MUDr. Denis Milly

Pauliussa
Áno, všimla som si to. Sledujem ich stránku, veď aj fotky tam majú :slight_smile: :slight_smile: Treba ich stránku sledovať, ja som sa to naučila, keďže tam bývajú vypísané aj dni kedy neordinuje a pod. Veľa sa tam toho dozvieš :wink:
Ninulik
Verím a držím palce, že aj tebe liečba zaberie a podarí sa Vám to!!!

Fajn teda, keď to podctivo sleduješ :slight_smile: Áno, videla som ich už :slight_smile: Sú to pekné fotky :wink: Inak to som si tam zvykla aj ja pozerať a teraz sa cez ich stránku aj objednávam, keďže už majú konečne spustené to online objednávanie. Je to rýchlejšie a efektívnejšie :wink:

Pauliussa
To robím aj ja :slight_smile: :slight_smile: Veď oni už inak ani neobjednávajú iba cez ich stránku, či sa mýlim?

myslim, ze by sa dalo objednat este aj tak, ze zavolas. no cez internet to je lepsie a hlavne rychlejsie. no a este jedno plus je, ze neotravujes tym aj sestricky. ja som si na to uz uplne zvykla a je to super :slight_smile: :wink: netreba sa toho vobec bat, kazdy jeden krok maju zrozumitelne napisany a tak sa staci toho drzat a uspesne sa vam podari objednat sa k panovi doktorovi Millymu :slight_smile:

Pozlata
Máš pravdu, že takto sme aspoň sestričku od toho odbremenili aj keď oni to musia jednoznačne sledovať v tom ich systéme a zapisovať si do kalendára. Takže v konečnom dôsledku majú možno ešte viacej roboty s tým ako predtým, ale tak na to sú tam predsa, no nie? :slight_smile:

musia, ved ako by inak vedeli, kolko zien maju na dany den objednane? ale tak asi im to takto lepsie vyhovuje. to uz oni vedia, do toho sa my starat uz nemozme :slight_smile: :slight_smile:

ahojte :slight_smile: mali ste niektorá taký problém, že vášmu drahému vadilo, že váš ženský lekár je chlap? ako ste mu to odôvodnili? či ste ho museli vymeniť za ženu? my s týmto už bojujeme dlhšiu dobu a akosi to nevie stále pochopiť. s terajším mojím ženský doktorom som veľmi spokojná a nechcem žiadnu ženu. na ženy som počula, že nie sú až tak citlivé ako chlapi. poradte mi niečo prosím!

To vazne ti tvoj drahy robi sceny za to, ze mas chlapa gynekologa??:hushed::hushed: S tymto som sa fakt este nestretla! Ved je to predsa doktor!!

áno, aj ja mu to neustále hovorím ale on si proste trvá na svojom a nepáči sa mu, že mám gynekológa chlapa! som už z toho vyčerpaná a neviem ako mu mám na to argumentovať :frowning: s mojím doktorom som max. spokojná a nechcem ho meniť za nejakú inú ženskú doktorku! ako mu to mám vysvetliť? poraďte niečo účinné!

Fuha, to som prekvapena, ze aj taki chlapi existuju :open_mouth::hushed: Normalne ta trochu lutujem ale samozrejme, ze sa ti budem snazit aj pomoct! Ved to nie je normalne, aby ziarlil chlap este aj na zenskeho doktora! A uz si sa s nim o tom rozpravala? Povedala si mu, ze nemienis vymenit svojho doktorka, kedze je velmi dobry? A smiem vediet ku ktoremu chodis?

Pozlata
Veď jasné, že sa do toho starať ani nebudeme ale tak pokecať o tom môžme. Aspoň máme ďalšiu tému na rozoberanie :smiley:
Martinula
Joj moja, to mi je ľúto, že máš takýto problém s chlapom. No skús mu to nejako rozumne vysvetliť, že žena gynekologička nie je taká citlivá ako chlap. Z vlastných skúsenosti ti to hovorím, keďže som ženu určité obdobie mala a nebolo to vôbec dobré :frowning:

jasné, že som sa s ním o tom už rozprávala a ba dokonca nie len raz, ale viac krát. no on si to nedá vysvetliť :frowning: :sleepy: stále si tvrdí len to isté, že mu to proste vadí a že mu to stále vadiť aj bude :frowning: hovorila som mu, že ku gynekológovi chodím len raz do roka, že to nie je žiadny všeobecný lekár ale ani to nepomohlo :disappointed_relieved::disappointed_relieved: chodím k pánovi doktorovi Millymu. asi ho aj poznáš, keď si písala do tejto témy, že??

Samozrejme, ze ho poznam a velmi dobre, kedze som tiez jeho pacientkou. Uz ani neviem, co ti mam na to napisat. Asi len to, ze mas fakt divneho chlapa. Ved k lepsiemu zenskemu lekarovi ako k tomuto ani nemozes chodit. Mas najlepsieho v Bratislave a on chce aby si ho vymenila? To je hlupost! To nerob!

ved ano, mali by sme o com kecat ale naco zbytocne stracat cas takymi nepodstatnymi vecami, ked aj tak nevieme, ako to v skutocnosti funguje

aj som si myslela. takže ti nemusím písať o tom, že nechcem od neho odísť, keďže mi jeho služby a odbornosť veľmi vyhovujú. veď to sa mu snažím už dlho vysvetliť ale on si hovorí stále to isté dookola :frowning: :frowning: už neviem ako mu to mám vysvetliť. ach, to mám asi iba ja takého divného chlapa :frowning:

bola by si blba, keby si od neho odisla. lepsieho fakt nikde nenajdes! a svojmu drahemu to rucne strucne vysvetli, ze proste v tomto ti rozkazovat nebude! keby bol moj chlap takyto, ze by mi zakazoval nejakeho doktora, tak by som sa s nim o tom ani nerozpravala. on predsa nevie, ako prebieha to vysetrenie a ze je pre zeny dolezite, aby mali dobreho zenskeho doktora! ved on moze byt len stastny, ze je o teba dobre postarane!!

O tom mi veru vobec nemusis pisat! Nebolo by dobre, keby si od neho odisla, lebo podla mojho nazoru by si lepsieho v Bratislave nenasla! Tak mu to nevysvetluj a kasli na neho, nech si rozprava co chce. Raz do roka to predsa prezijes!

ručne stručne mu to mám vysvetliť dojrala?:grinning::rofl::smiley::joy: prepáč, pobavilo ma to. neviem, či by mi to on rýchlejšie nevysvetlil :joy::joy: ale urobím to tak. proste sa s ním o tom nebudem ani baviť a on vôbec ani nemusí vedieť, kedy idem ku gynekológovi na vyšetrenie. vždy mu asi poviem, že idem niekam inam aby som nemusela počúvať zbytočné kecy. doktora millyho sa proste nevzdám! a ďakujem ti za povzbudivé slová!
petrana bude to musieť prežiť!!

:grin::grin::grin: to je tiez dost mozne, ze by ti to aj on hned rucne strucne vysvetlil :grin: dobre si sa rozhodla! som na teba hrda! :slight_smile:

to je viac než isté, poznám svojho drahého!! aj keď v žiadnom prípade by ma nikdy neudrel, to som si istá ale slovne by mi povedal, že sa mu to nepáči a bla, bla, bla :smiley: :smiley: snáď si aj môj drahý zvykne na to a nebude mu vadiť, že navštevujem doktora millyho, budem sa za to modliť! :slight_smile: :wink: