Národná Pokladnica recenzie

No o to lepšie, že sa tomu aj venuješ, takže sa vyznáš. Určite nájdeš veľmi zaujímavé kusy. Ja ich mám veru už dosť, no som rád, že to aspoň nezaberá miesto. Mám to naukladané v krabici a pekne v skrini.

Ked sa do toho vyznas tak to ma aj cenu celkom ale vacsinou to ti ludia nechcu predat

Viacmenej je to o tej citovej hodnote, osobne by som ich tiež nepredal, predsa len som do toho dal čas a aj peniaze a proste sú to pre mňa spomienky na minulosť. A inak to by som musel byť na tom veľmi zle po finančnej stránke aby som zamýšľal predať tak snáď k tomu ani nedojde.

No ja už mám svoju prvú kolekciu tak som rád, že sa mi to rozrastá. Ešte poprosím polovičku aby mi na vianoce niečo kúpila, aspoň bude mať darček pre mňa, keďže večne má s tým kupovaním problémy.

Tak gratulujem, nech ti to zbieranie robí radosť. Tiež som žene pár krát povedal, že ak nevie čo kúpiť tak jej dám nejaký tip na mince. A boli sme obaja spokojní.

Veď práve, takto jej aspoň ušetrím čas a behanie po obchodoch. Povedal som jej z ktorých môže vyberať tak nech sa zabaví:-)

Tak toto nie je špatný nápad. My máme vždy so ženou problém, kdo komu čo kúpi. No teraz už máme nakúpené ale toto by som jej mohol navrhnúť na ďaľší rok. Myslím, že by bola rada. Ozaj a kupovali ste niekto aj tie bankovky? Pozeral som, že majú nejaké, zatiaľ som to neobjednával ale vyzerajú dobre. Tú stokorunáčku mám originál, to je taký môj poklad.

Zatiaľ ich nemám ale budem objednávať teraz tento rok, minulý som sa už dosť vyhádzal.

Kolko taka minca stoji?

Tak ono záleží akú kupuješ. Majú mince aj po 40 eur, napríklad aj bankovka, čo si plánujem kúpiť je nejak 45 EUR, ale nájdu sa aj po 1000 EUR, tie teda nemám, taký boháč nie som:-) Každý teda kupuje na čo má.

Niektoré sú fakt krásne, pozerala som si ich a možno by som skúsila objednať len tak pre radosť. Ešte musím ukázať mužovi, možno sa mu tiež nejaká zapáči.

Hej hej veru sú krásne, no ja ich môžem teraz len obdivovať. Nie je doba na to aby som si mohla niečo takéto teraz len tak kúpiť

Tak to určite, tiež nemám len tak peniaze na vyhadzovanie v tejto dobe. Ale nejakú lacnejšiu skúsim kúpiť, aspoň uvidím ako to funguje.

Asi tak nejak. V tejto dobe si clovek proste premysli, co si kupi

Môj muž zbiera mince z Národnej pokladnice. Má už plnú policu v skrini. je pravda, že už niečo na to minul ale som rada, že sa nefláka niekde po krčmách, nefajčí alebo že nehrá automaty. Takže som v kľude.

Tak to máš určite šťastie na takého chlapa, keď si predstavím koľko miniem na cigaretách tak som mohol mať už všetky mince doma:-) Ale zase na druhej strane by to bola asi nuda, mať už všetky, takto si postupne urobím radosť.

No to som rada, je pravda, že toľko až tak nemíňa a mince zase objednáva raz do mesiaca alebo tak, takže to až tak nevnímam v našom rozpočte.

To každý mesiac si nejakú mincu objedná?? To ich už musí mať veľa, čoo??

Áno raz za mesiac či dva. Ale má ich hodne, no výhoda, že sú malé a má to v nejakej krabici. Takže to moc miesto nezaberá. No hlavne, že má radosť:-)

Ja som si na ich stránkach objednal prvú mincu minulý týždeň tak čakám kedy príde.