Myóm

Ahoj lenka mozes mi napisat prosim ta na meil ohladom myomu?

Ahoj mamka precitala som si tvoju diskusiu ohladom myomu tiez mi nadli vhcela by som poradit od teba ako ho vyliecit

Ahoj lenka mozes mi napisat prosim ta na meil ohladom myomu?

Ahoj, poradíš mi? mam myom a operaciu nechcem… už som dorezana dosť… Ďakujem

Ahoj ja som 2 týždeň po operácii vybrania maternici aj ja som mala myom 3. 33cmna maternici a za mesiac sa mi zvedčil o 4. 76cm a už mi deformoval maternicu mám 2 deti aj ja som sa nechcela dať operovať ale som nemala inú možnosť. Treba to dať račej von keď už máš deti tak ju nepotrebuješ a aj tak by si nevedela otehotnieť s takým myomom operovali ma laparoskopicky a som okej. Držím palce

Ahojte, od mojich 16 rokoch som brala antikoncepciu do nejakej 18. Neskôr mi gynekológ oznámil, že mám myóm… Moja reakcia na to bola dosť zlá, pomyslela som si že mám iba 18 rokov a myom. V tom období bol ešte maličký hHned som vysadila antikoncepciu teraz mám 20 rokov a moj myóm meria 4cm dosť ma to psychicky trápi pretože milujem detičky a neviem si čo i len predstaviť byť bezdetná. S gynekologom sme sa rozprávali a odporučil mi operáciu, ked som prišla do nemocnice tak sa mi čudovali že prečo to chcem dať operovať že som mladá a mám sa snažiť čo najskôr otehotnieť. Lenže to sa nedá ako som spomínala od 18 neberiem tabletky takže som nechránená a už prešli dva roky a nič neviem čo dalej prosím o radu ďakujem

Bola som na vištrenie a tam mi zistili že mam myom na maternice boratie mi čo mam robiť

Prosim napiste mi na moj mail ako ste dopadli s tymi tabletkami ohladom myomu zlepsilo sa to ak ano prosim napiste mi nazov lieku alebo kde ich mam objednat dakujem vam prajem skore uzdravenie

Ahoj Simonka, ako si nakoniec dopadla? Pre co si sa rozhodla?

Ahoj Gabika, riešim podobnú situáciu ako ty… Zajtra mam prvú konzultáciu u Dr. Redechu… Mam 36 rokov, tiez som este nerodila a mam myom o veľkosti cca 3, 8 cm. Ako dlho ti trvalo, kým si sa po embolizacii dala dokopy? Ako dlho si bola v nemocnici a na PN? Som objednana aj na konzultáciu k Dr. Bielikovi do BB… Uvidim, co z toho všetkého nakoniec bude, ale mam strach, obavy…

Ahoj Gabika, myom sa ti zmenšil po embolizacii? Riešim podobnú situáciu ako ty, mam 36 rokov a este som nerodila… Ako dlho si sa po embolizacii dávala dokopy? Kolko si bola v nemocnici a kolko na PN? Komplikácie po embolizacii sa nevyskytli žiadne?

Dobrý deň Vesna, zaujalo ma Tvoje odporúčanie k liečbe prírodnými doplnkami. Kde sa dajú prosím zakúpiť uvedené doplnky ako sú: yam, pupalka, damiana a vsetky ostatne vhodne nato som zastanca prirodnej liecby… ? Vopred ďakujem. Ali

Chcem vediet ako ste sa myomov zbavili ja mam 3.

Chcela by som vediet viac o liečbe myomu čajom s prasličky. Neviem ako sa s vami spojit. Dakujem

Samotné pitie čaju či už z prasličky alebo iných bylín nestačí. Praslička a iné byliny sú výborné, ale najprv je potrebné odtránenie príčiny Vášho problému.

Dobry den mohli by ste mi povedať ako ste sa nakontaktovali na doktora Belika? tpim sa už 3 roky a nič nepomáha

Dobry den zienky, reagujem pretoze si to tu citam a chcapem vase obavy a strach ak vam doktor oznami ze mate na maternici myom. Ja som bola tiez prekvapena a mala som otazky ze preco. Mam 31rokov a tak sa doktor rozhodol ze najlepsie by bolo vybrat maternicu ale skusime to zmensit s vysokohormonalnymi liekmi esmya. To by som mala brat max 6mesiacov… No nie, kolegyna mi poradila Doc. MUDr. Bielika v BB. Bola som tam na konzultacii a do mesiaca mi dal termin. Vo stvrtok som dosla v piatok ma zoperoval a v nedelu ma prepustili. A bolo to je vonku mal 8cm a 120g. Som este na PN je to uz sedem tyzdnov. Jazvy pekne zahojene a po pol roku sa mozeme snazit o dietatko. Tak dufam ze sa podari. Drzim palce nech to vyjde aj vam.

Mam 41 rokov lekar mi zistil jeden 2 cm myom a jeden ktory sa prave tvory. Mam problemi s menstruaciou a silne krvacanie bolesti v podbrusku a velke brucho. Lekar tvrdi ze to nesposobuju myomi ale ani nevie co to je teraz mi chce zobrat vzorku z maernice aby zistil pricinu ale ja sa bojim. Mam dve krasne zdrave deti dalsie uz neplanujeme ale o maternicu by som este nerada prisla. Teraz hladam clanky a vsetko stymto spojene aby som sa vedela rozhodnut. Poprosila by som o radu. Dakujem.

Prosim vas mate tu niektora skusenosti s Ashermanovym syndromom?

Moja kamarátka mala myóm . Mala s ním veľké problémy či už spojené s menzesom - dlho a silno krvácala, bývalo jej zle alebo aj pri styku. Došlo to až do takého štádia , že sa rozhodli mať dieťatko skôr ako plánovali a po pôrode si dala myóm vyoperovať. Dopadlo to tak, že jej museli vybrať všetko ale našťastie dieťatko už majú…