MUDr. Denis Milly

denisa ani si nevies predstavit ako velmi tuzime po babatku. hned po svadbe sme sa zacali snazit a stale nic :frowning: moj drahy je statocny a utesuje sa, ze raz budeme velka rodina no ja zacinam pochybovat :frowning: dakujem ti velmi pekne, snad budes mat pravdu a ze vsetky vysledky budu dobre.

Deniska dakujem ti pekne! Si zlata! Velmi sa tesime, nevieme sa uz dockat! Potom ti dam vediet, ked pride na svet! :wink: :slight_smile:

Ninulik
Je fajn, že máš takéto manžela, ktorý ťa drží aj v týchto ťažkých chvíľach! Držím silno palčeky aby všetko dobre dopadlo!! Daj potom vedieť, aby som vedela ako ste pochodili, ok?
Mukina
Super, teším sa už teraz na tú správu :wink: :slight_smile:

denisa to si hovorim aj ja, ze keby som nemala takeho super manzela, uz by som to asi davno vsetko vzdala a zrutila sa. on ma drzi najviac!! je dokonaly!! dam ti potom vediet, ked nieco nove budem vediet, to je samozrejme!

Deniska ver mi, ze ja sa tesim omnoho viac! :slight_smile: Neviem sa doslova dockat aj ked, sem tam mam aj obavy, ci vsetko budem zvladat :frowning:

Nedá mi nenapísať do tejto témy, keďže sa tu bavíte o najlepšom doktorovi v Bratislave! Chodím k nemu už vyše 4 rokov a doposiaľ som s ním nemala žiadny problém. Baby, ktoré sa rozhodujete či ísť k nemu, tak rozhodne áno! Ak sa chcete niečo ohľadne jeho spýtať, tak kľudne sa ma pýtajte. Rada odpoviem:-) Zatiaľ sa majte;-)

Ninulik
Verím ti, ale budem sa opakovať, môžeš byť vďačná za takého chlapa. Mnohé ženy, takého nemajú! Dúfam, že čím skôr si tu nájdem od tebe správu ale len pozitívnu chcem čítať! :slight_smile: :wink:
Mukina
Ale budeš zvládať, neboj nič!
Pauliussa
Vitaj medzi nami! A som rada, že si napísala. Aj ja k nemu chodím a mám presne taký istý názor na doktora Millyho ako ty! :wink: :slight_smile:

Deniska uz mi to viac ludi povedalo, no stale mam obavy :frowning: :frowning: Ako pred prvym, nepomozem si!

Ďakujem ti za privítanie, si zlatá :slight_smile: Áno? A ako dlho už k nemu chodíš? Všimla som si, že viacero báb tu písalo pozitívne ohlasy na neho, tak mi to nedalo a musela som napísať i ja :slight_smile: :slight_smile:

Pauliussa
Nie je začo, to sa predsa patrí privítať slušne novú osobu :slight_smile: Normálne si mi dala ťažkú otázku nad ktorou už rozmýšľam dlhšie, no vôbec neviem, kedy som presne začala chodiť k pánovi doktorovi Millymu. Sú to už dlhé roky. Asi to je aj zo 6 rokov. No aj keď ma odstrelíš si nespomeniem, kedy som k nemu prešla. Ty k nemu chodíš asi kratšie, že? A dobre si spravila, že si napísala :wink:

To je v pohode, nemusíš sa kvôli tomu trápiť. Veď to je v podstate jedno, ako dlho k nemu chodíš. Chcela som to len tak zo zvedavosti vedieť :slight_smile: Áno kratšie, no sú to už nejaké 4 roky, ako som písala už aj vyššie v tej správe :slight_smile:

denisa prepac, ze odpisujem az teraz, no skor som nestihala a chcela som pockat na vsetky vysledky a az potom ti napisat. pan doktor Milly ma vysetril a dal mi nejake tabletky, ktore sa uzivaju predtym ako chce zena babatko. tak ich uzivam a som zvedava, ci sa nam to potom podari. muz je zdravy a mne tak isto vysli dobre vyslekdy. sam sa cudoval, ze sa nam este babatko nepodarilo splodit. no verim, ze po tych tabletkach sa to uz podari!

Pauliussa
Vidíš, som úplne zabudla, že si to tam písala :slight_smile: Hovorím, že mám hlavu deravú :smiley: :smiley:
Ninulik
On dáva dobré tabletky tak verím tomu, že sa vám potom podarí splodiť bábätko. Držím veľmi palce!

To je v pohode Deniska :slight_smile: :slight_smile: A ozik, to si si všimla, že pán doktor už ordinuje na novej adrese od februára? Ja som sa to dozvedela iba včera a ostala som z toho v šoku :open_mouth: Nečítam si nejako extra ich stránku a včera mi to kamoška vravela, tak som ostala vybúrana :open_mouth:

Ano, prestahovali sa…Mne to uz minuly rok v decembri spominali, ze to maju v plane…Bola som tam totiz v decembri na preventivnej prehliadke a povedali, ze buduci rok sa vidime uz na novom mieste…Tak som zvedava, ci bude este lepsia tato nova ambulancia…

Áno, tebe to spomínali @Ejvinta? Tak super, aspoň ty si to vedela :slight_smile: :slight_smile: A ideš na preventívku asi až v decembri, čo? Nevieš, či to tam je ešte lepšie alebo ako to tam vyzerá??

denisa no dufam, lebo od viacerych zien som sa dopocula, ze dobru liecbu im nastavil a ze vdaka nemu sa im proste podarilo splodit babatko. verim, ze to bude tak aj v mojom pripade!

Presne tak, mne to spomenuli ale iba tak medzi recou…No z toho som pochopila, ze asi nieco planuju a uz to tu aj mame :slight_smile: …Ak nebudem mat ziadne problemy, tak pojdem az v decembri…Nemam dovod tam ist zatial skor…Vobec neviem, ako to tam teraz maju :frowning:

To je dobré, aspoň si nebola tak prekvapená ako ja, keď som sa to dozvedela :slight_smile: Jasné, radšej nemaj žiadne problémy, to by som ti ani v zlom sne nepriala! Potom uvidíš alebo ti napíšem potom, ja pôjdem nejako v septembri k nemu na preventívku :wink:

Ani nechcem mat problemy, uz som ich mala dost, ked som bola mladsia :frowning: …Jasne, to potom napis, budem rada, ked mi podas nejake informacie ako to u nich po novom vyzera :slight_smile: :wink: