Národná Pokladnica recenzie

Ďakujem, vybrala som zatiaľ Romeo a Júlia, tú nemá a ešte som doobjednávala aj strom života. Na viac bohužiaľ nemám:-)

akurat to pozeram a podla mna si dobre vybrala a su aj pekne. daj vediet ked pridu

To si pekné vybrala, strom som si kupoval aj ja. Určite poteší. A hlavne nezáleží, koľko si za to dala ale, že urobíš radosť. Tak určite daj vedieť či sa potešil.

A tak aspoň niečím si si spravila radosť a podľa mňa ako pozerám ten strom života vyzerá parádne

Ďakujem, vyzerá fakt super a už som ju aj darovala. Mal radosť, takže som sa trafila:-)

Ja som na Národnej Pokladnici kupoval iba raz a dávnejšie. Boli to Slovenské mince. Inak majú dobrý výber sortimentu, dokonca som pozeral aj nejaké pekné darčekové predmety. No možno sa zase pozriem, čo je v ponuke.

To áno sú tam nejaké prívesky, jeden som kupoval aj manželke ale to bolo dávnejšie, už ho ani nemajú. No nosí ho rada. A videl som aj hodinky a nejaké drobnosti. Je to síce len pozlátené ale zase nie každý si potrpý na drahé šperky. Ale vypadajú pekne.

niekedy je prakticky jedno z coho su vyrobene, skor ide o to, aby sa obdarovanej osobe pacila dana vec a hodila sa jej. vies niekedy je zbytocne kupovat nieco, co potom ten clovek ani nenosi alebo nevyuziva

Súhlasím, nie každý si potrpí na neviem aké drahé veci. A hlavne keď je niečo darované z lásky tak myslím, že na cene tak nezáleží. Ja som jej to dával na narodeniny. V tej dobe som teda prišiel o prácu tak na drahé šperky som nemal. A teda aj mince som si musel na nejakú dobu odpustiť. No našťastie je všetko v normále a hlavne som rád, že sa jej páči.

A nemal si žiadny problém po objednaní mincí? Tiež ma veľmi zaujali, majú pekný výber a chcel by som niečo pokúpiť.

Nie žiadny problém som ešte nemal. Mince mi vždy prídu a to je všetko. Hlavne keď vyplňuješ formulár online poriadne si ho prečítaj, sú tam aj podmienky, ktoré treba preštudovať aby si potom nebol prekvapený. Keby si niečomu nerozumel tak sa kľudne pýtaj.

Super díky. Idem sa teda do toho pustiť. A ešte by som chcel vedieť aký je najlepší spôsob platby? Dávaš ti to poslať na dobierku?

Zo začiatku som to dával na dobierku, radšej som platil až keď som to obdržal, ale teraz to platím už online, predsa len už nakupujem dlhšie, takže viem že mám s nimi dobrú skúsenosť.

Aha tak ja si to dám tiež poslať na dobierku, je super, že majú aj takú možnosť. Väčšinou ak sa dá tak využívam tento spôsob ale nie všade majú takú možnosť. Zatiaľ skúsim len tú medailu výročie Slovenskej republiky zo zvedavosti a potom by som chcel aj tie bankovky - na tie si robím zálusk.

koľko vlastne taká vec stojí?

Tak záleží čo kupuješ. Napríklad tá minca čo píše Mikulo je len za 6 Eur, ale iné sú napríklad po 40 za kus ale nájdu sa aj mince za 50O:-) Takže kdo si čo môže dovoliť. Ja mám napríklad vo svojej zbierke viacmenej len tie okolo tých 40 - 50 Euro alebo tie najlacnejšie. Tie dražšie kupujem málo, mám 2 čo boli nad stovku.

mna by zaujimalo, ci ste niekto napriklad uz nejaku tu svoju mincu aj spenazili

Ja som žiadnu mincu nepredával ďalej, ja to nekupujem za účelom ďaľšieho predaja, pretože pre mňa je to koníček a bolo by mi ľúto, že som nejakú z tých mincí predal. Mám k nim povedal by som citový vzťah. Predsa len sú to mince vsťahujúce s k nejakým udalostiam či osobnostiam a mňa tieto veci celkom zaujímajú:-)

Ja mám teda tiež pár mincí z Národnej Pokladnice, ale sú to všetko len tie najlacnejšie. Dlho som síce nekupoval kôli finančným problémov ale verím, že sa zase do toho budem môcť pustiť. Inak som nikdy nemal s nakupovaním u nich problém. Všetko poslali v poriadku.

Tak výhoda je, že predávjú aj také lacné, takže sa dá vybrať. A je jedno aké kupuješ hlavne, že ťa to baví. Tiež som začínal u tých najlacejších a ani teraz sa nerozhadzujem. Proste keď mám tak kúpim aj za viac. Radosť urobí aj minca za 50 Eur ale aj za 5:-)