Národná Pokladnica recenzie

Ďakujem, vybrala som zatiaľ Romeo a Júlia, tú nemá a ešte som doobjednávala aj strom života. Na viac bohužiaľ nemám:-)

akurat to pozeram a podla mna si dobre vybrala a su aj pekne. daj vediet ked pridu

To si pekné vybrala, strom som si kupoval aj ja. Určite poteší. A hlavne nezáleží, koľko si za to dala ale, že urobíš radosť. Tak určite daj vedieť či sa potešil.

A tak aspoň niečím si si spravila radosť a podľa mňa ako pozerám ten strom života vyzerá parádne

Ďakujem, vyzerá fakt super a už som ju aj darovala. Mal radosť, takže som sa trafila:-)

Ja som na Národnej Pokladnici kupoval iba raz a dávnejšie. Boli to Slovenské mince. Inak majú dobrý výber sortimentu, dokonca som pozeral aj nejaké pekné darčekové predmety. No možno sa zase pozriem, čo je v ponuke.

To áno sú tam nejaké prívesky, jeden som kupoval aj manželke ale to bolo dávnejšie, už ho ani nemajú. No nosí ho rada. A videl som aj hodinky a nejaké drobnosti. Je to síce len pozlátené ale zase nie každý si potrpý na drahé šperky. Ale vypadajú pekne.