MUDr. Denis Milly

Uz to teda rozoberat nemusime, je to za tebou a snad to uz nabuduce bude v pohode :slight_smile: :slight_smile: Ano, to viem ze maju dost pacientok, tak sa ani necudujem ze ti dali az takyto termin. Ale aj to je zachvilku, ani sa nenazdas a uz tam pojdes:-)

Áno chodím, prečo že tiež? Poznáš viac báb, ktoré chodia k nemu? Kto ti hovoril? Ale v podstate máš aj pravdu. Taktiež mám na neho taký názor, že je dobrý odborník a že vie ženu dobre vyšetriť, stanoviť liečbu a výhodou je, že má kvalitne vybavenú ordináciu. Berie ale nie tehotné

Evi reagovala som preto tak, lebo aj sesternica mi hovorila, ze k nemu chodi…tuto co baby pisali som si az tak moc necitala aj ked, aj tu som videla nejake prispevky, ktore viedli k spokojnosti jeho pacientok…tak to je fajn informacia ze berie stale nove pacienkty…uvidim teda ako sa rozhodnem…ale som dost naklonena k nemu…

Nemusime veru, uz som na to nastastie zabudla:-) Mala si pravdu, ubehlo to velmi rychlo a minuly tyzden som uz aj bola v ordinacii u doktora Millyho. Spociatku som sa trosku bala ked som prisla do cakarne, ze aky bude a tak ale hned ten strach opadol zo mna, ked na mna prehovorila sestricka. Bola mila a ochotna. Pripravila vsetky zaznamy a papiere a potom som isla k nemu. On je tiez v pohode. Vysetril ma a nastaste som mala vsekto v poriadku:-)

Oki:-):slight_smile: To uz si tam aj bola? Vidis, som si to ani neuvedomila, keby si mi nenapisala:-) Bola som v tom, ze to ides az neskor, fakt strasne rychlo leti ten cas:/ Tak to som rada, ze vsetko prebehlo fajn a ze ti vyhovuje. Som ti vravela, ze sestricky ma mile a ochotne. Nemala si sa coho bat:-)

Aha, tak už teraz tomu rozumiem prečo bola tvoja reakcia takáto:-) Vidíš, takže dokonca ešte aj tvoja sesternica z rodiny k nemu chodí. To máš ešte lepšie, lebo vieš všetky informácie ohľadom neho z pravej ruky. Predsa len, rodina ťa nebude chcieť oklamať, no nie? Veď uvidíš, ako sa rozhodneš. Potom daj vedieť, aké je tvoje rozhodnutie. Som zvedavá, či vyskúšaš jeho alebo budeš hľadať ešte iného gynekológa

Evi, to mas sice pravdu, aj ked tato sesternica je taka divna… velmi malo sa s nou stretavam a ked sa aj stretneme tak sa az tak moc nebavime… iba take zakladne veci rozoberame…ale s jej maminou (teda mojou tetou) si velmi dobre rozumiem a ta mi hovorila, ze Lydka k nemu chodi a ze sa jej u neho velmi paci…a jej verim, ona by ma nikdy neoklamala a nechcela by mi zle…a rozhodla som sa napokon pre neho… dnes som sa tam bola informovat…tak ma uz aj hned objednali na vstupnu prvu prehliadku…

Ano Deniska, uz som u neho aj bola. Rychlo to ubehlo, ze? Aj mne to prislo tak, ze len prednedavnom ma objednal, to som si povedala, ze vsak mam este cas a uz prehliadku mam aj za sebou. Ten zivot plynie rychlejsie ako voda. Ano, hovorila si mi to, aj ked som trosku pochybovala ale uz nepochybujem. Uz som sa o tom presvedcila na vlastnej kozi:-)

Velmi rychlo, ved len teraz sme si pisali, ze pojdes a uz si tam aj bola. Ach toto uz ale nie je normalne, ako vsetko leti tak rychlo:/ Som rada, ze nemas ziadne namietky. Cesta k nemu ti ako dlho trvala a kolko si cakala v cakarni?

Cesta k nemu, fu ja neviem ani presne ale nejakych 15-20 minut. Nie dlho, mala som stastie, ze neslo vela aut a ze som bola objednana tak doobeda, kedy boli ocividne vsetci Blavaci v praci:-) Cakala som tiez tak nejako 15 minut a aj to mi rychlo ubehlo lebo som si zobrala casopis a som si citala a potom zrazu ma uz volala dovnutra sestricka. Som sa ani nenazdala a uz som bola aj vysetrena:-)

To je dobré, že aspoň tetu máš takú v pohode a že ti o ňom povedala:-) A na kedy ťa objednali? Asi trošku neskôr, že? Lebo taktiež mám ísť na preventívnu prehliadky niekedy v júni a už zajtra im plánujem zavolať aby mali voľný termín. Každý rok chodím v júny, tak chcem aj tento rok to dodržať. Tak to mám zafixované a je to fajn

Evi, objednali ma o mesiac, na 25.5. o 11:00 hod… ako po pravde som myslela, ze ma objednaju trosku skor ale tak nemali volny termin a mne to bolo viac menej jedno… netusila som, ze maju az tolko pacientok… bola som predtym zvyknuta, ze som len prisla rano do cakarne, pockala som si nejake dve hodinky a zobrali ma… snad ale toto bude lepsie a snad aj usetrim cas, ze nebudem musiet tak dlho vysedavat a cakat… to im veru zavolaj…

Vedela som, že napíšeš až nejaký takýto termín. Ale veď počkáš si. Vždy lepšie ako keby si len išla a čakala by si zo 5 hodín v čakárni. Ja som to predtým mala tak a to bol ten dôvod prečo som potom začala chodiť k Millymu. Tu len prídem a hneď ma zoberú a nečakám tam celý deň. Veď uvidíš ako to bude prebiehať a potom mi napíšeš tvoje pocity. Ale dúfam, že budú také dobré, ako som mala aj ja:-):slight_smile:

Si mohla byt teda rada, ze ti to takto dobre dopadlo. Ze si nikde dlho necakala a tym padom si skoro z tade aj odisla. U neho je to riadna vyhoda, ze ziadna baba tam necaka dlhe hodiny. Na nieco su dobre tie objednania na presnu hodinu. Uz si ani neviem predstavit, ze by som musela cakat cca 5 hodiny na gynekologicke vysetrenie

Tak co sa tyka mna, tak som si na to zvykla ze na kazde vysetrenie som objednana na presnu hodinu. Viacej mi to vyhovuje, lebo si to viem aj v praci naplanovat aj doma. Je to sto krat lepsie. Vidis, tak v konecnom dosledku si rada, ze si presla k tomuto doktorovi :slight_smile: :slight_smile:

Evi, jasne ze pockam… nerobi mi to problem… ked sa skor nedalo, tak sa nedalo… len snad vtedy nebudem mat mrchu, lebo to by som zase musela odlozit a to by uz fajn moc nebolo… snad to tak bude aj u mna… videla som ze viacere baby pisu toto, ze sa u neho vobec necaka tak som zvedava… v tom dufam aj ja, ved potom ti podam informacie ako to prebiehalo:-)

Presne a to ti ešte dobrý termín dal na to, že si jeho nová pacientka. Ja keď som k nemu išla prvý krát, tak som čakala dlhšie na prvú vstupnú preventívnu prehliadku. Tak to máš ešte vcelku fajn:-):slight_smile: Oki, daj mi vedieť, budem rada keď sa ozveš ;-):wink:

baby citam kade tade, aby som zistila co najviac informacii o tomto doktorovi. videla som zopar aj negativnych recenzii ale prevazne len dobre vidim, co som samozrejme rada. chcela by som totizto k nemu prestupit. len neviem ako sa k tomu dopacovat. ked ste prestupovali k nemu, isli ste tam osobne alebo ste to riesitli telefonicky? aky bol cely postup? viete mi poradit? vdaka

cawes…vies to mas ako so vsetkym…niekomu vyhovuje a niekomu nie…to je aj podla osobnosti, narocnosti a inych faktorov…ja k nemu chodim uz 5 rokov a nemozem nic zle na neho povedat…vzdy ma poriadne vysetril, vysvetlil mi vsetko a este sa tam aj dobre citim…ma to tam pekne zariadene…a ked som k nemu prestupovala, tak som sa isla osobne informovat, ci este berie nove pacientky a tak…ak mas cas, zajdi tam osobne a budes to mat aj rychlejsie vybavene…

lejs.y a mohla by si mi prosim ta napisat kde ma ordinaciu? lebo ja vobec neviem. ako cas si najdem tam zajst aj osobne len aby som nebludila po celom Ruzinove. zatial teda viem iba to, ze ordinaciu ma tam ak sa teda nemylim. a on ze robi vsetky mozne vysetrenia na jednom mieste? je to pravda? toto som sa tiez docitala s prispevkov bab…