MUDr. Denis Milly

Deniska vsetko toto som jej hovorila v pondelok, ked som s nou bola. Tvrdila, ze v dnes tam zavola ale este mi nedala vediet, ako dopadla. Vecer jej budem volat, ak sa dovtedy neozve. Som zvedava. Ale snad to dobre dopadlo a bude moct ist k nemu

A co si zistila? Co ti povedala, ked si jej volala?

Deniska velmi dobre informacie mi povedala. Ze jej pan doktor Milly povedal, ze jej ten 4D utrazvuk spravi. Tak bola cela vytesena, ze ho bude mat:-) Dohodli sa uz aj na termine. Vsetko dohadovala so sestrickami a hovorila, ze su velmi mile. Ty asi o tom vies, kedze si jeho pacientkou:-) Nebudem ti tu zbytocne vypisovat litanie:-D :smiley:

Baby chcela by som sa spytat na doktora Millyho. Je ozaj taky dobry, ako o nom citam? Chcem zmenit gynekologa a o tomto som fakt vela len dobreho pocula. A druhu otazku este mam a to taku, ze ci berie este nove pacientky?

Petrana
S čistým svedomím ti môžem napísať že je! Chodím k nemu už zopár rokov a doposiaľ nebolo nič, na čo by som sa sťažovala. Má ľudský prístup a zlaté zdravotné sestričky. Ak nejaké bližšie informácie potrebuješ vedieť, tak sa kľudne spýtaj. Rada odpoviem:-)

Jeeej tak to som aj ja rada. Potesila ma tvoja odpoved :slight_smile: :slight_smile: Aj ked aj tak v kutiku duse som si myslela, ze on s tym problem nebude mat :wink: :wink:

Ja napríklad s doktorom millym nemám problém. Veľa ľudí mi vravelo nechoď k nemu a som rada ze som išla. Veľmi milý gynekológ vždy mi poradil vo všetkom čo som potrebovala. Správa sa slušne a fakt vidno ze ma veľmi dobrú prax a hlavne ma super prístup. Keby som si mala vybrať znova gynekológa vyberiem si jeho. Vrelo odporúčam. :slight_smile:

Bola by som rada Miranda keby si mi napisala aj ine informacie. Napriklad ako postupovat keby k nemu chcem zacat chodit. Ci sa u neho plati aj za vysetrenia. A vsetko ostatne, co ta napadne:-) Budem rada za vsetko!

Leni a chodíš k nemu už dlho?? Ja teraz dumem, lebo som sa presťahovala do Bratislavy a chcem si aj všetkých doktorov tam vybaviť. Na tohto pána doktora som počula len dobré ohlasy ale stále rozmýšľam čo spraviť

Deniska tak si si dobre myslela, ja som vobec nevedela, kedze toho pana doktora nepoznam a neviem aky je. Ale tymto si spravil u mna pekne ocko :wink: :slight_smile:

Petrana
V pohode, toto všetko ti môžem napísať, nemám s tým problém. Keď chceš k nemu prestúpiť tak je potrebné aby si sa dala vyradiť z evidencie doterajšieho doktora/gynekológa. Potom sa zastavíš v ambulancií doktora Millyho a oni ťa zaregistrujú a dajú výmenný lístok. Ten výmenný lístok potom buď pošleš poštou alebo zanesieš osobne k starému doktorovi a on ťa na základe neho vyradí z evidencie a pošle tvoj zdravotný záznam im. A už potom na prvú prehliadku sa objednáš buď telefonický alebo teraz sa dá aj online. Snáď som na nič nezabudla. Je to jednoduché, nie? :slight_smile:

Jasne to rozumiem, ze ty si mala pochybnosti, kedze nevies aky je. No hovorila som ti to :wink: Dufam, ze velke ocko si u teba spravil! :smiley: :smiley:

Vyzera to byt jednoduche miranda len si este musim najst cas na to, aby som to vsetko obehala. To bude najdlhsie trvat, kedze z roboty si hocikedy volno zobrat nemozem. Oni su do kedy v ambulancii? Su aj poobede?

Petrana
To už je na tebe, kedy si ho nájdeš. V tom ti už neviem nijako pomôcť :slight_smile: Áno, sú aj poobede. Podľa toho ktorý deň tam pôjdeš. Veď na jeho stránke gynekolog-milly.sk má vypísané ordinačné hodiny, tak si tam kukni :wink:

Deniska velmi velke si u mna spravil a u mojej sestry este vacsie! Vcera som bola u nej a ukazovala mi snimku. Uz sa tak velmi tesim na jej babatko. Bude mat dievcatko :slight_smile: :wink:

Miranda to mi je jasne, ze v tom mi uz nemas ako pomoct :frowning: Pondelok je asi najlepsi den, kedze maju az do 17tej ambulanciu. Buduci tyzden tam uz skocim. Dnes nestiham, kedze este stale som v robote. Budem si aj tak musiet zobrat aspon na pol dna paragraf. Ale tebe dakujem za poradenstvo :slight_smile: :smiley:

zdravim vas. ake vsetky vysetrenia robi tento doktor?

Mukina
Som rada a držím palčeky aby všetko dopadlo dobre :slight_smile: Tešte sa, je to krásne keď príde nový človiečik na svet :wink:
Ninulik
Vyšetrenia robí všetky možné. Napríklad 3D a 4D ultrazvuk, sonografické vyšetrenie prsníkov na objednávku, ultrazvukové vyšetrenie kde môže ísť aj partner ženy, vyšetrenie fertility u ženy, vyšetrenie spermiogramu u partnera, zavádzanie vnútromaternicových teliesok a iné vyšetrenia. Fakt všetko možné vykonáva! Prečo sa pýtaš?

denisa dakujem pekne za odpovede, pomohla si mi. chcela som vediet, ci robi aj spermiogram, kedze mame s mojim chlapom problem otehotniet a chce ist na toto vysetrenie. tak mu to poviem. vdaka este raz!

Ninulik
Tak to mi je ľúto, že máte takéto problémy :frowning: Veľmi túžite po dieťatku, že áno? Tak snáď vyšetrenie nedopadne až moc zle, držím Vám palce, aby ste dobre dopadli :wink: