MUDr. Denis Milly

Zatiaľ som nemala taký problém že by som u neho dlho čakala. Veď keď sa objednáš na vyšetrenie tak je to úplne v pohode. A ja osobne vždy keď idem k nemu tak som objednaná. Ešte snáď ani raz som nebola že len tak na blink. A je pravda že má dosť pacientok ale tak pokiaľ si to vie dobre zadeliť tak s tým nie je problém a on veru nemá. Možno fakt najdlhšie som u neho čakala 10-15 minút ale myslím že to je úplne v pohode, keď si vezmem že na iné vyšetrenia čakám aj celé doobedie

@miranda mohla by si mi dat blizsie informacie kde ma doktor ordinaciu a ze ci berie este nove pacienkty? dost vela som o tomto doktorovi citala a rozmyslam ci prestupit alebo nie. neviem sa akosi rozhodnut, kedze ku gynekologovi chodim iba raz do roka. neviem ci sa mi chce vsetko na novo vybavovat:/

ved on je uplne v pohodicke lekar…k nemu chodim uz vyse 5 rokov a zatial som ziadny problem s nim nemala…ked som objednana a pridem tam, tak ma na cas zoberu…iba asi 2 krat sa mi stalo ze som chvilku cakala v cakarni ale to mozno nejakych 10-15 minut…je sice pravda ze sa ho musite babule viacej vypytovat vy…sam od seba toho menej rozprava ale ked sa pytate tak vam vsetko poriadne vysvetli…myslim ze tie ktore sa rozhodujete, tak je to fajn rozhodnutie…ale samozrejme je to na vas:-)

Kľudne môžem:-) On má ordináciu v Bratislave, presne v Ružinove na ulici Ružinskej 10. Veď inak keby si si dala do googlu jeho meno tak ti všetko o ich ordinácií vyhľadá. Čo sa týka toho či berie ešte nové pacientky, tak pokiaľ viem tak ešte áno. Ale najistejšie to budeš mať keď im tam zavoláš a rovno sa aj objednáš potom. Veď to záleží na tebe, či si s týmto spokojná alebo nie. To už musíš sama vedieť

Aha u neho sa dopredu objednava? To som nevedela. Myslela som si ze sa nemusi objednavat, lebo napriklad teraz co chodim ku gynekologovi, tak k nemu nie je potrebne aby som sa objednavala. Jednoducho idem ale potom to tak aj vyzera lebo vzdy tam cakam aj 3-4 hodiny na vysetrenie a uz ma to nebavi:/ Toto sa mi celkom pozdava. A za objednanie na urcitu hodinu sa aj priplaca?

Počkaj, sme sa zle pochopili. Áno, môžeš ísť k nemu aj bez objednania len to počítaj potom s tým že tam budeš aj dlhšie čakať. Lebo ženy sa väčšinou objednávajú dopredu, síce sa tam platí poplatok 5€ ale vždy lepšie ako potom keď sa neobjednáš a čakáš tam aj 3 hodiny. Ja sa tiež vždy objednávam na určitú hodinu. Lebo z roboty mi to lepšie vyhovuje. Len prídem, zoberú ma a po polhodine som už aj vybavená a môžem ísť do práce

Prvy krat sme sa veru zle pochopili ale teraz uz chapem. Presne toto som chcela vediet ze kolko sa u neho plati za objednanie na presnu hodinu. Nie je to vela, ale aj tak to je nefer ze si zato musis este aj platit. Ale tak vsade sa musi platit, takze to predycham:-) Vdaka za odpovede, v pondelok im tam uz zavolam:-)

Potom ale keby si si nezaplatila tak by si musela všade čakať, veď každý jeden doktor si pýta peniaze za objednanie na určitú hodinu. Je to smutné, ale je to tak, ako si aj ty napísala. Budeš to musieť rozdýchať, veď raz za rok zaplatiť 5€ nie je až také strašné. Nie je začo:-) Už si mu asi aj volala, že?

Ewka prosim ta vies mi poradit? tento doktor berie este nove pacientky a tehotne?..chcela by som k nemu prestupit, lebo na internete som si citala prevazne len dobre veci na neho…a surne potrebujem zmenit gynekologa…vdaka za rychlu odpoved

Ahoj:-) Dúfam že neodpisujem nejako neskoro, ale nebola som tu a tým pádom som ani nevedela že si mi písala:-) Čo som zisťovala tak tehotné ženy momentálne neberie lebo majú nadstav ale inak berie ešte nové pacientky, len nie tehotné. Ty si tehuľka?

Evi neodpisujes neskoro, nemusis sa bat, ja som praveze rada ze si vobec odpisala…som to len skusila napisat a som nevedela ze ci sem ludia chodia alebo nie…ale som rada ze ano a ze mi budes vediet pomoct…nie, nie som tehotna, teda zatial nie aj ked uz by som velmi chcela…snazime sa uz vyse roka a zatial nic, preto ma napadlo ze by som zmenila zenskeho doktora, lebo doktorku co mam teraz s tym nic nerobi…nedala mi ziadne lieky ani rady, co by sme mali skusit aby sa nam podarilo otehotniet…

Mas pravdu ze kazdy si pyta, len to ta vie potom este viacej rozculit ako mna napriklad vcera. Ze bola som k zubarke objednana na urcitu hodinu, zobrala ma o hodinu neskor a este si vypytala aj peniaze za objednanie na urcitu hodinu. Tak to uz je trosku moc:/ Snad to doktor Milly takto nema. Bola by som rada keby to bolo tak, ze som objednana na danu hodinu a prave vtedy ma aj zoberie. Ano volala som mu uz

Vazne? Toto by aj mna rozculilo, takze sa ti ani necudujem. U neho to tak nechodi. Ked som objednana tak ma vzdy tak aj zoberie, maximalne cakam nejakych 10 minut a to sa prezit da. Predsa len niekedy vysetrenie trva dlhsie. Ale zase stalo sa mi uz aj to, ze ma zobral skor ako som bola objednana. Co si zistila, ked si mu volala?

Vazne, nevymyslam si, ved som aj mala nervy ale tak co uz som mala robit. Nic ine ako cakat, mi neostavalo. To som rada, ze on to ma takto vyriesene a ze sa u neho dlho na vysetrenie necaka. Si ma potesila teraz:-) Ked som volala do ambulancie, zdvihla to sestricka a objednala ma a ze rovno potom na vysetreni mi vsetko povie co treba a tak

Snáď ti budem vedieť poradiť. Je mi ľúto, že sa vám to zatiaľ nedarí ale netreba zúfať. Lebo to je najhoršie. Hore hlavu, keď sa budeš menej na to sústrediť tak sa vám to podarí, uvidíš:-) Čo sa týka doktora, tak ako môžem ti poradiť toho, ku ktorému chodím ja. Ale neviem z kade si, ku ktorej teraz chodíš a vlastne nič o tebe. Takže by si mi mohla napísať čo to o sebe:-)

Evi snazim sa to tak brat a snazim sa byt stale pozitivne naladena ale nie vzdy to tak ide ako by som chcela:/…prepac, mala som ti hned napisat aspon tieto zakladne veci o mne…tak byvam v Starom meste v BA a doteraz som chodila do sukromnej gynekologickej ambulancie…chcela by som ju zmenit, lebo za prve mi tam ohladom tohto nevedia uz dalej poradit a druha vec je, ze tam platim dost vela penazi:/…ty chodis kam?..a z kade si?

Mas pravdu, rozculovanie by ti nepomohlo. Musela si len sklopit usi a cakat pokial ta zoberu. Toto je to nase zdravotnictvo:/ Ale neboj u tohto gynekologa to je uplne ine, lepsie:-) A na kedy ta objednala? Asi az na nejaky april, ci? Lebo tam mavaju dost objednavok uz teraz

Presne ako si napisala “sklopila som usi a cakala” a v duchu ma porazalo:-/:-/ Uz to je ale za mnou, takze pohodicka:-) To si ma potesila ze u neho to inak funguje a ze sa u neho dlho necaka. Objednali ma na stred marca, 24.3. tam idem. Trosku skor ako si ty napisala. Hovorila mi ale sestricka ze maju dost pacientok

Verím ti, ale je aspoň dobré, že sa o to snažíš. Keď budeš tak myslieť, tak sa to aj podarí, ver mi! Fúha, to sa ani nečudujem. Tieto súkromné ambulancie sú dosť drahé v Bratislave. Ja chodím už dlhé obdobie ku gynekológovi Millymu, on má ordináciu v Ružinove a tam blízko aj bývam. Preto som začala priamo k nemu chodiť, lebo to nemám ďaleko a je dobrý odborník. Kamarátky k nemu chodia tiež, tak na základe aj nich som k nemu prestúpila

Evi verim, verim a dakujem, ze ma takto povzbudujes, ani nevies ako mi tymto pomahas…aha ty chodis tiez k nemu?..o nom som uz pocula, ze je dobry odbornik a ze ma dobre zariadenu ambulanciu, ze proste vsetko na jednom mieste, je to pravda?..inak a berie nove pacienkty?..nie ze sa teraz zaujimam, zacnem premyslat ze mozno by bolo fajn k nemu prestupit a potom zistim ze on uz neberie nove pacienkty