Ľudoví liečitelia

prosim vas poradi mi niekto,mam problemy s hlienami.teču mi z vrchu do hrdla,ale tvoria sa mi aj v hrdle.su bezfarebne.Hlienenie sa zvyši ovela viac, ked začnem niečo jesť a ked sa najem tak asi po desiatich ,pätnastich minutach sa to znižuje.Zhruba pred rokom som mal diagnostikovaný mierny reflux, tento rok už bola gastroskopia v poriadku. Krv je v poriadku. Problémy sú stále rovnaké, už asi rok a pol beriem
Controloc. Alergologické vyšetrenie bolo negatíve. V noci problémy nemám.Jozef

Skuste sa poradit s prof.MuDr.Sramka ,pracuje na onkologii v bA na Haydukovej, bocny pavilon, zozadu z dvora…niektore diagnozy riesi stereotaxiou, specialne luce cez pocitacove vysetrenie, ktore zmensuju nadory…
Neviem, ci prave diagnoza vasho syna spada do tejto moznosti.Za informaciu nic nedate,

drzim palce
Rita svihranova ,psychologicka

Ak by bol niekto liečiteľ a liečil by s pomocou Božou a bol by si vedomý toho ,že pomáha, robil by to ZADARMO !!! A ani za svet by nezobral za túto pomoc peniaze. Takže pokiaľ má nejaký liečiteľ taxu , je to podvodník ,ktorý bohatne na nešťastí iných !

To napadlo v diaľke aj mňa a nie som ani liečiteľ , ani zdravotník !

Feri,
pridávam sa k ostatným ľudom,ktorým Ondrej Szabo a jeho sestra Zuzana veľmi pomohli,Zaráža ma spôsob,ako o nich píšeš.Aká koľvek práca,ktorú vykonávame dobre prináša aj ovocie.Buď rád,že si zdravý a bez problémov lebo,len preto máš dôvod o nich takto písať.Sú to skvelí ľudia,ktorí pomôžu každému mám vlastné skúsenosti.Všetkým ich vrelo odporúčam.

Úplne s vami súhlasím-sú aj takí, ktorí to robia s láskou a pre pomoc iným…ale aj ja mám skúsenosť, že som zo zúfalstva prišla o väčšiu sumu, pretože som verila…a zrejme naletela podvodníčke.(ale netýka sa to týchto ľudí, ktorých tu spomínajú).
Takže vďaka všetkým, ktorí pomáhajú zúfalým a nezarábajú na ich dôverčivosti, nešťastí a zúfalstve.

vďaka za radu :slight_smile:

Zdravim Vas.Chcel by som si popisat s niekym kto ma osobnu skusenost s liecitelom Ondrejom Szabom z Levic alebo jeho sestrou Zanou.Moj email je achileos@centrum.sk

mala som v minulosti trombozu na nohach.po uzivani liekov sa mi tromb vyliecila.pri vacsom namahani sa mi stale vracia.teraz som bola na ultrazvuk a vsetko ja ciste,priechodne.nosim aj kompr.pancuchy.mam krcove zily vnutorne.lieky uz neberiem ziadne.keby mi vedel niekto pomoct aby sa mi ta choroba stale nevracala.dakujem

Nevie mi niekto poradiť ?Môj problem je moja pleť,už niekolko rokov sa mi robia vrediky ktore hnisaju ale tentokrat je to už velmi zle tie vrediky su rozširuju po celej tvary a su velmi bolave,je to velmi neprijemne,nie preto že je to bolestive ale je to aj velmi nepekne,tym padom aj moje sebavedomie je uplne na nule začala som sa vyhybať ludom aby som nemusela nikomu vysvetlovať prečo tak vyzeram,prosim o radu ako sa mam toho zbaviť …vie niekto mi pomôcť …dakujem

Ak ti môžem poradiť, zájdi za dobrým kožným lekárom ( neviem, odkiaľ si)…Ľud. lieč. radšej neskúšaj - prídeš o peniaze…(vlastná skúsenosť):frowning:

dakujem ti za radu…ale ja mam už v mojom okoli všetkych kožnych lekarov vyskušanych a žiaden uspech to neprinieslo…stale iba kopu penazi za rôzne mastičky vodičky a tabletky…tak som myslela že mi niekto poradi niejake bylinky niejaky čaj čo by to trocha preliečilo…ja viem že liečitelia su rôzny a preto nemam odvahu isť tymto smerom…ale aj tak ti dakujem že si reagovala na môj problem…dik…

ešteže Páter Pio dokázal žiť zo vzduchu, tí ostatní, keďže potrebujú jesť, piť a zaplatiť si nájom na bývanie asi podľa vás nikdy nemôžu byť dobrými liečiteľmi, prečo keď chodíte do roboty chcete výplatu? prečo nedokážete robiť niečo z lásky aj vy. pre svojho šéfa, štát a kade koho, kto je vo vašom okolí.Váš názor je naozaj čudný a pre vás asi kniha a písmenka v nej budú pravdou neomylnou, ale život sám vám takto len uniká. Nie všetko čo sa píše v knihe je pravda zo života, viete, aj pravdu vždy písali len a len víťazi, teda nie vždy pravda zvíťazí.

čiastočne s týmto názorom nesúhlasím…aj keď má človek, takýto dar od Boha a dokáže pomáhať ľuďom, tak si myslím, že za tú pomoc by mal byť nejakým spôsobom odmenený…všetko musí byť v rovnováhe a to, že niečo dám, by sa malo vyrovnať tým, že niečo dostanem…veď predsa ten liečiteľ nežije zo vzduchu…Vám dajú v potravinách chlieb zadarmo???

Súhlasím, že nejako odmenený má byť, ale nie veľkou sumou…alebo čo tak počkať na výsledok liečby a potom prijať peniaze…Je to veľké sklamanie…aká potom dôvera ľuďom??? Veď nikto nechce nič zadarmo…ak by mi liečba ľud. liečit.pomohla, tak verte , že by som zaplatila aj dvojnásobok sumy a bola by som vďačná do konca života…Na také veci sa nezabúda!

Milá Anka
Miesto kožného lekára by som vám doporučil vyšetrenie žaludka a traviaceho systemu,tam je základny problém,bud je tam nejaky infekt,helikobakter, alebo veľa odpadovych latok v tele,tým pádom zanesene trav.ustrojenstvo.Koža je tiež čistiaci orgán a ked nestihajú čistit a filtrovať vnútorné orgány prechadza to cez kožu von.
V prípade zaujmu čo dalej môžte sa ozvať na mail. pekný den Martin

ešte dodám že to treba liečit antibiotikami a probiotikami,v prípade helikobaktera netreba váhať iným spôsobom sa nedá liečit,môžu vzniknut vredy alebo iné…mám známu čo jej na to davali morské riasy,každy radil domace recepty,ked prišla zamnou prv som ju donutil k na vyšetrenie,tam sa to potvrdilo,heliko… má take iste problémy celá tvár vredíky a pupaky miestamy až do fialova,ale podarilo sa nám to zmenšiť a ak zaberu antibiotika bude super

leamar@centrum.sk

Pán Jozef vo vašom prípade ide o chronickú záležitosť,čiže dlhodobú a neliečenú,prekonaný zápal obličiek,príp,priedušiek,tiež je dobré prečistiť črevo a posilniť imunitu,cvičením doplnaním mineralov ,vitamínov ,horčík c vit.
dávať pozor na krížovu časť chrbtice a na nachladnutie od nôch,a čelových dutín,bylinné čaje v pripade zaujmu na mail leamar@centrum.sk Martin

ak chceš riešiť socialnu fóbiu pozri www.harmoniavzivote.eu.sk