhej polovici Januara budem v Presove. Mozete sa na mna obratit cez moj email: dinabioheal@yahoo.com., alebo Facebokk na meno Dina Bernar. Liecim vsetky problemy, , psychickeho aj fyzickeho charakteru , mam na Slovensku pacientov ktori mozu dat referencie.

Mam s tym skusenosti, ale vyzaduje si to intenzivnu liecbu spojenu z Akupunkturou. Prichadzam v januari na Slovensko a budem aj na zapadnych hraniciach okolo Trencina. Ak este mate problem mam ochotu pomoct. Mozete ist na moju web. stranku a tam najdete testimonial of Zuzany. Malokto v tom vie pomoct. Lekari uz vobec nie. Prenesu to do Manierovej choroby a presunu na psychiatriu.

Omyl, prevadzam na Slovensku cez mobil aj bezbolestne porody. A zdiagnostikovat sa da ak je to skuseny professional cez metody Quantovej mediciny. Iba nevzdelanec ma dnes nazory ze energeticke liecenia nepomahaju. Uz davno je potvrdene distantne liecenie vedeckymi vyskumami.

Môžeš mi prosím ťa vysvetliť bezbolestné pôrody cez mobil ?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či ste našli nejakého liečitela ale chcela by som sa aj opýtať či niekto nepozná nejakého dobrého liečiteľa psychických chorôb konkrétne schizofrénie som na tejto stránke prvý krát takže neviem či to správne môžem písať aj tu alebo mám vytvoriť vlastnú tému každopádne za odpoveď vopred ďakujem

Psychicke choroby by som urcite konzultoval s kompetentnymi a nie s ludovym liecitelom. Sú to zavazne choroby, ktore netreba brat na lahku vahu lebo potom to urcite nedopadne dobre.

Skúste Janette Klemanova
+421907361043 Prievidza je aj na fb a je super

Gloria ja Jarka je naozaj liecitelom na úrovni s nekonečným množstvom vedomostí. Je to lekár aj liečiteľ zároveň. Vidí kde je problém a vie poradiť aj pomoct . Mám len dobré skúsenosti a preto ju vrelo odporúčam.

Ak sa chcete skontaktovať s Gloriou Jarkou , napíšte jej email na gloria.jarka@gmail.com

:-)si si ista, ze na nu sa da spolahnut?

//ja mam z toho tiez zmeisane pocity//

Ano dá sa na ňu spoľahnúť. Ja som teraz dostala zápal žíl na nohe.Som na dovolenke, ďaleko od nej.Telefonicky mi poradila, aby som si urobila kúpeľ zo sody a jablčného octu, aby som nedostala trombozu ,a zabránila šíreniu zápalu. Napojila sa na mňa na diaľku a presné vedela, ktora noha kde má to boli, kde je problem.Vedela ,ze mám pocit vrlmi tazkych nôh.Ten kúpeľ bol prvá pomoc a uľavil od bolesti… A už nemám také kŕče počas spánku…

To sa mi nechce verit, ze by to bolo take jednoduche :open_mouth:

No je to prvá pomoc, uľaví to od bolesti,teda mne to zmiernilo bolesť.Jedna celá sóda a 3 lyžice jablčného nechemixovaneho octu do vlažnej vody v lavore a nohy mať namočené 30 minút aspoň 2 x denne…

nechemixovaneho? nejake nove slovicko nie?

a to je aky prosim ta? :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: