MUDr. Denis Milly

Suhlasim s tym co ti sem napisala Denisa. Ked som objednana u neho tak malokedy dlho cakam, este sa mi asi ani nestalo ze by som dlhsie ako polhodinu cakala na vysetrenie u neho. Takze tohto sa podla mna vobec nemusis obavat a vidis ze ti to napisala aj Denisa, takze sme dokonca dve co ti to napisali

Deniska a Maťka ďakujem Vám za vaše odpovede, som rada že ste mi napísali ako to chodí u neho a koľko sa cca čaká na vyšetrenie pretože to je dosť podstatné pre mňa, lebo fakt nemám náladu celé dni vysedávať v čakárni. Ale som už kľudnejšia teraz a už tento týždeň snáď tam aj pôjdem, mala by som mať toho menej v práci takže sa tam pôjdem popýtať a uvidím čo vybavím, potom samozrejme napíšem :slight_smile:

Nedalo mi to sem nenapísať. Môj názor na doktora Millyho je tiež len dobrý. Chodím k nemu veľmi veľa rokov a vždy ma poriadne vyšetril, vďaka nemu mám aj moje vysnívané deti a vždy keď je nejaký problém je ochotný ma vyšetriť a stanoviť mi liečbu takú, ktorá aj zaberie a zatiaľ môžem povedať že aj vždy zabrala. Som rada že chodím k nemu :slight_smile:

Nie je zaco:-) Rado sa stalo;-) Ved potom ak ta to napadne tak nam napis ako si pochodila. Ake si mala pocity a na kedy ta objednali. Som zvedava co budes pisat:-) Verim, ved to nikoho nebavi presediet cely den len niekde u doktora, mna to tiez viec rozculit ked u inych lekaroch stravim polku svojho dna:/

Veď sama uvidíš ako to všetko dopadne, v prvom rade len treba veriť tomu že všetko bude dobre a potom to aj fakt tak bude:-) Taktiež budem rada keď sa ozveš ako si pochodila. Pracujú u neho aj milé sestričky, tak fakt sa nemáš čoho báť aj keď ja som tá pravá čo to hovorí lebo taktiež sa týchto vyšetrení vždy obávam, ale trošku z iného hľadiska, pretože som mala dosť nepríjemné problémy, ale to je jedno, nebudem to tu rozoberať radšej, už je to za mnou:-)

Maťka samozrejme že ti potom napíšem, keď si mi dala toľko rád tak by nebolo pekné odo mňa keby som ti nenapísala ako som dopadla. Deniska veď po telefóne aj znela sestrička milo, tak snáď to tak býva stále, lebo som mala dobré pocity. Jasné chápem, nejdem sa ťa teda ani pýtať aké problémy si mala keď to tu nechceš rozoberať

Ved ja len pre istotu som sa ti pripomenula aby si mi potom nezabudla dat vediet :slight_smile: Ja som taka zvedava zena, niekedy to je az hrozne ze potrebujem vsetko vediet :smiley: :smiley: Ale uz si okolie na to zvyklo, teda na mna :smiley: :smiley: Inak a na kedy si objednana k doktorovi Millymu?

Aj po telefóne sú milé ale v skutočnosti ešte milšie, uvidíš. Keď som tam bola prvý krát, som bola fakt milo prekvapená, lebo väčšinou som bola zvyknutá na oduté a uponáhlané sestričky, ktoré sa ani raz na pacientov neusmiali, ae toto je pravý opak:-) Som rada že to chápeš a že sa nepýtaš, fakt už chcem na to zabudnúť a zahodiť to za hlavu a zatiaľ sa mi to aj darí:-)

Som objednaná k nemu až na budúci rok, keďže december už mal plný a ešte sú tam aj sviatky a tam nerobí, má tam aj dovolenku. Takže ma objednali až na koniec januára. Ale nevadí, aspoň si budem pamätať že na preventívne prehliadky budem chodiť každý rok hneď na začiatku a potom celý rok budem mať pokoj, pokiaľ teda nebudú žiadne komplikácie - čo verím že nebudú:-)

ved hej, tento mesiac je taky ze kazdy si zoberie aj pred sviatkami este dovolenku a podobne. To len mne pride ze stale robim a ze aj budem:/ Budes to mat dobre,ja zase chodim vzdy v septembri a to uz mam tak zauzivane dlhe roky, tak si to uz aj pamatam a vzdy ked je september tak viem ze si musim preventivnu prehliadku u neho vybavit. Ty to budes mat este lepsie hned na zaciatku roka a mas pokoj:-)Potom daj vediet pocity:-)

Áno, aj my v robote budeme mať už voľno asi od 21.12., aspoň také niečo sa hovorilo, len či to bude pravda to sa ešte uvidí. Presne, snáď na to nebudem zabúdať, lebo doteraz sa mi to stávalo. Budem si to zapisovať do diára, aby som vedela kedy mám ísť k nemu na preventívnu prehliadku:-) Dám vedieť určite, neboj;-)

uz od 21veho mate mat volno? To budete mat super, my este asi aj 23tieho pojdeme do roboty :confused: Diar je na toto super vec, aj ja si tam vzdy vsetko zapisujem aj tieto preventivne prehliadky u gynekologa ale aj ine vysetrenia a v podstate vsetko, ked uz niekedy sa mi stane ze na nieco zabudnem :smiley: Super, tak budem cakat na spravu od teba :slight_smile:

Viacej firiem to má tak, že už má skôr voľno pred sviatkami. My končíme 22.12., v ten deň ešte robíme ale večer už máme posedenie a potom už na ďalší deň nejdeme do roboty:-) Baby ale toto som nechcela, neviete či doktor Milly ešte teraz ordinuje, lebo ma chytili bolesti a mám podozrenie že zase zápal:/:confused: Zajtra by som tam ráno hneď išla, len nemá už dovolenku? Prosím o súrnu odpoveď, vďaka

Veď sa už aj teším kvalitne na to voľno, taký bol náročný posledný mesiac, že už fakt potrebujem reset:/ :confused: Potom ti píšem, zatiaľ sa nachvílku s tebou rozlúčim :slight_smile:
@ewuschik mal by ordinovat, ved na ich stranke najdes ako maju dovolenku, uz ju tam maju vypisanu. Od 23.12. uz beru len akutne stavy a potom na stedry den neordinuju, ale to je logicke. Takze v pohode chod, ak si teda este nebola, neviem ci ta to preslo alebo nie

Babule chcela by som sa Vas opytat, ci sa doktor Milly venuje aj zenam ktore nemozu otehotniet? Videla som tu ale aj na zdravi, ze mnohe pisali ze su s nim spokojne, ako po ludskej stranke tak i po odbornej. Uz vyse polroka sa snazime o babatko ale zatial sa to nepodarilo:/ Zacinam byt smutna a ked som sa spytala mojej doktorky ze co sa s tym da robit, tak povedala ze len cakat, ale mna to uz nebavi:/ Premyslam nad zmenou

Zdenka áno venuje sa aj takýmto ženám a snaží sa im čo najviac pomôcť. Poriadne ich vyšetriť a navrhnúť všetko možné aby sa to podarilo. Aj kamarátka ktorá nemohla dlho otehotnieť k nemu prešla a on jej stanovil takú liečbu ktorá zabrala a teraz už má krásnu dcérku. Ak premýšľaš nad zmenou a nebudeš to mať ďaleko dochádzať k nemu tak vyskúšaj. Za skúsenie nič nedáš;-)

Vierka ďakujem za odpoveď, potom som si to aj sama zistila, pozrela som ich stránku a aj som im tam volala či sa môžem zastaviť a či nemajú príliš veľa ľudí. Ale úplne zlatý, že nech prídem ak by to bolo niečo vážne aby sa to cez sviatky ešte neskomplikovalo. Takže mi doktor predpísal lieky a teraz som už fit:-)

A bolo to vážne? Čo ti vlastne bolo? Ale aj som si myslela že ťa hneď zoberú, oni sú v tomto zodpovední a nenechajú len tak svojich pacientov čakať

Az tak daleko by som to nemala. Ako o trosku by som musela dlhsie cestovat ale pokial by mi to pomohlo tak som ochotna. A nema on uz vela pacientok? Necaka sa na vysetrenia u neho prilis dlho? Lebo co som citala, tak dost vela bab k nemu chodi

Dobrý deň.
Chcela by som Vám napísať tiež moje pocity a skúsenosti ohľadom MUDr. Millyho. Pred rokmi som prešla k nemu od gynekologičky, ktorá mi nevedela pomôcť niekoľko mesiacov a on mi veľmi pomohol. Má podľa mňa správny prístup k pacientke ako takej a človek sa k nemu nebojí ísť (predtým mi to robilo problém chodiť na ženské preventívne prehliadky). Ja mu vďačím za to, že sa už nebojím návštevy u gynekológa. Aj keď už mi je jeho novopresťahovaná ambulancia príliš ďaleko (Ružinov) ale aj tak k nemu chodím, veď to je len raz do roka. Snáď môj príspevok pomôže mnohým ženám a odporúčam ho ako doktora.
Prajem pekný deň:-)