Národná Pokladnica recenzie

Tak problém by si nemal mať žiadny. Môže sa stať maximálne, že ti ju doručia o troška neskôr. Ale to nevidím ako nejaký závažný problém. Inak mám tiež s nimi dobrú skúsenosť. A je pravda, že mincí majú dosť a aj z tých lacných sa dajú vybrať pekné a zaujímavé kúsky. Tak verím, že ťa to bude baviť.

Díky, celkom som sa do toho zažral. Naprv som chcel len vyskúšať objednať jednu ale tak ma uchvátila, že už som objednával znova. Mám v pláne urobiť si nejakú peknú zbierku, no ale myslím, že to bude nejakú chvíľu trvať.

Tak určite to bude na dlhšie. Iba ak by si mal peňazí, že by si všetko objednal naraz. Ale to by bola asi škoda pretože zberateľstvo je o tom že zbieraš postupne a zbierka sa ti pomaly rozrastá. Proste každý nákup mince ti urobí radosť a to ma na tom tak baví. Kľudne rád poradím ak budeš chcieť. Som u nich už dlhodobým a hlavne spokojným zákazníkom.

Tak taký bohatý nie som a je pravda, že by ma to nebavilo všetko kupovať vo veľkom. Zatiaľ mám len jednu kolekcu a dve mince čo boli len za pár Euro.

A akú kolekciu si objednával?

Tú slovenskú hymnu. Moc sa i páčili tie farby. Najprv som kúpil len jednu, že len tak ale potom mi nedalo a dokúpil som aj zbytok. Bola by škoda nemať celú kolekciu, je krásna.

To si pekne vybral, tú zbierku mám tiež doma. Ono sa dá kúpiť po jednej minci z kolekcie ale presne ako píšeš, potom ten zbytok príde ľúto nechať tam. Na začiatku som to tak robil ale potom som začal kupovať už komplet kolekcie, predsa len je to krajšie. Hoci je to viac peňazí ale zase nekupujem tak často.

Ja mám z Národnej pokladnice jednu mincu. Dostala som ju ako darček. Je na nej pozlátený pravý štvorlístok a vyzerá moc pekne.

Tak to si dostala pekný darček, je to jedna z mojich obľúbených. Inak majú aj lacnejšiu verziu, tá je tiež pekná.

Je krásna, moc ma potešila, ani som teda nečakala, že by som niečo také dostala. Mám ju pre šťastie.

Ja sa venujem zbieraniu len chvílku, už od detstva som obdivoval mince a známky. Tak som si to teraz v dospelosti splnil. Z Národnej pokladnice mám tiež niekoľko, rád tam nakupujem. Pár krát som objednával nejaké mince aj zo zahraničia, ale to len z takých lacnejších. Nemám zatiaľ veľkú zbierku, objednávam len raz za čas, záleží podľa financií.

Tak super, že ťa to baví. Pozri ja tiež nakupujem podľa toho na čo mám, bolo aj obdobie keď som takmer nič neobjednával ale pokiaľ mám tu možnosť ta neváham:-) Aj tie lacné kúsky sú krásne a majú svoje čaro. Mne nejde ani o hodnotu ale o to, že mi buď niečo alebo niekoho pripomínajú alebo proste vyjadrujú niečo čo sa stalo a to sa mi páči.

No to je pravda, aj tie za pár euro sú veľmi pekné. A tiež som kupoval napríklad tie najznámejšie Československé mince, čo si ako dieťa pamätám, takže je to taká pekná spomienka pre mňa.

Tak to je jedna z mojich najobľúbenejších kolekcií spolu so zlatými bankovkami a slovenskou hymnou. No všetky sú krásne ale tiežo mi proste prirástli k srdcu.

No tú hymnu som videl, zatiaľ mám teda len tú jednu zbierku, mince som si dával poslať po jednej raz za mesiac. Naraz by som tie kolekdie nedal. Ale ak tá hymna tam ešte bude, tak tiež by som sa pustil do nich ale to asi až po lete.

Jasné chápem, hlavne že sa dá takto posielať po jednej, je to veľké plus. Ja to tiež dosť využívam. Nie vždy mám 200 alebo 300 Eur na zaplatienie naraz. Alebo skús zavolať a nejak sa popýtať, ono sa dá s nimi dobre dohodnúť.

Ja mám tiež dobrú skúsenosť s Národnou pokladnicou. Mince aj tie medaile majú krásne. Väčšinou kupujem len mince po jednej ale mám jednu zbierku čo som kupoval asi pred dvoma rokmi. Inak doručia všetko rýchlo, zatiaľ nič nemeškalo.

Ja som videl, že majú nejaké len za poštovné alebo za nejakých 7 Euro, to akože naozaj? Či je v tom nejaký háčik.

Áno v ponuke normálne mávajú tieto lacné mince. Dosť často sa to obmieňa. Nie je v tom žiadny háčik, kúpiš a doručia. Nič extra neplatíš neboj. Proste sú to mince zo základného kovu, zušľachtené striebrom alebo zlatom ale sú pekné, tiež ich mám už niekoľko.

Tak to by som mohol skúsiť.