MUDr. Denis Milly

Evi, to fakt?.. vidis a to som ani nevedela… som si myslela, ze ako neskoro mi dal termin a ty mi pises toto… uz to mam aj za sebou… som sem skor nemohla prist, tak preto pisem aj teraz… ale v podstate ani neviem, co ti mam napisat… ved vies aky je dobry doktor a bola som milo prekvapena jeho pristupom a vybavenotou ordinacie… ako viem, ze si mi to pisala ale aj tak som mala take male obavy ale presne to tak prebiehalo, ako si mi napisala… uplne prijemny a v pohode doktor… som rada ze som si tu o nom precitala a ze som k nemu prestupila…

Áno to fakt! Keby to tak nebolo, tak by som ti to nepísala. Ja len pravdu píšem! V pohode, to nevadí že až teraz odpisuješ. Som rada, že si sa vôbec ozval a že si na mňa nezabudla :slight_smile: :slight_smile: A všetko máš v poriadku? Nemáš žiadne problémy? Až o rok máš prísť na preventívnu prehliadku?

veeka…no snad ti bude stacit adresa, lebo vysvetlit ti to podrobne moc neviem, kdeze navigovanie a vysvetlovanie nie je moja silna stranka…ordinaciu maju na ulici Ruzinovska 10…oni su na 3 poschodi v bloku C v chodbe Medilabu…ano robi skoro vsetky potrebne vysetrenia na jednom mieste…preto si ho mnohe zeny vychvaluju, lebo nemusia behat kade-tade…

Evi ano, nastastie som mala vsetko v poriadku… povysetroval ma dokladne a vysledky boli vsetky okey… este aj krv mi bral a to som si neskor zistovala ake boli vysledky ale aj tie boli dobre… takze mi povedal, ze ak nebudu ziadne tazkosti tak az o rok… takze az o rok sa znovu vidime, snad nebudu ziadne problemy :slight_smile:

No tak potom super, lepšie výsledky si ani nemohla mať. Parádička;-) Aspoň k nemu nemusíš viac krát chodiť, pokiaľ teda nebudeš mať žiadne problémy, čo predpokladáme a veríme, že nebudeš mať. A ozik ty máš aj detičky?

Evi nemohla veru, bola som stastna, kedze som si myslela, ze znovu budem mat nejaky zapal lebo som prilis casto chodila na wc ale nastastie to nebol zapal… nie, ja este nemam deticky… ale v blizkej dobe planujeme… no uvidime ako sa bude darit… ale uz by sme velmi chcela babatko :slight_smile:

lejs.y prepac, ze odpisujem az teraz. bola som tu a aj som si pozrela adresu len som nestihala odpisat. ale stacila mi aj adresa, nasla som ich ordinaciu bez problemov. bola som tam minuly tyzden a celkom dobre som pochodila. budem jeho novou pacientkou, tak sa tesim.

veeka…v pohode, ved pokial si si nasla odo mna spravu a pomohla ti, tak som rada a aj keby si mi vobec uz neodpisala by sa nic nestalo…aj ked samozrejme, ze som rada, ze si napisala ako si pochodila…super potom, ked ta este zobral…aspon chodis k dobremu gynekologovi:-)…a vysledky si mala v poriadku?..bola si uz aj na preventivnej prehliadke tam?

A čo to potom bolo? Či si bola len prechladnutá? Lebo ja väčšinou keď začnem často chodiť na wc a páli ma pri cikaní je to zápal. Ja ich mávam tiež dosť často ale teraz našťastie už mám lieky a nemala som vyše dvoch mesiacoch, tak som celá šťastná. Aha, tak držím palce aby sa podarilo:-)

Evi ani doteraz neviem, co som to mala… lebo ani doktor Milly nevedel, lebo on hovoril, ze tam ziadny zapal nevidel a aj vysledky som mala dobre… takze nechapem… ale tak v prvom rade som rada, ze ma to uz preslo a ze to netrvalo dlho… mozno mi chybali len nejake vitaminy a mala som len oslabenu imunitu… osobne si myslim, ze to bolo len nieco take… dakujem ti, si zlata:-)

lejs.y to by som zase nespravila, ze by som ti vobec neodpisala. ked si mi ty poradila dobreho gynekologa, tak ja som sa ti chcela aspon takto podakovat, ked nic viac nemozem spravit. bez teba by som nevedela, ze je taky dobry. ano bola som uz na preventivnej prehliadke a nastastie som aj vsetky vysledky mala v poriadku:-)

Hm tak to je dosť zaujímavé, že vôbec ti nezistili, že čo to bolo. Ale tak možno to bolo len z tej oslabenej imunity. To niekedy mávam aj ja. Takže si sa v podstate aj sama vyliečila :smiley: :smiley: Doktor ale spravil všetko čo mohol a to je dôležité. Prajem ti aby si už nemala žiadne takéto problémy :wink:

Ahoj zeny, chcela by som sa vas spytat len jednu informaciu. Moja sestra zhana doktora, ktory by jej spravil 4D ultrazvuk, kedze by chcela aj fotku ci video ci co to. Je ochotna si samozrejme za to zaplatit. Robi doktor Milly takyto ultrazvuk a boli ste niektora uz na takom? Zobral by aj pacientku, ktora k nemu nechodi? Za skore odpovede vam vopred dakujem

Pan doktor robi aj 4D ultrazvuk len neviem, ci by spravil aj takto, ked nie je jeho pacientkou. To nech im radsej zavola do ambulancie alebo nech sa ide spytat osobne. Mam kamaratky, ktorym on robil 4D ultrazvuk a boli velmi nadsene. Mala by to super len fakt nech si to zisti

Dakujem ti Deniska za odpoved. Aj som si myslela, ze s tym mozno bude problem ale poviem jej, nech tam zavola a nech sa spyta. Vies mi povedat, kolko u neho 4D ultrazvuk stoji?

Bude najlepsie ked tam osobne zavola a spyta sa na to. Cena zavisi od toho v ktorom mesiaci je. Ak je to do 20 tyzdna, tak cena je 20€ aj s fotkou a nahratim na USB kluc a ak je uz po 20 tyzdni, tak je to 50€ a ak isto aj s fotkou a USB

Evi asi ano, aj on tak hovoril… no som rada, ze som uz v pohode a snad aj dlho budem… snad az o tok na preventivku k nemu pojdem… vdaka aj ja tebe prajem len vela zdravia!

Okey toto jej poviem. Ona je uz v 22 tyzdni, tak by platila viacej ale jej to nebude vadit. Ona chce mat velmi pamiatku na babatko aj z bruska, takze je jej jedno kolko zaplati:-) Dakujem este raz za informacie;-)

To chapem ani mne by to nevadilo si viacej zaplatit. Ked raz clovek chce nejaku pamiatku, tak sa oplati investovat:-) A nie je zaco, rada som poradila. Snad to dobre dopadne a pan doktor Milly jej 4D ultrazvuk spravi:-)

Ďakujem ti veľmi pekne Evka, si zlatá;-) A prajem ti, aby si tam išla až o rok a aby si nemusela ísť skôr na vyšetrenie k nemu;-) Drž sa;-) Pa