Národná Pokladnica recenzie

Určite vyskúšaj, ja mám s nimi dobrú skúsenosť. Ak by si niečo nevedel kľudne napíš.

Aha tak to preto, aj som si myslel, že to asi nebude zlaté:-) Ale skúsim objednať aspoň nejakú, už dosť dlho váham. Aspoň na skúšku. Možno tú Pannu Máriu, tá mi príde pekná.

Pred prázdninami som skúsil objednať nejaké mince z ich stránky a všetko mi doručili v termíne a v poriadku. Niektoré mince stoja teda dosť čo som pozeral, ja som kupoval z tých po 40 euro a menej. Ale je to pekná práca. Myslím, že aj do budúcna ešte niečo pokúpim.

Tak ono záleží z akého kovu tie mince sú, ak sú celé strieborné alebo zlaté tak tie ceny sú samozrejme vyššie. Tiež sa viac zameriavam na tie lacnejšie, to by som musel byť moc bohatý aby som kupoval tie zlaté. Ale sú aj takí čo si to kupujú. Ale ako vravíš, aj tie z tých lacnejších sú pekné a niečim jedinečné. Tu ide o to za akým zámerom to kupuješ. Ja zbieram pre radosť takže mňa poteší každá.

No to je pravda, za zlatú asi nebudú chcieť málo, to by boli blázni. A vlastne mi je asi jedno z akého kovu sú, mne ide o tú ražbu - majú to veľmi pekné. Inak to mám tiež len ako koníčka, vždy som obdivoval zberateľov tak by som sa chcel do toho poustiť. Začal som takto pomaly a dúfam, že po čase budem mať peknú a veľkú zbierku.

No to je pravda, tie detaily sú urobené dôkladne, aj mne sa to moc páči. A neboj, pomaly sa ti to bude rozrastať. Ja kupujem veľakrát len jednu za mesiac, maximálne dve a už ich mám hodne, takže to chce len čas a trpezlivosť.

Ja so zbieraním len začínam, keď som si to tu prečítal, tak že idem skúsiť niečo z národnej pokladnice objednať. Už mám doma prvé dve mince a sú dokonalé. Takže sa k vám čo zbierate pridávam:-)

Tak ťa teda vítame medzi nami:-) Mince majú teda krásne a aj ponuku dobrú takže vždy niečo povyberáš neboj. Pokiaĺ budeš chcieť niečo vedieť kľudne napíš, rád pomôžem ak môžem.

To máš pravdu, neviem ani ktoré si mám vybrať, toľko ich tam je. Zatiaľ som vybral štvorlístok a mýtickú korytnačku. No chcel by som skúsiť nejakú peknú kolekciu ale až po výplate.

Chápem nedá sa kupovať všetko naraz. Tiež si veľakrát vyberám čo by som si mohol dopriať, takže neboj nie si sám. Kolekcií majú teda dosť a hlavne môžeš si dávať posielať každý mesiac jednu mincu takže nemusíš ani platiť naraz takže aj to je výhoda. Ja to využívam dosť často.