Ľudoví liečitelia

Ospravedlňujem sa za preklep, niekedy mi mrzne telefón, jablčný ocot by mal byť bez chémie, najlepšie bio, alebo taký čo má najmenej éčok.

cize bez chemie hej? ale neviem v bezne dostupnom je daka chemia?

ved teraz predsa vsetko obsahuje E-cka!!

Dobrý deň chcela by som sa vás opýtať či ste zistili nejaký kontakt na p. Slanskeho stratila som na nho číslo a potrebovala by som jeho pomoc. Ďakujem.

Dobrý deň chcem šan opýtať víc ste zistili adresu na pána Slanskeho alebo nejaký iný kontakt. Tiež potrebujem jeho pomoc. Veľmi pekne ďakujem za odpoved.

a co od neho takeho potrebujes??

vedel by poradit niečo na atopicky ekzem? Niečo na suchu pokožku , červene suche flaky?

neskusala si to riesit priamo u dermatologa? nie vsetci takyto liecitelia su ozaj na toto povolanie skoleni

…saxoja ked mas taketo problemy tak zajdi ku koznemu doktorovi a bude ta to aj menej stat…u liecitela zbytocne vela budes len platit…

Aj to, len neviem, zatial som osobone nenatrafila na liecitela, ktory by nieco vedel a len sa ma nesnazil obrat o peniaze

ľudoví liečitelia alebo tieto tri dogmy https://bold.sk/omladenie-pleti-3-dogmy-na-mladovyzerajucu-plet/ vyberte si.

neviem, ci som na to strai, no zatial mi kazda takato ponuka prisla len ako klamstvo. su ludia, ktori sa vdaka takymto sarlatanom dostali aj do osobneho bankrotu

Aj ja to tak vnímam, že to zavádza akurát tak

…liecitelom osobne vobec neverim…len peniaze z ludi tahaju…

Len to tiež mám pocit, že v dnešnej dobe nie je liečiteľ jak liečiteľ :wink:

Myslím, že máš pravdu, beriem to rovnako, ale každý sme iný no :stuck_out_tongue:

dnes moze byt aj doktor hocikto - udrzbar, upratovacka

Takymto ludom vobec neverim! Liecitelia su podla mna len klamari, ktoru chcu od ludi vytahat vela penazi.

Tak to zase myslím, že nie, že to nie je až také jednoduché

Mňa by zaujímalo či vôbec jestvuje niekto kto by veril