Národná Pokladnica recenzie

Tak problém by si nemal mať žiadny. Môže sa stať maximálne, že ti ju doručia o troška neskôr. Ale to nevidím ako nejaký závažný problém. Inak mám tiež s nimi dobrú skúsenosť. A je pravda, že mincí majú dosť a aj z tých lacných sa dajú vybrať pekné a zaujímavé kúsky. Tak verím, že ťa to bude baviť.

Díky, celkom som sa do toho zažral. Naprv som chcel len vyskúšať objednať jednu ale tak ma uchvátila, že už som objednával znova. Mám v pláne urobiť si nejakú peknú zbierku, no ale myslím, že to bude nejakú chvíľu trvať.

Tak určite to bude na dlhšie. Iba ak by si mal peňazí, že by si všetko objednal naraz. Ale to by bola asi škoda pretože zberateľstvo je o tom že zbieraš postupne a zbierka sa ti pomaly rozrastá. Proste každý nákup mince ti urobí radosť a to ma na tom tak baví. Kľudne rád poradím ak budeš chcieť. Som u nich už dlhodobým a hlavne spokojným zákazníkom.

Tak taký bohatý nie som a je pravda, že by ma to nebavilo všetko kupovať vo veľkom. Zatiaľ mám len jednu kolekcu a dve mince čo boli len za pár Euro.

A akú kolekciu si objednával?

Tú slovenskú hymnu. Moc sa i páčili tie farby. Najprv som kúpil len jednu, že len tak ale potom mi nedalo a dokúpil som aj zbytok. Bola by škoda nemať celú kolekciu, je krásna.