Nadmerné potenie

áno, je to prirodzené, každý sa potí. ale niekto viac a niekto menej. u niekoho je to aj cítiť a u niekoho nie. takže ja úplne rozumiem tomu, keď chce niekto podstúpiť aj aplikáciu toho botoxu. proste u niekoho nezaberajú ani silné antiperspiranty a deodoranty. v spinne viem, že to robia, aj na fb mali o tom nejaké príspevky.

Vies co Julinka, ja som bola na aplikacii botoxu. Nelutujem ani jedene euro, co som do toho investovala. To je uplne iny pocit, ked sa nemusim bat zdvihnut ruky, ze budem mat mapy pod pazuchami az neviem kam. Ziaden neprijemny zapach ma uz nesprevadza. Ono najhorsie to bolo samozrejme takto v lete, ale aj v zime, ked je clovek naobliekany, potom sa niekde vyzlecie, tak to tiez je take.

Ako sa cenovo pohybujú tie aplikácie, ak sa smiem opýtať? Nemusíte hovoriť presne do eura, ale aspoň orientačne tie, ktoré to máte absolvované :thinking:

Skús pozrieť na ich fb stránke. Tam som videla, že majú nejakú akciu na túto aplikáciu botoxu na nadmerné potenie. Aj tam mali k tomu popísané také základné informácie. Myslím, že ti to môže byť užitočné :slight_smile:

Vsak to sa oplati, to takto nie je zase az taka polozka, ked si zoberies, ake vyhody ti vie ta aplikacia botoxu prisniest. V praci mame jednu kolegynu, ktora toto absolvovala a to uplne bolo na nej vidno taku radost, co vyzarovala. Lebo tak ked cely zivot chodi s mokrymi mapami pod pazuchami a odrazu nic, tak jasne, ze to musi byt rozdiel.

môžem sa opýtať, že či to bolo bolestivé? tiež by som chcela ísť, ale ma odrádzajú, že to bude bolieť.

zalezi, do akej oblasti si chces ten botox dat aplikovat, na niektorych miestach to citit viacej na inych menej. a stale sa da aj to miesto najskor osetrit takym znecitlivejucim kremom, ako ked sa aj tetovania robia. tazko to takto povedat jednoznacne, lebo kazdy mame iny prah bolesti.

Vandi a ako dlho vydrží ten efekt po aplikácii, že sa človek nebude potiť? Možno podľa toho sa dá aj rozhodnúť, že kedy ísť na tú aplikáciu.

Vydrzi to dlho, to sa pocita na mesiace, takze asi je jedno, ze kedy pojdes na aplikaciu. Ono ten ucinok sa da predlzit dalsou aplikaciou. Cize toto je podla mna jedno. Ale asi narazas na to, ci je to vhodne napriklad pred letom. Tak jasne, to kludne mozes tiez, nie je to nicim limitovane alebo obmedzene :slight_smile:

… to sa dá ako keby donekonečna takto predlžovať a aplikovať?.. či treba aj nejaké prestávky robiť, že aby si telo oddýchlo alebo tak?..

Malo by to tak byť, nečítala som o žiadnych obmedzeniach. Ale tak preto sa robí aj taká prvá, úvodná debatka s tým lekárom, aby si sa mohol na všetko informovať, on ti všetko ozrejmí, kým sa do toho dáte atď. Zase ak to má byť spravené poctivo a ozaj pod lekárskych dohľadom, tak oni si dávajú na tom záležať na klinike. Iné je keby si išiel niekam do kozmetického salóna, tak bohvie, čo by ťa čakalo.

V com je to ine? Vsak picha sa stale ten isty botox nie? Ci myslis akoze pristup, ze by bol iny, to prostredie, alebo?

ano, ale tak ine mnozstvo, su to ine miesta, takze je to rozdiel si myslim. ale to je najlepsie sa informovat priamo na tej klinike.

Nie je blbosť, že by sa dával ten botox kvôli poteniu takto na jeseň, pred zimou, keď je už po tých najväčších horúčavách? Lebo tak logicky usudzujem, že asi teda v lete sa viacej ľudia potia, keď je pomaly 40 stupňov vonku.

ahoj, vysoký cholesterol môže ovplyvniť zdravie srdca a ciev
Hladinu cholesterolu môžete skontrolovať krvným testom
Prenajal som si tu https://doktorpro.sk/bratislava/services/laboratory/blood-tests

nie som si istá, či nadmerné potenie má niečo dočinenia s vysokým cholesterolom a krvnými testami, s ktorými si tu robíš reklamu :sweat_smile:

Tak to ani mne moc zmysel nedava. Asi si niekto prisiel robit reklamu do nespravnej diskusie. Haha to hovori asi za vsetko. Este aj tie chyby, no nevadi. Vsak ked chcem krvne testy, tak mi staci ist k obvodnemu doktorovi a nemusim sa neviem kam objednavat. No ale aby som sa vratila k tomu nadmernemu poteniu. Zaujalo ma to, ked som citala, ze si s tymto vie poradit botox. Kolko sa toho musi aplikovat a ako casto? Viete?

Z toho si vobec nerob tazku hlavu, to staci proste ignorovat taketo prispevky. Kolko sa musi aplikovat botoxu, to ti urci osetrujuci lekar na uvodnej konzultacii. To ako casto potom zalezi od tvojho rozhodnutia. Ono druhy raz mozes ist tak cca o pol roka, akoze nie je to podmienene nicim, ale tolko zhruba by to malo vydrzat.

ked si ho budes davat teda castejsie, po tych urcitych intervaloch, tak sa da povedat, ze sa nejak ten ucinok aj predlzuje? ze casom by trebars by mohol byt rozostup medzi jednotlivymi aplikaciam dlhsi?

to som si tiež povedala. ale nevadí no. nabudúce to chce trošku viacej sústredenia pri práci :smiley: s tými testami máš pravdu. ale aby sme nemiatli. tak tie pri riešení nadmerného potenia aplikáciou botoxu potrebné nie sú.