Myóm

Ake cviky ste cvicili? A kolko? Dakujem za radu, schudnut nezaskodi.

Ľahnite si na rovné lôžko a dvíhajte obe nohy, aspoň na úroveň 20-30 cm. V tejto polohe je dobré vydržať čo najviac, pokiaľ nepocítite jemné pálenie v podbrušku. Dbajte na správne dýchanie, teda najprv nádych a pri výdychu nohy dvíhať. Tiež je dobré cvičenie, postavte sa a nohy majte pri sebe, a ohýbajte sa do bokov tak, ako by ste sa chceli čo najviac dotknúť kolien na boku. Toto je dobré robiť na chudnutie, počas tv novín, hlavnej časti, teda desať minút, z toho sa veľmi dobre aj chudne.

To je krásne o strachu, veď myóm aj samotný je operovateľný, teda vybrať hned všetko je nezmysel, a asi aj biznis. Pozrite sa koľko stojí hysterektómia a koľko stojí výškrab a ste doma. Good biznis. Neviem, prečo niekto tak veľmi ženy nenávidí a kastruje ich. Teda všetko sa dá, ale najhoršie je, keď sa budete pýtať lekára, on väčšinou pozná len jedno riešenie, česť výnimkám, moja lekárka so mnou súhlasí, a čím som staršia, strácajú na sile a vďaka cvičeniu, homeopatii konečne prvý krát v mojom živote aj na veľkosti. Operované som ich mala od mojich 18 rokov a to s pravidelnosťou, porodila som chlapca a neskôr dokonca aj dvojčatá, a takto si spolu nažívame, ja a moje myómy.

Dakujem! Toto Ste robili a pomohlo Vam to zbavit sa ich? Je to take jednoduche, tiez to tak idem robit. Zaklad bol asi v dychani, ja by som dychala opacne. Potom Ste mali nohy hore a dychali Ste dalej a nohy dolu pri vydychu? Pohyb je zaklad. Velmi si zelam, aby sa bud vstrebal, alebo vysiel von, najradsej oba, to by bolo uzasne. Lieky, pripadne doplnky vyzivy ziadne, alebo meditacie ci nejaky liecitelia. To nechcem. Modlidba urcite, ale dakovna, nie prosiaca to mi je jasne.

Ano, viem ze sa mozu len myomy vyoperovat, ale vacsinou doktor navrhne po 40-tke vsetko. Urcite nenavrhne liecbu cvicenim ci homeopatikami. Ci nejaku alternativu. Mne to nikto nenavrhol, aj ked som sa na to pytala. Len operaciu na vybratie myomu ale s tym, ze ak by pocas operacie boli komplikacie, beru vsetko. Riziko kastracie tam je.

Ahoj, aj ja mám myóm, teda poprosím o Tvoju radu. Ďakujem.

Zaujímalo by ma, koľko by Vami uvedené lieky stáli a za akú dlhú dobu by ste ich poslali. S pozdravom pacientka s problémami, ako mala Vaša manželka.

Áno, keď som mala nohy hore, teda v polohe potrebnej na ovplyvnenie svalstva, tak som normálne dýchala, cviky pomohli, a teraz sú len také nejaké malé špendlíkové hlavičky, nemajú vplyv na krvácavosť pri menštruácii,tiež som hľadala aj vnútorný pokoj, ktorý si myslím, že je potrebný. Ak by bol niekto v napätí, tak je to stav strachu. Strach je asi najhorší, to čítam stále zo všetkých strán, ako sa to podsúva do polohy strachu, dokonca som od svojej gynekologičky počula, že okamžite musím ísť na operáciu, nakoľko z toho bude rakovina, to teda nie, som si povedala, a vyhrala som.

Dakujem, Ivet! Dnes je nov, zacinam. Mam jednodnovy post, kupujem Aurum muritikum 9ch, rano, vecer po 5 bobuliek, a 30 ch 1x tyzdenne 5 bobuliek, cvicenie podla Vas, mozno pridam celu zostavu z Gravidjogy a probiotika s Aloe Vera - nech maju aj creva radost, ked su uz zanesene. Este som uvazovala, telove sviecky na oblast obliciek, strach je oblickova zalezitost, kazdy druhy den. K tomu derivacny kupel a caje z alchemilky a praslicky. Pol roka pockam na vysledok. Dakujem za vsetky rady, ktore Ste tu vsetci spomenuli. Kazdej zene zelam, aby odstranila myom prirodzenou cestou!

Ľubka, uveďte svoju mail adresu, napíšem vám aj osobne.

Ivetka, prosim vas ako ste vyhrala nad myomom. Za radu vopred dakujem.

Ako si vyhrala nad myomom čo si uživala?

Verit lekarom, ale ked Vam viacero lekarov povie viacero nazorov, tak komu mate verit? Lekarka mi povedala, ze mam prist na kontrolu za 4 mesiace, co sa mi zda pri narastajucom myome dost neskoro, a teraz co mam robit? Mam sa k nej natlacit nasilu skor? To sa zas bude tvarit, ze ci nevie, co ma robit. Ale hlavne jej mam verit, hej?

A co Ti odporucili dalej? Kontrolu o 4 mesiace tak ako mne? Mam presne ten isty problem. Lenze ja ho mam uz asi vyse roka a teraz mi zacal rast. Nebude za 4 mesiace neskoro?

Tiez by som ocenila akukolvek inu radu, nez operaciu. Dakujem.

Ja som po spontalnom potrate zhruba mesiac. Potom mi meskala menstruacia a lekar mi zistil na maternici miom 1 cm. Povedal, ze to nie je ziadny problem, pokial chcem mat druhe dieta. Ale ze je dobre cim skor otehotniet.

Ahoj Jarka, tiež mám myóm, lekár ma len pozoroval a sledoval, ako rastie. Teraz má asi 3 cm ale zdeformoval moju maternicu. Stále by sa to neriešilo, keby že nezačnem silno krvácať, už 3. mesiac po sebe. Teraz nasleduje operácia, 18.6. mi vyberú maternicu.

Ahoj Jolanka, citala som na interente tvoj prispevok, kde si sa zbavila myomov. Kedze som nenasla pokracovanie, chcela by som ta poprosit napisat aku metodu si pouzila. U mna sa to tiez roky sleduje s vyhladom operacneho vybratia maternice ako mi oznamil gynekolog. Dakujem vopred za radu.

S pozdravom,
Jana

Ako ste sa zbavila myomu? Dakujem.

Ved o to ide, necha sa to tak, dovod vzniku sa zahmli. Nic sa nedoporuci, nic neporadi a ked nastane krvacanie, tak kastruju. Jeden z tych, kt. mam, bol po porode mojho najmladsieho 5 rocneho syna, asi ako mensi pomaranc. Sposob, ako zastavit krvacanie z vlastnych zdrojov, skusila som, mne pomohlo. Zachytavam si ranajsi moc pred ocakavanou menstruaciou, tak 2 dl do zatvaracieho cisteho pohara. Ked sa menstruacia dostavi, tak odparim na 1/4 moc z 2 dni pred menstruaciou. Ak bolo mocu 2dl, odparim na cca 0,6 dl, pod 0.5 dl by sa liecive latky znicili. Hned po odpareni schladim a dam do melej flasticky a kvapatkom. Mam so sebou. Oplati sa pri odparovani vetrat. Od prveho dna uzivam 10 kvapiek pod jazyk 3x denne, niekedy aj castejsie, kym sa menstruacia neupokoji, tj do takeho 4.-5. dna, da sa aj pocas celej menstruacie. Zapijem vodou, alebo cajom. Krvacanie sa zatial vzdy ostalo do normy. Skuste, mozno sa nebudete musiet dat kastrovat. Samozrejme nefajcim, nepijem, nejem udene, nedrogujem, neuzivam ziadne lieky. Vsetky zbytocnosti z tychto “radosti” by sa objavili v moci. Moc musi byt normalny. Teraz som si zaobstarala aj homeopatikum Aurum muriatikum natronatum 9ch, mam aj 30ch. Mam prirodne probiotika s Aloe, cvicim podla rad vyssie. Ocakavam zmensenie alebo porodenie myomu. Vsetkym, ktore to este nevzdali, vela zdaru!