MUDr. Denis Milly

Super idem mu skusit zavolat hadam mi to niekto zdvihne :slight_smile:

Sestricka ti urcite zdvihne :slight_smile:

Ja mam s nim len pozitivne skusenosti, velmi prijemny clovek, trpezlivy, ktory sa dopodrobna zaujima, pyta sa. Ziadnu moju prehliadku neoflakol alebo ze by ma vybavil medzi dverami, vzdy mal velmi profesionalny pristup a ja som naozaj spokojna, ze som u neho

Suhlasim s babami, s panom doktorom mam len same dobre skusenosti, ziadny arogantny povysenecky nedajboze aby ma vybavil medzi dverami nic take som u neho nezazila

Ja tiez. Velmi mily je a hlavne starostlivy :slight_smile:

Ahojte, chcela by som sa opytat ci sa doktor Milly zameriava aj na zeny, ktore nemozu mat deti. Tento problem ma trapi uz dva roky a moja terajsia gynekologicka mi stale hovori, ze tak asi mi nie je sudene mat deti, ale nic neurobi preto aby zistila co mi je :/

jasne, ze sa venuje aj takym zenam. Myslim ze z jeho ust by si nic take nepocula. Ja som k nemu presla ked som mala taketo problemy a niikdy mi nepovedal ze sa nieco neda alebo nieco podobne, ja si myslim ze my len vdaka nemu mame teraz uz pol rocnu dcerku

A ake ma vybavenie ambulancie? Nebudem musiet kvoli vysetreniam chodit cez cele mesto?

vsetky klasicke vysetrenia Ti urobi vo svojej ambulacii, nebudes musiet nikam chodit a nahanat sa ako pri niektorych inych.

on je sukromny ci statny lekar?

Dobrý deň . Chodim k doktorovi uz dlho a som spokojna viete v dnesnej dobe su ludia (ako ktorí) arogantny a si myslia, ze mozu neslusnym spravanim hned vsetko a teraz! ..a internet vladne svetom a nevyskolení ludia su internetom zrazu vyskolení! Treba sa len dobre naladit prijemne vystupovat ,komunikovat ako pacientka a spatne sa vam to vrati. Ja s nim nemam ziaden problem!

Praveze od kamaratky viem odkedy sa osamostatnil tak ma mili pristup a vie sa aj usmiat a je s nim spokojna a je nakoniec rada ,ze u neho zostala.

niesom spokojna, trpim na epi a PCO dokopy somnou nic nerobi, nasadil mi antikoncepciu, vdaka ktorej som bola hospitalizovana 7 dni na JISKE v hurghade, pretoze som mala 7 epi zachvatov za sebou z antiky, takze on u mna skoncil.

druha vec, je ze prisla som na preventivku, bol arogantny, nemozem popriet ze z jeho strany sa nejednalo o vysmech, a este si po vysetreni ktore malo byt zadarmo zapytal 15 eur!

Babule som na vážkach a rozhodujem sa akurát ktorého gynekológa zvoliť. Rozhodujem sa medzi doktorom Millym a doktorkou Rašlovou? Aké máte skúsenosti? A ktorého by ste mi poradili? Čítala som rôzne pozitívne aj negatívne veci aj na jedného aj na druhého a preto sa teraz neviem rozhodnúť že čo spraviť…Vďaka

Juanita ahoj:-) tak to ti verim, na internete je toho dost popisaneho. Ale predovsetkym ti chcem povedat moje osobne skusenosti kedze ich mam s obidvoma lekarmi. Chodila som urcite obdobie aj k doktorke raslovej ale nebola som s nou spokojna, viem ze niektore baby si ju vychvaluju, ale ja som tam vzdy dlho cakala v cakarni, ked uz som sa konecne dostala na rad tak zase ona isla niekam prec a nie vzdy mi dobre urcila liecbu mojho daneho problemu. Teraz chodim k doktorovi millymu a to je uz o niecom inom. Sice som tam zatial bola len dva krat ale bol mily, ochotny mi vsetko vysvetlit. Neviem ci to tak bude stale alebo je to len teraz, tym ze som nova pacientka, ale dufam ze to tak bude nastalo lebo zase menit a zhladavat dalsieho zenskeho doktora sa mi uz fakt nechce

Som rada že si mi napísala aké máš skúsenosti. A ty chodíš k nemu už ako dlho, alebo koľko krát si bola u neho? Prvá preventívna prehliadka u neho ako prebieha?

Fuu k nemu chodim uz asi aj zo dva roky, presne si nepamatam ale bola som u neho asi tri krat, kedze nejake vyrazne problemy som nastastie nemala. Takze viac menej chodim len raz rocne na preventivne prehliadky. Uplne klasicky prebieha, tak ako aj u inych. Pozrie ta, spravi ti sono, ked nieco este potrebujes alebo mas nejake problemy tak ti spravi aj ine vysetrenia a ak mas vsetko v poriadku tak ta posle domov a vlastne o rok prides znovu na preventivku. Ale vyhoda u neho je, ze vsetky pristroje ma v ambulancii takze nemusis behat kade tade

A nečaká sa u neho dlho na vyšetrenie? Pretože som počula že už má dosť veľa pacientok, berie ešte nové? By som potrebovala zmeniť tú moju doktorku pretože som čoraz viac nespokojná s ňou. U nej mám ten problém že dlho čakám a keď ma pošle na nejaké vyšetrenie tak musím cestovať lebo to nemá všetko vo svojej ambulancií. Ďakujem za odpoveď

Ahoj Vierka, je síce pravda že doktor Milly má už dosť veľa pacientok, ale stále berie nové. K nemu chodím už dlhé roky a nejako nepociťujem že by som dlho čakala na vyšetrenie, práveže naopak vždy som tam tak max. hodinku aj s vyšetrením u neho v ordinácií. Takže myslím že tohto sa nemusíš obávať že by si tam trávila dlhé hodiny.