Mikrodermabrázia

Ahojte kočky…no z toho,čo som tu všetko prečítala dedukujem,že najlacnejšia mikrodermabrazia je v KE na sidl.KvP…od 13-15 euro…

dovolim si nesuhlasit. oni maju cenu za myslim 5 minut osetrovania. ja chodim na mikrodermabraziu, kde mi prejde celu tvar 4x a nehladi na cas, ale na to, aby kazdy kusok pleti bol dokladne zasiahnuty. za tych 5 minut co sa stihne osetrit? prejde ti tvar 1,5 x a zbytok? uz neurobi druhu polku tvare lebo vyprsal cas? alebo treba zaplatit dalsich 5 minut aby aj druha polka bola obrusena?

na zaklade coho posudzujes ze je jedna z najlepsich? vyskusala si uz viacere?

ahoj holky,chcem sa spytyt, ak ste niektora bola na mikrodermabraziu v Bratislave, kde to robia najlepsie a najlacnejsie.vdaka

ahojky, prosim ta kde presne to je v BB, koklo to stoji a pomaha to?dakujem

ahojte aj ja by som sa chcela oytat kde v bb to robili za 1700sk?dakujem

prosim ta das mi presnu adresu kde to tam robia aj kontakt na nich ak mas diky…napis na moj e-mail

ja chcem mikrodermoabraziu vyskusat tiez, tak dufam ze to pomoze…lebo akne mam uz asi od 14-tich rokov A NAOZAJ UZ NEVIEM CO ROBIT… informovala som sa o cene a v Piestanoch to stoji 500 sk…

ahoky…idem tiez teraz na mikrodermabraziu v KE na sidl KVP za 10eur - to je cena pre studentov ale k tomu robi aj ultrazvuk a masku za tu cenu…je to v salone na Hemerkovej ul…inak ta lekarka na KVP nie je az taka lacna moja, chodim tiez k nej

inak baby skuste tu mikrodermabraziu, za to nedate nic(tie peniaze by ste rozbili aj tak inde) a ak chcete, tak mi napiste na mail a mozeme si dohodnut stretnutie ohladom poradenstva pleti, ktore je cele zadarmo.seriozne poradenstvo!sama viem, ake neprijemne je mat akne a ked robite co robite a stav sa nezlepsuje.nevahajte a ak mate zaujem tak mail: lambrett@azet.sk alebo matulovamm@zoznam.sk

len ju neskusajte teraz, lebo uz je silne slniecko. aknechcete pori akne mat aj krasne hnede pigmentove flaky , tak si s dermabraziou pockajte do novembra

KTO BY MI VEDEL PORADIT, KDE ROBIA V MICHALOVCIACH MIKRODERMABRAZIU?
DAKUJEM


mikrodermabrázia pokiaľ má byť účinná,je zákrok,ktorý sa musí opakovať minimálne 5x
po sebe každé dva týždne.Cena jedného sedenia stojí 50€,ak niekto tento zákrok robí za 15€,
zrejme aj výsledok je taký.

s tvojim nazorom absolutne NESUHLASIM. cena vykonu vychadza z ceny pristroja, a dalsich nakladov salonu. samozrejme ze vykon, ktory sa robi 300 tisicovym pristrojom, tak logicky bude drahsi. pritom pristroj moze obsahovat len dermabraziu, dalej su aj s laserom, alebo dokonca kombinovany s lymfodrenazou.tie posledne 2 druhy su samozrejme radovo drahsie ako len samostatny dermabrazivny. ak ma kozmeticka uz solo laser, tak samozrejme ze nepotrebuje kupit dermabrazivny pristroj s laserom a tym padom aj pristroj je lacnejsi a aj cena vykonov moze byt nizsia. ale urcite to nie je o kvalite vykonu. ten sa moze odflaknut aj 300 tisicovym strojom.ovela dolezitejsia je technika vykonu a nasledne osetrenie.

a mimochodom: ak z vas niekto chce vytiahnut 50€ za jedno sedenie, tak sa bude tvarit pri tom ze “caruje” a neviem co este aby len docielil to, aby ten zakaznik- laik si myslel, ze fuuuha, tak to bolo ale osetrenie…
pritom podstata je jedina: urobit intenzivny mechanicky peeling. a ten sa da urobit aj jednoduchym pristrojom.

mila Anicka Vesela,
takze podla tvojej logiky je vzdy cena priamo umerna kvalite???
…ako for je to dobre…:))

Ja som mal na zaciatku tiez hnisave akne.teraz uz 2tyzdne pouzivam Cistu vodu-ta odmastnuje plet a Infra cervene ziarenie to prekrvuje pokozku a cievy mne to pomaha zatial…Ale potreboval by som tie stare jazvicky stratit co je najlepsie aby som ich nemal.Neviete kde to robia v KE a za kolko?

vsak nizsie mas odporucania na salony, kde ju robia.

citam si vase rozne reakcie na mikrodermabraziu…absolvovala som 6 procedúr. Osobne som zatial velmi spokojna…plet sa mi zlepsila…
co sa tyka ceny, tak aspon co mam info, zavisi to od ceny pristroja a jasne, ze aj od danej koznej/kozmeticky…

V Kapitulskej,stoji to ako sa dohodneš,podľa toho čo všetko Ti robia.Mne to pomáha veľmi,som v zahraničí,tam su takéto kliniky s lekárom strašne drahé,tak vždy len ked prídem domov,tak sa dám celá do poriadku.Cauko.

Ahoj

velmi si ma potesila ze je tu kozny lekar ktory to robi. Nemohla by si mi prosim ta povedat meno tej lekarky v KE?

Dakujem