Ľudoví liečitelia

(Tamia) #687

Ospravedlňujem sa za preklep, niekedy mi mrzne telefón, jablčný ocot by mal byť bez chémie, najlepšie bio, alebo taký čo má najmenej éčok.

(bridal) #688

cize bez chemie hej? ale neviem v bezne dostupnom je daka chemia?

(zaborcita) #689

ved teraz predsa vsetko obsahuje E-cka!!

(Kvietok) #690

Dobrý deň chcela by som sa vás opýtať či ste zistili nejaký kontakt na p. Slanskeho stratila som na nho číslo a potrebovala by som jeho pomoc. Ďakujem.

(Kvietok) #691

Dobrý deň chcem šan opýtať víc ste zistili adresu na pána Slanskeho alebo nejaký iný kontakt. Tiež potrebujem jeho pomoc. Veľmi pekne ďakujem za odpoved.

(kubiara) #692

a co od neho takeho potrebujes??

(Saxoja) #693

vedel by poradit niečo na atopicky ekzem? Niečo na suchu pokožku , červene suche flaky?

(ewiara23) #694

neskusala si to riesit priamo u dermatologa? nie vsetci takyto liecitelia su ozaj na toto povolanie skoleni

(hluzia) #695

…saxoja ked mas taketo problemy tak zajdi ku koznemu doktorovi a bude ta to aj menej stat…u liecitela zbytocne vela budes len platit…

(kajty) #696

Aj to, len neviem, zatial som osobone nenatrafila na liecitela, ktory by nieco vedel a len sa ma nesnazil obrat o peniaze

(dianka) #697

ľudoví liečitelia alebo tieto tri dogmy https://bold.sk/omladenie-pleti-3-dogmy-na-mladovyzerajucu-plet/ vyberte si.

(shippi) #698

neviem, ci som na to strai, no zatial mi kazda takato ponuka prisla len ako klamstvo. su ludia, ktori sa vdaka takymto sarlatanom dostali aj do osobneho bankrotu

(ewuschik) #699

Aj ja to tak vnímam, že to zavádza akurát tak

(hluzia) #700

…liecitelom osobne vobec neverim…len peniaze z ludi tahaju…

(adel_ka) #701

Len to tiež mám pocit, že v dnešnej dobe nie je liečiteľ jak liečiteľ :wink:

(ewuschik) #702

Myslím, že máš pravdu, beriem to rovnako, ale každý sme iný no :stuck_out_tongue:

(emkiria) #703

dnes moze byt aj doktor hocikto - udrzbar, upratovacka

(bekka) #704

Takymto ludom vobec neverim! Liecitelia su podla mna len klamari, ktoru chcu od ludi vytahat vela penazi.

(ewuschik) #705

Tak to zase myslím, že nie, že to nie je až také jednoduché

(haniena) #706

Mňa by zaujímalo či vôbec jestvuje niekto kto by veril